18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
tribal216 2012-07-07, 10:36 1
spasł się jak huj ale pewnie jeszcze niejednemu by najebał
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-07, 10:55 2
Aikido jest dobre, ale to co wyczynia w swoich filmach czasami woła o pomstę do nieba. Ale i tak lubię gościa
Zgłoś
Avatar
Primero 2012-07-07, 10:58 2
Aktor może i nie najwyższych lotów ale walczyć to on umie
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-07-07, 11:04 37
@up

Aikido nie służy do walki, tylko do obrony Ale i tak jest chujowe, musisz ćwiczyć 20 lat, żeby coś ogarnąć, a i tak jak chcesz komuś coś pokazać, to nie mówisz
- uderz mnie gdzie chcesz
tylko
- no uderz tutaj, nie, nie tutaj, wyżej, no kurcze mówie wyżej, o tutaj

Jeśli wiecie o co mi chodzi.

No i na pewno, młody adept nie chciał go najebać
Zgłoś
Avatar
pitarturbull1987 2012-07-07, 12:34 2
jak na koniec odetchnął że koleś mu nie najebał naprawdę
Zgłoś
Avatar
M................8 2012-07-07, 12:42 2
hahah ale okularów nie oddał murzynom ! Plus dla niego ;p
Zgłoś
Avatar
HrabiaZalesia 2012-07-07, 12:44
Czy mi sie wydaje czy ten Adept ma logo Burger Kinga na spodniach ?
Zgłoś
Avatar
palooza 2012-07-07, 12:47
Nawet Ronaldo się załapał na początku
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-07-07, 12:47
AI KI DO jest najlepszą sztuką walk na świecie. Twórca Morihei Ueshiba był niepokonany do końca Swoich dni, wiedział że jeśli ktoś jest mistrzem jakiejś sztuki, to po pewnym czasie i tak przegra z młodszym rywalem. Dlatego powsrało AI KI DO A to co widzimy na filmie, Chuj wie czym jest. A Ty ądiemus36 pierdolisz jakbyś się czegoś nażarł.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-07-07, 12:58 12
kotorminator napisał/a:

AI KI DO jest najlepszą sztuką walk na świecie. Twórca Morihei Ueshiba był niepokonany do końca Swoich dni, wiedział że jeśli ktoś jest mistrzem jakiejś sztuki, to po pewnym czasie i tak przegra z młodszym rywalem. Dlatego powsrało AI KI DO A to co widzimy na filmie, Chuj wie czym jest. A Ty ądiemus36 pierdolisz jakbyś się czegoś nażarł.


Sam pierdolisz, aikido to sztuka walki która jest tak samo przydatna w walkach jak prasowanie podczas pływania. Efektem chodzenia na aikido jest to, że po czterech latach, podczas bójki na dyskotece obskakujesz wpierdol od dresa, który jest po siedmiu piwach.
Zgłoś
Avatar
Zubar 2012-07-07, 13:04 13
NIE MA czegoś takiego jak najlepsza sztuka walki na świecie.... nie ma znaczenia czy trenujesz aikido,karate,judo,muay thai,kung fu NAJWAŻNIEJSZY jest jeden aspekt... TY.... od danej osoby zalezy jak wytrenuje sie w danej sztuce walki i na ile ja opanuje , obejrzyjcie sobie pierwszą część Yip Man , tam padło bardzo mądre zdanie : "-Mój styl walki ze zachodu przegrał z twoim stylem walki ...
- Problem nie leży w twoim stylu tylko w TOBIE " ( może troche pozmieniałem ale sens zachowałem)
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-07-07, 13:16
ja jebie ruszaja sie oboje jak muchy w gównie. wtf
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-07-07, 13:21
Ciekawe to co wypisujecie, zgadzam się z Zubarem, dlatego napisałem że Morihei był nigdy nie pokonany a powalczył trochę, a co do tego czteroletniej nauki, to się chyba kolęś uczył ale z kaset video.

Ale najebałem błędów, muszę wytrzeźwieć.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-07-07, 13:27
Przez ten dźwięk migawki wydawało mi się, że tak go oklepuje...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie