18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Strajki, strajki, SRAJKI
antek025 • 2015-02-11, 19:57
Taka myśl dziś mnie naszła, gdy wertepami jechałem samochodem na trasie Warszawa-Lublin.

Jeżeli kolejarze zaczną swój strajk wcześniej, a rolnicy wciąż będą blokowali drogi, to górnicy nie dojadą na strajk do Warszawy.

Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-02-11, 20:54 2
No żesz kurwa, ktoś wreszcie obczaił o co chodzi platformersom.
Jedni drugich będą blokować, a platforma wprowadzi cichaczem kolejne podwyżki.
Nie, nie mam myśli samobójczych, nie mam zamiaru popełnić samobójstwa, nie mam zamiaru w ramach przymusowego popełniania samobójstwa postrzelić się 10 pociskami w różne części ciała ani pokroić się piłą na ileś kawałków.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2015-02-12, 0:05 2
Zawsze możesz się wyhuśtać ^^
Zgłoś
Avatar
dubbeat 2015-02-12, 3:01 19
to sobie tunel wykopią
Zgłoś
Avatar
samieluch 2015-02-12, 10:25 3
Hehe, też coś podobnego mi przyszło do głowy. A gdybyśmy tak zorganizowali strategiczne blokady dróg na trasie dojazdu strajkujących do miejsca strajku? Czy mieliby czelność nazwać ich strajk bardziej strajkowym od naszego strajku? Czy złapałby ich wkurw gdyż nie mogą dojechać tam gdzie chcieli dojechać gdyż ktoś postanowił sobie postrajkować?
Zgłoś
Avatar
raper900 2015-02-12, 10:36
bleblebator1 napisał/a:

...pokroić się piłą na ileś kawałków.


Ja z moim szczęściem nie zdołałbym się pokroić nawet na jeden.
Zgłoś
Avatar
koretego 2015-02-12, 10:42 1
Tyle tych strajków, zaraz i rząd będzie strajkować.
Zgłoś
Avatar
rapidu 2015-02-12, 11:14
trzeba im zastawić osobówkami drogę z transparentami strajk przeciw strajkowi - szach mat skurwesyny
Zgłoś
Avatar
deMiguel 2015-02-12, 11:40 5
Zgłoś
Avatar
!Timon 2015-02-12, 13:30 1
Dzik jest CHRONIONĄ własnością państwa. Własność państwowa rozpierdala Ci pole i NIC legalnie nie wolno Ci zrobić. Chyba, że akurat widzisz to możesz brać widły w dłoń i postraszyć...
Kto powinien wypłacić odszkodowanie równe wartości zniszczonych zbiorów?
Kto tego nie robi?
Komu państwo nałożyło zakaz eksportu produktów rolnych?
Kto nie powinien truć dupy zwykłym obywatelom?

Argument, że mogli ogrodzić pola (który początkowo do mnie trafił) jest niestety z dupy. Bo jeśli ktoś uważa, że sami są sobie winni i nic im się za szkody nie należy, nie powinien też mieć pretensji do złodzieja jak mu auto podpierdoli. Przecież mógł postawić na parkingu strzeżonym, nie?
Zgłoś
Avatar
terro79 2015-02-12, 14:17
Ku*wa ja przy tych wertepach mieszkam, dzięki naszym wspaniałym rolnikom mam pociąg z tirów za oknem. Ciekawe jak bardzo są wkurwieni ich kierowcy ? Na pewno są zadowoleni ze strajków A co do rolników to i tak ich w Polsce jest za dużo i to na nieurodzajnych ziemiach - relikt PRL. Prawo rynku że wszyscy się nie utrzymają i ktoś musi upaść. Żadnej kasy na nich nie płacić nie będę !!!
Zgłoś