18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Strajk kobiet...
Umiem_modować • 2020-10-31, 11:15
gejów, lesbijek, bilbordów, transwyklętych, kun, jenotów, lewicy, Sorosa, masonerii, żydowstwa, antify...

Zgłoś
Avatar
lepzti 2020-10-31, 23:16 1
n3grom napisał/a:

Kibole widzac antife wybiegli, antifa stanela za kobietami a kobiety jak to kobiety zaczely skakac w miedzy czasie psy po cywilu z opaskami na lapach juz tez dobiegali widac na innych filmikach wiec sie kibole cofneli a lewacy dostaja poprostu sraczki przy tych filmikach i tej lewackiej nagonce ze wielce kogos pogonili... a na glownym filmiku widac jak jeden z antify palka teleskopowa leje go po glowie bo az zjechal i sie ulotnil. Ale szacun dla typa ze wstal i poszedl dalej mimo butelki na ryju rozbitej dodatkowo



Policja w tajniaku to wpadła ale jak kibole byli już schowani w bramie. i chciała wyłapać z protestujących ludzi którzy rzucali w to bydło butelkami żeby było co w tvpis pokazać. Szacun do typa to bym miał jak akcja by się toczyła w remizie u ciebie we wsi. A po takim ataku na zwykłych ludzi wkurwionych na tą zjebaną władze to mu się dwa razy większy wpierdol należy.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-10-31, 23:21
Belweder napisał/a:

Według protestujących jest 56 płci. Którą muszę sobie wymyślić, żeby zajść w ciążę?



Rozliczę z efektów a nie metody. Wybierz sobie.
Zgłoś
Avatar
n3grom 2020-10-31, 23:26
lepzti napisał/a:

Policja w tajniaku to wpadła ale jak kibole byli już schowani w bramie. i chciała wyłapać z protestujących ludzi którzy rzucali w to bydło butelkami żeby było co w tvpis pokazać. Szacun do typa to bym miał jak akcja by się toczyła w remizie u ciebie we wsi. A po takim ataku na zwykłych ludzi wk***ionych na tą zj***ną władze to mu się dwa razy większy wpie**ol należy.



A ty myslisz ze tych 35 kiboli to gdzie polapali?miedzy innymi Ci co za daleko wybiegli byli lapani a reszta w tym czasie uciekla jak wpadly posilki to jak zwykle juz po akcji. Na filmikach z wypadu kiboli widac jak miedzy kobietami ida obojetnie. Wszedzie tylko mowia/pisza/pokazuja filmiki z koncowki i najpierw byly "kibole napadli na marsz" i ladnie filmiki wykadrowane a dzisiaj "antyfaszysci pogonili narodowcow/kiboli" i juz fragmenty jak antifa podbiega jak juz pusto albo to jak rodzynek dostaje oklep. A potem ze takie kiepy widzac filmik mysla to co wszedzie ci wmawiaja
Zgłoś
Avatar
Belweder 2020-10-31, 23:31
Justynka99 napisał/a:

Rozliczę z efektów a nie metody. Wybierz sobie.



Jak będzie takie wyimaginowane jak 54 dodatkowe płcie spowodowane chorobami psychicznymi to też się liczy? To ja czekam ciągle teraz na Twój odkurzacz, który urodzisz z płodu. Bo przecież płód nie jest człowiekiem i można sobie go od tak usuwać na "żądanie". W sumie możesz rodzić dowolny przedmiot, byle nie człowieka. Trzymam kciuki.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-01, 0:40
Kelmans napisał/a:

Zmień źródło swoich informacji, bo narodowcy nikogo nie atakowali, nie prowokowali, ani nie wyzywali.



Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-11-01, 0:44 2
Justynka99 napisał/a:

Dobra. Ale najpierw Ty zajdź w ciążę zanim się zaczniesz na ten temat wypowiadać.


Co to za argument z dupska wysrany skoro sztab główny waszego strajku to geje i zadeklarowane lesbijki?
Starym babom, lesbom, gejom ciąża nie grozi tak samo jak księżom czy facetom.

A kolejna kwestia jeśli pierdolicie hasło "mój brzuch moja sprawa" to krzyczcie również "stop alimentom".
Bo po chuj facet ma płacić alimenty skoro to wasz brzuch???

Ale jak zawsze lkogika głupich jebanych pizd jest zawsze taka sama - zakrzywić logiczne argumenty tak żeby wyszło na moje.
Jebać feministki. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kobiet.
Zgłoś
Avatar
lepzti 2020-11-01, 1:51 2
n3grom napisał/a:

A ty myslisz ze tych 35 kiboli to gdzie polapali?miedzy innymi Ci co za daleko wybiegli byli lapani a reszta w tym czasie uciekla jak wpadly posilki to jak zwykle juz po akcji. Na filmikach z wypadu kiboli widac jak miedzy kobietami ida obojetnie. Wszedzie tylko mowia/pisza/pokazuja filmiki z koncowki i najpierw byly "kibole napadli na marsz" i ladnie filmiki wykadrowane a dzisiaj "antyfaszysci pogonili narodowcow/kiboli" i juz fragmenty jak antifa podbiega jak juz pusto albo to jak rodzynek dostaje oklep. A potem ze takie kiepy widzac filmik mysla to co wszedzie ci wmawiaja



Byłem i widziałem dlatego się tak ochoczo wypowiadam. Przy empiku nie zatrzymali nikogo z tych kiboli, później ja się ci frajerzy z brackiej od strony placu trzech krzyży wysypali to też nikogo nie zatrzymali i na Jerozolimskich w tym miejscu żadnej policji nie było. Ogólnie to bylo ich trochę za mało bo jakiś debil w telewizji kazał im kościołów bronić i jego domu, z tego co ludzie mówili i kilku znajomych pisało to spieprzyłi w okolice pub Wierzyca żeby uciekać na dół na Powiśle, kilku po drodze wyłapali i jakąś grupkę zdjęli już na Powiślu. Ale i tak było ciepło do jakiejś 2 w nocy bo latali grupkami po całym wwa i ludzi wracających do domu już w mniejszych grupach wyłapywali i spuszczali wpierdol.

Kelmans napisał/a:

Zmień źródło swoich informacji, bo narodowcy nikogo nie atakowali, nie prowokowali, ani nie wyzywali.
Doinformuj się kim są prowokatorzy, których na Marszu o Wolność też nie brakowało.
W dobie internetu i dostępu do mediów niezależnych, relacji na żywo, to patrząc na poniektóre tutaj komentarze, to sporo ludzi dalej nie potrafi odróżnić faktów, od propagandy.



Co ty kurwa chłopaku pierdolisz za głupoty. Byłem widziałem. Banda tych co się wysypała na Jerozolimskie z brackiej od strony placu trzech krzyży z kosmosu się nie wzięła, tylko jak usłyszeli zadymę to przybiegli właśnie ci co stali na schodach od kościoła sw Aleksandra. A jak się wysypali to nie mieli kanapek i ciepłej herbaty żeby poczęstować protestujacych, tylko napierdalali co popadnie. No fakt może nie co popadnie ale jak miałeś mniej niż 40 lat to szansa na soczystego kopa była jak trafić dwójkę w lotka, niezależnie czy chłopak czy dziewczyna.

PieronJasnySzlag napisał/a:

Co to za argument z dupska wysrany skoro sztab główny waszego strajku to geje i zadeklarowane lesbijki?
Starym babom, lesbom, gejom ciąża nie grozi tak samo jak księżom czy facetom.
A kolejna kwestia jeśli pierdolicie hasło "mój brzuch moja sprawa" to krzyczcie również "stop alimentom".
Bo po chuj facet ma płacić alimenty skoro to wasz brzuch???
Ale jak zawsze lkogika głupich jebanych pizd jest zawsze taka sama - zakrzywić logiczne argumenty tak żeby wyszło na moje.
Jebać feministki. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kobiet.



Zjebie, 75% procent osób które tam było to bylo dlatego że niechca być już jebani w dupsko przez PiS. Ale jeśli uważasz że 100% kobiet to feministki to pewnie dlatego że uważasz że kobieta to zmywarka i Dziwisz się że żadna ci nie chce dać.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2020-11-01, 1:51
Justynka99 napisał/a:

A skąd Ty młotku możesz wiedzieć co myślą "trzeźwo myślący"? Kogo zapytałeś?



Moja Droga.
Nie mierz wszystkich swoją miarą...
Z tego co czytam wnioskuję że na Twoich barkach dość mało wiosen...
więc
Trochę więcej rozwagi i powagi poproszę.
Każdy ma swoje racje - tak jak pisałem nikt tu nikogo nie przekona.

Nie znasz mnie ja nie znam Ciebie.
Uspokój się - zaparz herbaty.
I pomyśl kto i jaki miał cel, aby w tym czasie wysyłać do Trybunału takie zapytanie? (przypominam 119 posłów - nie tylko z pis)

Myślisz że te stare komunistyczne mordy, które z Wami się od jakiegoś czasu bujają robią tak bo chcą Wam pomóc?

Grają Wami / Nami wszystkimi.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-11-01, 2:21
Narodowcy szukali antify, ale widzę, że protestujący sobie podają rękę ze skrajną lewicą siejącą nienawiść i szukającą okazji do robienia zadymy zamiast manifestacji w słusznej sprawie i obronie kobiet. Cóż, skrajności nigdy nie są dobre i trzeba je eliminować, więc życzę protestującym żeby uważnie patrzyli na to kto idzie z nimi ramię w ramię w marszu i sami odcinali się od lewicowych bojówek wykorzystujących okazję do rozpierdalania wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
lepzti 2020-11-01, 2:57 3
EdmundKemper napisał/a:

Narodowcy szukali antify, ale widzę, że protestujący sobie podają rękę ze skrajną lewicą siejącą nienawiść i szukającą okazji do robienia zadymy zamiast manifestacji w słusznej sprawie i obronie kobiet. Cóż, skrajności nigdy nie są dobre i trzeba je eliminować, więc życzę protestującym żeby uważnie patrzyli na to kto idzie z nimi ramię w ramię w marszu i sami odcinali się od lewicowych bojówek wykorzystujących okazję do rozpierdalania wszystkiego.



Powiem Ci tak, ja mam poglady gospodarcze skrajnie prawicowe, dalej tylko ściana. Jeśli chodzi o aborcję to w przypadku 8 miesiąca ciąży to moim zdaniem do pierdla za taki czyn, w innych przypadkach to już dłuższą dyskusja. A na protesty chodze bo ten rząd dawno odleciał w kosmos z tym co odpierdalaja. I z tego co widzę to olbrzymia część ludzi którzy tam są to nie są żadni lewacy. W takim tłumie nie jesteś w stanie weryfikować kto idzie itp. ale jeśli na pokojową manifestacje wypada nagle 40 naćpanych zwierząt to nie dziwię się że ludziom puszczają hamulce. A z manifestujących nikt nie szukał zadymy. I gdyby to bydło nie wyskoczyło na ludzi, to oprócz wulgarnych haseł i pomazania czegoś sprejem byłby totalny spokój.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-11-01, 4:10 1
PieronJasnySzlag napisał/a:

Co to za argument z dupska wysrany skoro sztab główny waszego strajku to geje i zadeklarowane lesbijki?
Starym babom, lesbom, gejom ciąża nie grozi tak samo jak księżom czy facetom.
A kolejna kwestia jeśli pierdolicie hasło "mój brzuch moja sprawa" to krzyczcie również "stop alimentom".
Bo po chuj facet ma płacić alimenty skoro to wasz brzuch???
Ale jak zawsze lkogika głupich jebanych pizd jest zawsze taka sama - zakrzywić logiczne argumenty tak żeby wyszło na moje.
Jebać feministki. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kobiet.



1) Lesbijka może zajść w ciążę jak każda inna kobieta - nie ma żadnych przeciwwskazań. I wiele z nich to robi. Stara kobieta (przynajmniej ich większość) przynajmniej mówiąc o ciąży wie o czym mówi, w przeciwieństwie do ogółu facetów.

2) Sprawdziłam konto i żadnych alimentów od Ciebie nie widzę. Ani od Kaczyńskiego, ani Morawieckiego, ani żadnych księży, ani sędziów Trybunału Niekonstytucyjnego. A cała ta zgraja chce się do mojego brzucha dopierdalać. Twoja kobieta może wziąć pod uwagę Twoje zdanie, chociaż oczywiście ostateczny wybór należy do niej. W końcu po aborcji żadne alimenty nie przysługują.
Zgłoś
Avatar
notak 2020-11-01, 6:44 1
czarny chuj wam w dupe lewaki
Zgłoś
Avatar
kuzyng 2020-11-01, 8:49
bishfinger napisał/a:

Ciągle słyszę że mamy kryzys męskości ale prawdziwy kryzys to mają te baby, bo czego one chcą - "dostępu do bezpiecznego przerywania ciąży"? gdzie tu jest napisane że w przypadku uszkodzenia płodu lub ryzyka życia matki? Nigdzie! Prawdziwe kobiety nasze matki, babki ryzykowały życie żebyśmy byli na świecie bo kobieta ma instynkt macierzyński a one co mają? totalne zezwierzęcenie to mało powiedziane.
Na dodatek nie ma żadnego postulatu aby zabicie płodu/dziecka odbywało się chociaż najmniej humanitarny sposób, jak wygląda ? po prostu wysysa się płód z łona matki i zastawia w pojemniku żeby się udusiło . To nawet karpie przed świętami mają więcej szczęścia, ale tego kto by o to dbał w końcu to "ich ciało"



ty kurwa chyba nie palisz na wszystkie gary? pis ci mózg odessało?
Zgłoś
Avatar
tukanisko74 2020-11-01, 10:25
A po mszy proboszcz zaprosił swoich pachołków na wspólne trzepanie.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-01, 12:39 1
No-idea napisał/a:

Debilu, to się robi do 12go tygodnia ciąży



A w którym tygodniu ciąży rodzice dowiadują się, że ich przyszłe-niedoszłe dziecko nie jest człowiekiem a mutantem? Pierwsze USG w 11-14 tygodniu, kolejne w tyg. 18-24 . Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym? Pozwoli ci to zrozumieć co w głowie mają "obrońcy" życia.

Istotą obrony ludzi nienarodzonych są te fakty:
- życie człowieka zaczyna się od zapłodnienia > niezaprzeczalny fakt, nikt ze świata nauki nie twierdzi inaczej
- uznanie, że świadomość w człowieku zaczyna się ok. 12 tygodnia
- aborcja ludzi, którzy są potencjalnie mutantami odbywa się, gdy są już świadomi swego istnienia (mają duszę/ego/jestestwo)
- w cywilizowanym społeczeństwie broni się słabych jak i niewinnych, a obrona człowieka w fazie rozwoju płodowego to obrona najbardziej niewinnej istoty ludzkiej na jaką możemy kiedykolwiek liczyć

----------

A czy da się opracować kompromis? Nie da się, bo akurat kwestia zabijania ludzi nie daje pola na kompromis, to jest w praktyce zero-jedynkowe.

I to dlatego ruszanie "kompromisu" było błędem, choć TK jak i wnioskodawcy mają rację -> Konstytucja RP nie pozwala na taką aborcję i konieczna jest zmiana ustawy zasadniczej aby uratować "kompromis", który przez 27 lat był w Polsce ewenementem na skalę światową.

Jest wiele opcji, ale można wybrać tylko jedną.

- można zabijać do woli, kiedy się chce i jak się chce > przyzwolenie na zbydlęcenie ludzkości i pogardy dla życia
- można zabronić całkowicie, bez wyjątków > przyzwolenie na śmierć, kalectwo i cierpienie matek w tym mniej niż promilu przypadków, gdzie ciąża zagraża życiu i zdrowiu matki
- można pozwolić na eutanazję po porodzie, gdy okaże się, że urodził się mutant
- można zabronić eutanazji po porodzie, nawet gdy urodził się mutant, który będzie umierać przez kilka czy kilkanaście godzin bądź dni
- można pozwolić aborcję w przypadku kazirodztwa, ale to musi być jednoznacznie udowodnione (badanie inwazyjne płodu + badanie DNA "dawcy" spermy i DNA matki + prokurator dla obojga za kazirodczy stosunek lub napastnikowi za gwałt)
- można zabronić aborcji w przypadku kazirodztwa > pozwolenie na wady genetyczne, cofnięcie ludzi do czasów sprzed cywilizacyjnych
- można zabronić aborcji w przypadku ciąży z gwałtu > jeśli zdrowy, to jaka jest wina tego człowieka, nad któego śmiercią debatują na zewnątrz macicy w której żyje?
- można pozwolić na aborcję w przypadku ciąży z gwałtu > pozwolenie na mordowanie niewinnych i pogardę dla niewinnego życia

To jest dyskusja, gdzie tłum nie może być dopuszczony do udziału. Tutaj trzeba kongresu naukowców z dziedziny psychologii i socjologii, którzy nie są skażeni marksizmem ani katolicyzmem. Taki kongres były pewnie w stanie stworzyć prawdziwy kompromis.

A moje zdanie, gdyby kogoś interesowało, jest takie:
- ochrona życia niewinnych i nienarodzonych jeszcze ludzi o ile ich istnienie nie zagraża życiu matki
- zmiana prawa dot. adopcji > system ma działać tak, że kolejka rodziców jest zawsze aktywna, pojawia się dziecko do adopcji, od razu dostaje rodziców, w przypadku powiązanym z aborcją jest to szybka sprawa: matka i ojciec nie chcą dziecka, podpisanie pisma o zrzeczeniu się dziecka jeszcze przed nadaniem imienia, nowi rodzice, już czekający w kolejce podpisują pismo o przyjęciu pod swoje skrzydła nowo narodzonego człowieka
- przerwanie ciąży w przypadku płodów powstałych w drodze kazirodztwa
- przerwanie ciąży w przypadku wykrycia mutantów z większą lub mniejszą liczbą chromosomów, tylko po jednoznacznym wyniku badań (jak genetycznie nie jesteś człowiekiem, to cześć)
- przerwanie ciąży w przypadku deformacji uniemożliwiających normalne funkcjonowanie
- zakaz aborcji na życzenie, ale dopuszczalna wczesna antykoncepcja aby zarodek się nie zagnieździł

Czyli moja wersja jest nieco inna niż "obalony" kompromis.
Bronić słabych i niewinnych, ale tylko jak nie zagrażają życiu i zdrowiu matki.
Pełna eksterminacja mutantów (korków też) jak i ludzi powstałych w wyniku stosunku kazirodczego.
Dzieci z gwałtu niekazirodczego są pod ochroną i albo od razu do adopcji, albo matka sobie je zostawia, bo tak chce.
Zlikwidować alimenty i fundusz alimentacyjny. Chcesz dziecko, radź sobie sama lub z mężem i odpierdol się od innych podatników, którzy są mądrzejsi i nie zrobili sobie dziecka gdy ich na nie nie było stać.

Dodatkowe pieniądze dla zgwałconych matek powinny pochodzić z obozu pracy przymusowej, gdzie trafialiby skazani gwałciciele.
Sądy skazują kurwę na odpracowanie kosztów prowadzenia ciąży dla matki, kosztów opieki medycznej dla NFZ, odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu psychicznym (dożywotnio dla skazanego i póki żyje ofiara i jej spadkobiercy oraz spadkobiercy spadkobierców), odszkodowanie za zniszczone w drodze gwałtu mienie oraz odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu fizycznym. Gwałciciele powinni być zamieniani w dożywotnich niewolników i tyle. Zakłąd pracy przymusowej czerpałby zysk i wypłacał odszkodowania.

------

A czy ktoś widział aby to czerwone protestujące ścierwo zaproponowało rozwiązanie problemu jaki powstał po orzeczeniu TK? Czy tylko anarchia, destabilizacja i wandalizm?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie