18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Sterydy
geragerappa • 2011-03-10, 0:21
Krótko o sterydach w Przerysowanych a la Requiem dla snu



Puenta po niemiecku...sory
Zgłoś
Avatar
grandl 2011-03-10, 0:33 10
Tutaj ta puenta pasuje
Zgłoś
Avatar
r................7 2011-03-10, 1:15
zgadzam sie - ta puenta pasuje... wszystkim ludziom z komplekasmi
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-03-10, 11:15
Przetłumaczy ktoś? Nie znam tego wspaniałego języka.
Zgłoś
Avatar
raper900 2011-03-10, 11:38
Nie wygląda mi to na niemiecki.
Zgłoś
Avatar
torbiasz 2011-03-10, 11:57
ona mówi: "I teraz to czego się obawiałem... sterydy" czyli puenta pasuje jak świni chomąto ;/

mówi po niemiecku tylko jeden wyraz jest z ang - "now" czyli teraz po polskiemu bądź "jetzt" po mniecku
Zgłoś
Avatar
raper900 2011-03-10, 12:26
To nie angielskie now, tylko niemieckie genau.
Zgłoś
Avatar
Vampierz 2011-03-10, 12:43
Teraz wiadomo czemu nie ma pięknych Niemek
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-03-10, 12:46 19
Napinka na sterydy jak na marysie.
Jeśli ktoś dobrze stosuję, odblokowywuje się po cyklu i prowadzi to wszystko rozsądnie to efekty są super.
Wszystko dla ludzi a jeśli myślicie że sterydy biorą wyłącznie dresiki pod blokiem, to sory.
Wszyscy sportowcy sportów ciężarowych i związanych z wysiłkiem biorą sterydy.
Mam znajomych którzy po roku ćwiczeń i 2-3 cyklach mogą robić za modeli, później odkładają sterydy i jest ok, pracują dalej nad ciałem.
Z penisem też ściema, na siłowni w szatni często bez gaci ludzie latają i uwierz mi, jest proporcjonalnie
Ludzie bardziej szanują narkomanów, a przecież to co ktoś robi ze swoim ciałem to tylko jego sprawa, gorzej że wygląda dobrze (przypadki z jutubowych filmików to 1 na 10, wszędzie zdarzają się idioci).
Fakt, często nie grzeszą inteligencją ale chociaż rozwineli jedną część Kaios Kagathos - ciało.
Ludzie którzy regularnie ćwiczą i wspomagają się farmaceutycznie to norma wśród kulturystów na zachodzie, u nas wciąż temat na "synthol i mete".

Ja trenuję regularnie z dietą i na odżywkach półtora roku, nie brałem, ale nie wykluczam takiej opcji, wszystko dla ludzi, wole sterydy od dragów.
Zgłoś
Avatar
k................a 2011-03-10, 13:01 1
sterydy = dragi
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-03-10, 13:30
torbiasz napisał/a:

ona mówi: "I teraz to czego się obawiałem... sterydy" czyli puenta pasuje jak świni chomąto ;/

mówi po niemiecku tylko jeden wyraz jest z ang - "now" czyli teraz po polskiemu bądź "jetzt" po mniecku


Gdzie niby mówi now? Tam gdzie niby słyszysz now jest genau czyli dokładnie. Pasuje jak się obejrzy odcinek, ona to sobie wtrzyknęła żeby sprawdzić co to za substancja.
Zgłoś
Avatar
AjekHere 2011-03-10, 13:47 1
pała rośnie a nie maleje od sterydów, obczajcie na wikipedi, to stereotyp w który wszyscy wierzą
Zgłoś
Avatar
Janeo 2011-03-10, 13:57 6
@Bóg

kogo to kurwa obchodzi?
Zgłoś
Avatar
geragerappa 2011-03-10, 14:47 5
Bóg,
Ja wolę zrobić 10 pompek raz na miesiąc i paląc gibona oglądać pęknięte bicepsy hardcorowych koksów niż kłuć się w dupę i zerkać na fiuty kolegów w szatni na siłowni.
Stwierdzam, nie oceniam...
Zgłoś
Avatar
dmq1992 2011-03-10, 15:07 4
@Bóg.
wreszcie ktoś na poziomie i z wiedzą na temat. Zgadzam się z Tobą w 100 procentach.
@Geragerappa Pękają po syntolu a to debilizm, a gibona można jarać nawet gdy się ćwiczy wiec Twoje argumenty są gówno warte.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie