18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-25, 0:28
Cipczan napisał/a:

Polaryzatorem to cię zrobiono.



Dokładnie to samo pomyślałem
Zgłoś
Avatar
jaszczompski 2022-09-25, 1:24
Halman napisał/a:

spierdolił do norwegii ale go za ucho i dalej pierdzi za wyłudzenia



Zbysio ma sie dobrze nie siedzi i nie pierdzi juz w stołek a te nagrania są z czasów jak siedział czyli jakiś rok lub dwa lata temu
Zgłoś
Avatar
satoshi_nakamoto 2022-09-25, 9:38
no nie powiecie mi że nie ma daru krasnomówstwa
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-09-25, 10:23 1
satoshi_nakamoto napisał/a:

krasnomówstwa



Ty to raczej nie masz daru zaglądania do słownika
Zgłoś
Avatar
antisol123 2022-09-25, 10:37 1
Też się kiedyś nabrałem na tego klauna...
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2022-09-25, 20:45 2
Jebać kurwy policyjne i inne oficerskie śmiecie jak zawsze, sam byłem świadkiem jak jeden strażnik aresztu, na siłowni na którą chodziłem, chwalił się głośno jak to nie doszłych skazańców napierdalał i torturował bo mu się nie podobali. Takich przypadków w tym zjebanym kraju jest mnóstwo, a potem zlatują się takie sadolowe kurwiska w komentarzach i pierdolą, że u nas powinno być jak w usa, kula w łeb czy plecy podczas zatrzymania i bez pierdolenia itd itp. Jebać was śmiecie, mam nadzieję że was dojadą jak ostatnie szmaty i się oduczycie pierdolenia głupot. Kraj kurwa jebanego bezprawia który wymaga przestrzegania prawa tylko od innych a nie od siebie, i fabrykuje dowody aby tylko komuś życie zniszczyć.
Zgłoś
Avatar
jem_zwierzeta 2022-09-26, 0:03
A ja się pytam skąd wypłynęło nagranie z tej akcji? Jednak jebaniutki ma dobrego oficera prowadzącego.
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2022-09-26, 22:39
Trzymam kciuki za Zbysia, jazda z pisowcami
Zgłoś
Avatar
TrolaTrola 2022-09-30, 22:03
Miód na moje oczy i uszy. Frajerek milionerek chciał zgrywać cwaniaka to więzienie go naprostuje. Oj naprostuje.
Zgłoś
Avatar
OdbytBiskupa 2023-01-17, 6:40
niemamskarpet. napisał/a:

co z tym gosciem się w ogóle stało ? dojechali go za te wszystkie akcje ? w sumie to racje miał co do obecnego rządu


Może i miał, ale to jednak kombinator i za niewinność nie siedział. Za to wylansował się skutecznie na męczennika prześladowanego przez PiS. Jak widać po komentarzach tutaj, bardzo skutecznie bo wielu ślepo mu wierzy, że on jakiś pierdolony aniołek.
Zgłoś