18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Stópki
~Sunday • 2020-02-19, 21:15

Cytat:

Mam strasznie twarde pięty! Ogólnie jestem zadbaną osobą, zawsze czysto ubrana, paznokcie ładnie pomalowane, nogi ogolone itp.
Tylko te pięty trochę ujmują mi na kobiecości i czuję się niepewnie kiedy chodzę w sandałkach, albo klapkach i ktoś patrzy mi się na stopy...

Zgłoś
Avatar
Oskar5678 2020-02-20, 15:18
Już wole patrzeć jak sobie srają do ryja
Zgłoś
Avatar
Sawix 2020-02-20, 18:52
wilkoala napisał/a:

To co robisz ze zrogowaciałym naskórkiem?
Obgryzasz?
Ktoś ci obgryza?
Ja nie oceniam.



Nic mi nie rogowaceje na piętach i tyle
Zgłoś
Avatar
jankesss007 2020-02-20, 19:47
Zgłoś
Avatar
Presty 2020-02-20, 21:18
sensualna napisał/a:

mój stary używał codziennie pumeksu ale nic to nie dawało bo jak się zapierdala pod ziemia to takie są efekty ale pizda za biurkiem tego nie zrozumie



Bo tym pumeksem trzeba piety szorować, nie czoło
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-02-20, 21:50 1
sensualna napisał/a:

mój stary używał codziennie pumeksu ale nic to nie dawało bo jak się zapierdala pod ziemia to takie są efekty ale pizda za biurkiem tego nie zrozumie



Pumeksem się szoruje pięty, a nie kruszy i wrzuca do gara z zupą. Jeśli zaś szorował pięty, i miał jak te na filmie to proponuję dać twojego starego do przebadania naukowcom. Bo twój stary może uratować życie ludziom poparzonym. 2, 3 dni i twój stary bez ekspanderów wyhoduje tyle skóry, że będzie można namiot z niej zrobić. Popatrz, taki cud natury się u ciebie w chacie marnuje! I nie pracuję za biurkiem w korpo w mordorze, jak coś.
Zgłoś
Avatar
fender123 2020-02-21, 10:09
Zgłoś