18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-02-10, 19:36 62
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-02-10, 19:43 9
wszystko w tym programie dla pedałów jest wyreżyserowane od A do Z...
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-02-10, 19:46 15
osa79 napisał/a:

wszystko w tym programie dla pedałów jest wyreżyserowane od A do Z...


Nawet gdybyś ruchał kozy z transmisją "live", nie będziesz miał choćby 1% ich oglądalności.
Rzeczywiście... program o samochodach dla pedałów...
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2013-02-10, 19:49 6
Wyreżyserowane jak mecze górnika.
Ale dalej się dobrze ogląda Top Gear (nie górnik).
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-10, 20:08 9
Wszystko w tym programie jest wyreżyserowane i pięknie zmontowane, choć zdarzają się drobne i śmieszne pomyłki np. w przejeździe "gwiazdy samochodem za rozsądną cenę" widzimy na jednym ujęciu suchy tor a na drugim, niby będącym z tego samego przejazdu tylko że z następnego zakrętu - tor (jak i samochód) jest już mokry po przejściu małej ulewy, na kolejnym ujęciu znowu suchy... Ale komu to przeszkadza?.

Mnie bardziej boli to, że prowadzący stali się takimi celebrytami, że ubezpieczeni są na wielomilionowe sumy, co praktycznie wyklucza jakiekolwiek szaleństwa a więc i naturalnośc w zachowaniu. Niemal każdy "ostry" przejazd supersamochodami jest wykonywany przez zawodowych kierowców a ujęcia "ze środka" wykonywane są jako duble przy niższych prędkościach, podobnie wszelkie "szaleńcze wyzwania" co nierzadko doprowadza do śmieszności (np. przy wyprawach do "Trzeciego Świata" ekipie MUSI towarzyszyć klimatyzowany autobus w którym prezenterzy MUSZĄ (z powodów warunków firmy ubezpieczeniowej) spędzać każdą wolną chwilę poza kolejnymi ujęciami. Robią to aby uchronić się przed komarami z malarią, chorobami przenoszonymi drogą płciową, przeziębieniem, AIDS, dzikimi zwierzętami etc przez co ich "praca" wygląda tak: jazda samochodem przez "dziką dżunglę Ameryki Południowej na totalnym bezludziu" (które te ujęcia są kręcone przy jednej z najbardziej ruchliwych autostrad w Brazylii która została puszczona przez środek dżungli) przez 30 minut, potem powrót do busa, przestawienie samochodów, ujęcie "nocowanie w namiotach na totalnym pustkowiu" przez 30 minut, powrót do busa, nocowanie w nim, potem rano kręcenie ujęcia "pobudki", potem znowu przejazd busem i kręcimy kolejne ujęcie "szalona przygoda na najniebezpieczniejszej górskiej drodze świata"... Ale cóż, chyba nikt nie wierzył że te trzy łamagi przeżyłyby choćby jedną noc w amazońskiej dżungli pozostawieni "sami sobie" a co dopiero kilka tygodni
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-02-10, 20:50 6
Narzekanie że TG jest reżyserowany to jak narzekanie na to iż Gra o tron to fikcja. TG to przede wszystkim program rozrywkowy z absurdalną dawką dobrego angielskiego humoru. Zresztą przypomina mi się jeden odcinek gdzie Hammond pyta się Clarksona dlaczego osobiście nie odebrał nagrody przyznawanej za program bez scenariusza. Clarkson odpowiedział "byłem w domu i pisałem scenariusz do następnego odcinka". Co mi się nie podoba w TG ?? To iż jest tłumaczony na polski tak tragicznie że aż ręce opadają. Nikt nawet się nie trudzi w tłumaczenie genialnych gierek językowych. NP z odcinka świątecznego "Gentelmens we are finaly deep inside Jordan".
Zgłoś
Avatar
ivra 2013-02-10, 22:57 4
Gratulacje ewenon! Udało ci się wybrać jeden z bardziej chujowych fragmentów TG!
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-02-10, 23:01
@BrunerOvned

lubisz kozy ?? sorry ale ja wolę kobiety ^^
Zgłoś
Avatar
Mateuszzl 2013-02-10, 23:06 1
@osa79,BrunerOvned

Ch*ja się znacie, dobry program!
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-02-11, 8:41 2
Mateuszzl napisał/a:

@osa79,BrunerOvned

Ch*ja się znacie, dobry program!



Zacznij Synku czytać komentarze, z potem dopiero zabieraj się do komentowania - bo nawet nie połapałeś, o co chodzi. Bo wejdę do pokoju i kablem oberwiesz!
Tata.
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-02-11, 13:03
No przecież tępe pały. clarkson mówi, że "niektórzy mówią, że jest obrażony o coś tam " i on przechodzi obrażony popycha go i clarkson kontynuuje "i jest obrażony"
Zgłoś
Avatar
Koperek 2013-02-11, 19:36
Te ostatnie sezony są taaaaak chujowe ,że ja dziękuję.
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-02-11, 19:38
@BrunerOvned to zwykly chuj, wiec olewajcie jego komentarze
Zgłoś
Avatar
dolarinho 2013-02-11, 19:39 1
Samochody dla pedałów to Toyota Prius i Golf 3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie