18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
StopXam odc. 20+21
s................a • 2012-01-19, 0:07
Niezła rozpierducha... Takie coś tylko u Ruskich
btw. zajebiście brudne mają te merole...


Zgłoś
Avatar
Maxwell 2012-01-19, 22:36 1
strony1984 napisał/a:

nalepkarze powinni wpierdol dostac. niech sie za robote wezma tez ich bedzie stac na mercedesy, ktos im kiedys taki wpierdol spusci ze im sie odechce.



Nalepkarze powinni jeszcze wpierdol spuszczać. Odechciałoby się jebanym merolom zastawiać chodniki/pasy. Myśli taki kutas że jak ma drogiego merca to może go sobie postawić gdzie chce. Niech się nauczą jak się jeździ/parkuje.
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-19, 23:07
jebane buractwo u nas bedzie to samo juz sie zaczyna tak robic ale watpie czy pobija polskich zajebistych taksowkarzy ja dzis jechalem sobie spokojnie skrecalem z lewego pasa na srodkowy juz bylem w polowie i taki chuj z prawego pasa sie wpierdala no i slow brak kurwa bo taksowkarz z 160 mial wiecej nie ledwo co bylo ryj widac przez szybe i co mu zrobisz nic kurwa bo jakbym mial mu pierdolnac to bym poszedl siedziec za pobicie ze skutkiem smiertelnym ale mam nadzieje ze go kara spotka skurwysyna zeby tak nie mogl jezdzic z pare lat to by sie nauczyl troche kultury cwel btw. nie nie uzylem klaksona
takze pamietajcie prawidziwy kierowcy w polsce nie tylko pilnuja siebie ale i innych
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-01-20, 12:34
Piwo dla młodzieży, widać myślą inaczej, nie tylko sie nawpierdalać, ajak ktoś jest bucem i nie potrafi się przyznac do swojego prostactwa..jebać prostaków drogowych
Zgłoś
Avatar
ss1984 2012-02-28, 11:37
Maxwell napisał/a:



Nalepkarze powinni jeszcze wpierdol spuszczać. Odechciałoby się jebanym merolom zastawiać chodniki/pasy. Myśli taki kutas że jak ma drogiego merca to może go sobie postawić gdzie chce. Niech się nauczą jak się jeździ/parkuje.



nech se do roboty ida albo kupy zbierac tez ich bedzie stac na mercedesa i parkowanie. a wogole jak ja stoje w aucie i zastawilem inne niby auta to chyba logiczne ze jak ktos bedzie chcial odjechac to go wypuszcze

sergeantlipton napisał/a:

Założę się że te gnojki to dokładnie ten sam gatunek kurwy co rysuje lakier w samochodach zaparkowanych na chodniku i przechodzi po masce aut zatrzymujących się na przejściu. Powinni kurwa podchodzić pojedyńczo zasrańcy, kurwa studenciki socjologii czy innej politologii lub stosunków międzynarodowych, pasożyty pierdolone, to by zobaczyli co oznacza ruski kozak. Aha i żałuję że naprawdę nie trafili na rekietiera.

dokladnie albo trafili kolego tylko tego nie pokazuje bo ktos im wpierdol spuscil

pawel-jwe napisał/a:

To że kurwa parkują i zagradzają drogę czy wyjazd to faktycznie chamówa, ale częściowo popieram kierowców. W połowie przypadkach (jak nie więcej) w samochodach SĄ kierowcy w momencie przyklejania tego gówna (być może zatrzymał się i czeka na kogoś i zaraz pojedzie), a jak siedzi w samochodzie to w każdym momencie może przestawić auto (nawet mi się zdarza, że gdy czekam na kogoś to zatrzymuje się w miejscu gdzie kogoś blokuję, ale nawet wtedy nie gaszę silnika więc w każdym momencie mogę przestawić).
Druga sprawa to od takich rzeczy powinna być Policja, a nie banda jebanych małolatów. Swoją drogą wiadomo jak ta policja działa, zwłaszcza w Rosji, ale te jebane dzieciary powinny przylepić raz czy drugi i już a nie wdają się w bójki i tym podobne akcje. Jak by mi ktoś przylepił to spoko, rozumiem że zrobiłem błąd, ale jak się jeszcze rzuca i na chama kurwa przykleja to bym kurwa klucz do kół chyba wyciągnął i przyjebał każdemu po kolei.
Swoją drogą już czekam na filmik jak jeden czy drugi gangster wkurwi się maksymalnie i urządzi polowanie na gówniarzy i w ten sposób akcja się zakończy.



popieram cie w calosci kolego
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-03-16, 11:51
parkowanie na pasach

Zgłoś
Avatar
ss1984 2012-05-01, 19:48
ktos zna ruski kogo oni tlukli i jak sie to skonczylo
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-05-05, 0:36 4
będzie wpierdol... (od 1:30) [słychać strzały]
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-05-05, 1:31
dawaj więcej
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-05-05, 1:32
cytujac klasyka: "Dobrze, ze sa napisy, bo nic bym nie zrozumial."

Btw. troche przeskakiwalem i chyba nie zalapalem kto komu wpierdol spuszcza... ale najwazniejsze, ze sam w sobie wpierdol byl spuszczany ;}
Zgłoś
Avatar
WhiteAngel 2012-05-05, 1:33
ni chuja nie rozumiem, ale rosja i się napierdalają
Zgłoś
Avatar
ss1984 2012-06-16, 8:17
w koncu dostali wpierdol
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-07-25, 10:13
Zgłoś