18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Stracił rękę z miłości do konia
R................g • 2009-11-14, 19:13


Cytat:

To niesprawiedliwe! 14-letni Kamil Grzejszczyk z Laskowej, wsi na Dolnym Śląsku, do końca życia będzie inwalidą bez lewej ręki. Dlaczego? Bo ukochany koń zaraził go zabójczą bakterią. Żeby ocalić chłopcu życie, lekarze musieli amputować mu rękę.

Jakieś straszliwe fatum musi wisieć nad tym 14-latkiem. Jego horror zaczął się od tego, że kiedy pomagał rodzicom w gospodarstwie, pechowo zleciał z przyczepy samochodowej. - Nie wiem, jak on to zrobił. Miał zejść, ale nagle z hukiem upadł na ziemię - opowiada ze łzami w oczach mama Kamila Zofia (46 l.).

Złamana kość przebiła ciało i skórę. Wyjący z bólu nastolatek trafił do szpitala w Trzebnicy, gdzie lekarze złożyli mu złamanie i zapakowali rękę w gips. Po tym cierpiący wprawdzie z bólu Kamil mógł wrócić do domu.

Długo nie wysiedział jednak pod dachem. Aż rwał się, by odwiedzić sąsiada i... jego konia. Bo te piękne zwierzęta są pasją Kamila. Połamany i z gipsem nie mógł jeździć, ale co dnia doglądał ukochanego konia, głaskał go i oporządzał.

Po kilku takich wizytach złamana ręka zaczęła go boleć niemiłosiernie. Przerażeni rodzice znów powieźli go do lekarzy w Trzebnicy. Ci zdjęli gips i z przerażeniem odkryli, że w ranę wdała się gangrena! Chłopak zaraził się od konia zgorzelą gazową. Nie było rady, zakażoną rękę trzeba było amputować.

Załamany chłopak leży teraz w szpitalu. Jego jedyną szansą na normalne funkcjonowanie jest kosztująca nawet 80 tys. złotych proteza. Jego rodziców - rolników z dolnośląskiej wsi - na taki wydatek nie stać. Pomóżmy chłopakowi w tym koszmarze! Każdy, kto chciałby go wspomóc, proszony jest o kontakt z redakcją .

dr Krzysztof Kołtowski, ordynator oddziału urazowo-ortopedycznego szpitala w Trzebnicy: Nie mieliśmy wyjścia

- Przez kontakt z koniem Kamil był szczególnie podatny na zakażenie. By ratować życie dziecka, musieliśmy amputować rękę



źródło
Zgłoś
Avatar
michaelw4 2009-11-14, 19:33
Mógł się tyle nie masturbować to by go koń nie zaraził
Zgłoś
Avatar
marna 2009-11-14, 19:37
"Aż rwał się, by odwiedzić sąsiada i... jego konia." ten no.. jakoś zwątpiłam po przeczytaniu tego czy aby na pewno wiem o jakiego konia chodzi.
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-11-14, 19:39 1
Baalp napisał/a:

...Połamany i z gipsem nie mógł jeździć, ale co dnia doglądał ukochanego konia, głaskał go i oporządzał....


To też mocne
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-11-14, 19:47
Złamanie otwarte i zabawa z brudnym koniem brawo
Zgłoś
Avatar
Amy Haber 2009-11-14, 19:48
Nie ma się co śmiać z ludzkiego nieszczęścia,wykażcie trochę empatii dla tego chłopaka.
Zgłoś
Avatar
Modliszka 2009-11-14, 19:51
Amy Haber napisał/a:

wykażcie trochę empatii .



Nie po to odwiedzam to forum a wręcz odwrotnie
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-11-14, 20:00
Amy Haber, nabijamy sie z artykułu i tego kto go napisał w taki sposób... To on krzywdzi chłopaka nie my
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2009-11-14, 20:16 3
hahah nie ma ręki
haha
FAIL
Zgłoś
Avatar
sakara87 2009-11-14, 20:17
Baalp napisał/a:

Amy Haber, nabijamy sie z artykułu i tego kto go napisał w taki sposób... To on krzywdzi chłopaka nie my



jeden chuj kto go napisał, wiadomo jakich mamy wykurwistych dziennikarzy w kraju, miał pecha bo stracil reke przez to ze miał pasje

ja tez lubie koniki
Zgłoś
Avatar
godzik 2009-11-14, 20:45 2
@sakara87, też do sąsiada chodzisz oporządzać konika?
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-14, 20:49
Tak to jest jak sie nie myje swojego konika
Zgłoś
Avatar
robert61191 2009-11-14, 21:26
Wklej tą wiadomość w śledziku na n-k, za każde wklejenie Kamil otrzyma 5 groszy IMO przypadki chodzą po ludziach, takie życie
Zgłoś
Avatar
mateyko44 2009-11-15, 13:40
i ja on sobie bedzie konia walil?? biedak
Zgłoś
Avatar
Eire 2009-11-15, 15:20
mateyko44 napisał/a:

i ja on sobie bedzie konia walil?? biedak



została mu jeszcze druga ręka...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie