18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Stópki
~Sunday • 2020-02-19, 21:15

Cytat:

Mam strasznie twarde pięty! Ogólnie jestem zadbaną osobą, zawsze czysto ubrana, paznokcie ładnie pomalowane, nogi ogolone itp.
Tylko te pięty trochę ujmują mi na kobiecości i czuję się niepewnie kiedy chodzę w sandałkach, albo klapkach i ktoś patrzy mi się na stopy...

Zgłoś
Avatar
NiesfornyMisio 2020-02-19, 23:53 11
Bieżnikowanie Cejrowskiego.
Zgłoś
Avatar
panar3 2020-02-19, 23:54
Kurwa jakie to obleśne.
Zgłoś
Avatar
camson 2020-02-20, 0:20 1
Nawet nie chcę myśleć jaki smród temu zabiegowi towarzyszył hehe
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2020-02-20, 0:28 2
wilkoala napisał/a:

To co robisz ze zrogowaciałym naskórkiem?
Obgryzasz?
Ktoś ci obgryza?
Ja nie oceniam.



No nie wiem kolego, ja mam juz 33 lata, a zawsze mialem gladkie stopy. Jedynie czasami robi sie odcisk pod duzym palcem od grania w pilke (chuj wie dlaczego, butow do pilki przerobilem ze 30 par), a pracowalem ajko kelner i na budowie i magazynier, nocilem pantofle i buty bhp, a mialem okres w zyciu, ze przez rokpracowalem po 8h w butach bhp na magazynie, szedlem na chate 6 kilometrów w swoich butach codziennych i szedlem na kelnerowanie kilometr, a tam w pantoflach na 6h, takie mialem weekendy, ze spalem po 6h i non stop na nogach, ze czlowiek nie mial praktycznie mozliwosci usiasc...
I mimo wszystko stopy ani nie smierdzace (buty nosze po kilka lat do zdarcia, nie ma opcji zeby jebaly czy cos) ani tym bardziej zrogowaciale.
Z wiekiem czasem po takich maratonach troche skora schnie, ale to dwa dni w miesiacu nasmaruje zwyklym kremem na noc i tyle.

Takze prosze sie z drugiego kolegi nie nasmiewac.
Pozdrawiam.

*z butami do pilki moze minimalnie przesadzilem, ale licze ostatnie 20 lat, a byly to korki, zwirowki, halowki i trampki do grania. Od chujni z bazaru za 10zl, do adidasow ze skory kangura za kilkaset. A odcisk pod koscia od duzego palca sie robi, nie jakis wielki, ale mnie przyzwyczajonego do gladkiej skory wkurwia.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2020-02-20, 0:28 1
kurwa nie widzicie, ze to stopy doroty wellman ? Przy kazdym kroku nastepuje mikro-fuzja. Tam dzialaja takie sily, ze to sie nawet fizjonomom niesnilo. Przy kazdym kroku nastepuje spojenie naskorka i wszystkiego co znajduje sie pod spodem - ziemia, asfalt, szczeniaczek...

co wy pierdolicie o pumeksie? Kurwa jak taki stwor nie potrafi sobie dobrze pizdy podetrzec to wy myslicie, ze ona dosiegnie do piet?
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2020-02-20, 0:28
ZaSwojePiję napisał/a:

No nie wiem kolego, ja mam juz 33 lata, a zawsze mialem gladkie stopy. Jedynie czasami robi sie odcisk pod duzym palcem od grania w pilke (chuj wie dlaczego, butow do pilki przerobilem ze 30 par), a pracowalem ajko kelner i na budowie i magazynier, nocilem pantofle i buty bhp, a mialem okres w zyciu, ze przez rokpracowalem po 8h w butach bhp na magazynie, szedlem na chate 6 kilometrów w swoich butach codziennych i szedlem na kelnerowanie kilometr, a tam w pantoflach na 6h, takie mialem weekendy, ze spalem po 6h i non stop na nogach, ze czlowiek nie mial praktycznie mozliwosci usiasc...
I mimo wszystko stopy ani nie smierdzace (buty nosze po kilka lat do zdarcia, nie ma opcji zeby jebaly czy cos) ani tym bardziej zrogowaciale.
Z wiekiem czasem po takich maratonach troche skora schnie, ale to dwa dni w miesiacu nasmaruje zwyklym kremem na noc i tyle.
Takze prosze sie z drugiego kolegi nie nasmiewac.
Pozdrawiam.



To jest uwarunkowane genetycznie ja np w wieku 8 lat już miałem pięty spierdolone mimo że zrobiłem nimi kilometrów jako ZHP czy inne tałatajstwo . Noszenie glanów chodzenie na baseny odczynniki jakieś które podrażniały skórę i mając 30 lat mam jak to moja mówi parmezan a ojciec jako stary górnik ma to samo ze stopami tylko że on o tyle dobrze że sam sobie to wycinał żyletka a mi dermatolodzy nie potrafią pomoc
Zgłoś
Avatar
Alonso 2020-02-20, 0:41
Widać, że nabierała wprawy przy obieraniu kartofli. Bardzo sprawna. Piękna robota.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-02-20, 0:44 3
I tak oto powstaje ser gouda po 6.99
Zgłoś
Avatar
dibo1488 2020-02-20, 1:38
japierdole, przecież ona nie potrzebuje klapek ani sandałów !
Zgłoś
Avatar
kargoolek 2020-02-20, 7:28
Nie ma to jak byczy błąd ortograficzny w tytule... Za takie coś autor powinien zjeść te oobierki na kanapce
Zgłoś
Avatar
dexter164 2020-02-20, 8:26
Po co myć nogi jak można pójść raz na 10 lat na skrzybanie.
Zgłoś
Avatar
Bizior4 2020-02-20, 11:17
Parmezannik kurwa
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-02-20, 11:33 1
sensualna napisał/a:

mój stary używał codziennie pumeksu ale nic to nie dawało bo jak się zapierdala pod ziemia to takie są efekty ale pizda za biurkiem tego nie zrozumie



Gówno prawda. Trzeba namoczyć nogi, użyć octu, soli. Najlepiej gorzkiej. Nie pumeks, tylko specjalny zdzierak stalowy.
Od czasu do czasu środek z mocznikiem.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2020-02-20, 12:29
Heblem by mu opierdolił albo strugiem elektrycznym.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2020-02-20, 12:36
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A ja głupi kupuję Dziugasa...



Na dodatek to ze Żmudzińskich stóp.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie