18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
nowynick 2016-04-01, 14:32 66
babcia w czerwonym drelichu od lat tak szybko nie "biegła"
Zgłoś
Avatar
Bilderberg 2016-04-01, 14:51 12
"Paaanie, to były sekundy"
Zgłoś
Avatar
krzywycfx 2016-04-01, 15:06 22
nowynick napisał/a:

babcia w czerwonym drelichu od lat tak szybko nie "biegła"



Do wolnego miejsca w autobusie biegła by szybciej
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-04-01, 15:17 23
krzywycfx napisał/a:



Do wolnego miejsca w autobusie biegła by szybciej



polska emerytka pewnie tak, niemiecka, która za emeryturkę wyskoczyła do San Diego nie musi ganiać za autobusem, bo ma wolne siedzenia w swoim mercedesie...

taki niemiecki bonus dla bohaterki wojennej z `39 roku...
Zgłoś
Avatar
mazin 2016-04-01, 15:20 1
No i dobrze, zarobią stocznia i firma brukarska.
Zgłoś
Avatar
deck123 2016-04-01, 15:33
Nazwa statku zobowiązuje
Zgłoś
Avatar
rai87 2016-04-01, 16:32
A co ma Titanic do uderzenia jakiejś łajby w nabrzeże?
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2016-04-01, 16:46 9
rai87, już Ci tłumaczę i nauczę wysilać wyobraźnię, a co za tym idzie skojarzenia.
Statek pasażerki Titanic w roku 15 kwietnia 1912 roku zderzył się z góra lodową, ponieważ (co typowe dla gór lodowych) ponad taflę morza wystawał sam wierzchołek. Nisko, nisko, sięgał ledwie 1/4 burty jak pamiętam (proszę sprawdzić, nie jestem pewny). Tutaj mamy do czynienia z sytuacją podobną, albowiem statek uderza w nabrzeże, które tylko trochę wystaje ponad poziom wody. Zauważasz luźne powiązanie faktów i wiesz co znaczy "z przymrużeniem oka"?
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-04-01, 17:59
zacumował , zacumował więc o co chodzi
Zgłoś
Avatar
r................u 2016-04-01, 18:28
Pewnie baba prowadziła
Zgłoś
Avatar
T................h 2016-04-01, 18:50
Inercja przerosła kapitana
Zgłoś
Avatar
crop1337 2016-04-01, 18:54 1
Like a glove
Parkowanie na najwyższym poziomie[/code]
Zgłoś
Avatar
rai87 2016-04-01, 20:21 1
WeedLover napisał/a:

rai87, już Ci tłumaczę i nauczę wysilać wyobraźnię, a co za tym idzie skojarzenia.
Statek pasażerki Titanic w roku 15 kwietnia 1912 roku zderzył się z góra lodową, ponieważ (co typowe dla gór lodowych) ponad taflę morza wystawał sam wierzchołek. Nisko, nisko, sięgał ledwie 1/4 burty jak pamiętam (proszę sprawdzić, nie jestem pewny). Tutaj mamy do czynienia z sytuacją podobną, albowiem statek uderza w nabrzeże, które tylko trochę wystaje ponad poziom wody. Zauważasz luźne powiązanie faktów i wiesz co znaczy "z przymrużeniem oka"?



Twoja wyobraźnia jest nader ambitna. Ni chuja tu podobieństwa.

1. Titanic to był transatlantyk, tą łajba można co najwyżej ze Świnoujścia do Ystad dopłynąć.

2. Titanic uderzył w górę lodową, łajba w nabrzeże.

3. Uderzenie, a raczej otarcie się Titanica nastąpiło burtą, łajba zajebała frontalnie.

4. Uderzenie Titanica spowodowane było zbyt późnym zauważeniem góry lodowej, łajba prawdopodobnie miała awarię.

5. Titanic zatonął, łajba nie.

6. Titanic pociągnął za sobą ludzkie istnienia, łajba nie.

7. Titanic przyjebał w nocy, łajba za dnia.

Mogę tak wyliczać dalej. Jedno jest wspólne, obaj kapitanowie widzieli w co uderzą i to z dużym wyprzedzeniem więc nie pierdol o czymś co ledwo wystaje z wody, bo góra lodowa była połowy wielkości Titanica, a o linii brzegowej nawet nie wspomnę. Podaj chociaż jedno podobieństwo tej sytuacji do katastrofy Titanica, prócz tego, że oba to okręty i w coś tam uderzyły. Twoim tokiem rozumowania to bliżej mi było do Titanica na kajaku uderzając w kamień, bo chociaż kajak się zepsuł a ja wpadłem do wody.

Zgłoś
Avatar
Barnellini 2018-10-31, 1:14
Łódź nazywa się Adventure Hornblower. Ironiczne
Zgłoś