18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33

Niesamowicie klimatyczny filmik z wyprawy do opuszczonego sowieckiego szpitala. W internecie można też znaleźć mnóstwo świetnych galerii z tego szpitala

Krótki opis tego miejsca z forgotten.pl:
Opuszczony szpital sowiecki w Legnicy. Niesamowite miejsce, wielki kompleks budynków, kilka oddziałów - od chirurgii (sale operacyjne są!), poprzez psychiatrię, ortopedię i inne oddziały... Wielkie, długie na pół kilometra korytarze, które sprawiają takie wrażenie jakby nigdy się nie kończyły - coś niesamowitego - dosłownie nie widać ich końca! Oczywiście mnóstwo sal, pomieszczeń, mieszkań, zakamarków, przejść podziemnych, piwnic. Jest także ogromny BASEN pływacki, prawdziwe KINO, sklepy, apteka, kuchnia, stołówka, sala konferencyjna, a także kościółek. Na zapleczu szpitalnego kościółka znajduje się chłodnia na ciała i PROSEKTORIUM - jest tam stół do robienia sekcji zwłok, a nad nim typowa lampa. Przerażające miejsce. Zdecydowanie najbardziej niesamowity opuszczony szpital jaki można zobaczyć w naszym kraju. Teren jest prywatny, jest ochrona, są psy.
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-06-20, 22:15
Za nutę,co wprowadza klimat jakby się Jezus miał narodzić...Piwo!
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2013-06-20, 22:56 1
dobre, dzieki!
Zgłoś
Avatar
Tricc 2013-06-21, 2:33
Jaka to nuta w tle ?
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2013-06-21, 2:40
Ten sam szpital był filmie "Mała Moskwa" i jest dokładnie taki sam.
Polecam obejrzeć ten film o największym sowieckim garnizonie wojskowym wysuniętym na zachód.
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2013-06-21, 3:02 1
"W internecie można też znaleźć mnóstwo świetnych galerii z tego szpitala"

to czemu nie wstawiłeś w komentarzach?
Zgłoś
Avatar
Messor 2013-06-21, 4:17
Kurwa, jeden dzień 2 filmy z mojego miasta. Co do chuja się tu wyprawia?:O
Zgłoś
Avatar
sopi112 2013-06-21, 7:01
Link do nutki, która leci w tle, jakby ktoś chciał

.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-21, 7:07
Miejsce pewnie jest wybitnie urokliwe, ale niestety o filmie tego powiedzieć nie można
Jakieś to takie wszystko zamglone i niewyraźne

Drogi autorze może jednak uraczył byś nas kilkoma fotkami?
Pewnie nie tylko ja będę Ci wdzięczny
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-06-21, 8:14 1
Zajebiste. Znając moją psychikę to by mi odpierdoliło po przekroczeniu progu tego szpitala, po pięciu minutach byłoby - o kurwa, gonią mnie
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-06-21, 8:26
Żarówki powykręcali, a kołdry zostawili. Fuck logic. :|
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-06-21, 9:33 3
Zgłoś
Avatar
chikatilo 2013-06-21, 9:41
@woland a skrobnij do mnie pw plz jak udało Ci się dostać do środka, swego czasu garnąłem się tam w drodze do szklarskiej poręby zaliczając wszystkie urokliwe miejsca, których w tamtych okolicach jest sporawo ale niestety stróż nie dał się namówić na wejście po zrobienie zdjęć... nie chciał flaszki... baaa... 100 PLN też nie chciał.
Zgłoś
Avatar
Piscake 2013-06-21, 10:04
@up

Masz nawet na filmiku w prawym dolnym rogu jak tam się można dostać. 1000zł polskich.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-06-21, 11:29 2
Nigdy nie ogarniam, co do kurwy, robi w tak wielki pomieszczeniu wanna na środku?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie