18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Pini 2024-08-13, 1:24
Jak mają celność jak Polska policja to raczej bez strat wszyscy się rozeszli 🤣
Zgłoś
Avatar
nastuh 2024-08-13, 2:12
janczo89 napisał/a:

ja to zjebany jestem , strzelał bym jak do kaczek do tego gówna na granicy bez litosci do każdego co przekracza granice i do tego zjebanego lewactwa co im pomaga



No i przypomniał o Duck Hunt :<
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-13, 7:43
Kozłastopa napisał/a:

Czy to aby na pewno Polska granica? ... kurwaa:s



Nie kurwa, faktczeker mówi że koreańska
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2024-08-13, 11:54 1
Niesamowita jest ta wolta jaką uczyniło PO w umysłach swoich wyborców. Przed wyborami PO było przeciwne zaporze na granicy jako rozwiązaniu kosztownemu i nieskutecznemu. PO było przeciwne odsyłaniu uchodźców na Białoruś (pushbacki) i wzywało do rozpoznawania wniosków azylowych wszystkich uchodźców, którzy przedostali się przez granicę. PO zajmowało pozycję humanitarną, opartą na współczuciu dla imigrantów. Wybrocy PO popierali to stanowisko i krytykowali PiS.

Nie oceniam nawet czy mieli wtedy rację czy nie, o nie chcę rozwadniać tematu.

Faktem jest, że po przejęciu władzy PO postanowiło kontynuować politykę poprzedniej władzy, rozwijając sposoby działania PiS. Wyborcy PO popierają to stanowisko.

Zwolennicy PO, jak sobie to tłumaczycie? Nie macie dysonansu poznawczego? Dla mnie to niesamowita sztuka, żeby tak rozegrać temat. Z podziwem patrzę na Tuska i jego machinę propagandową, o tyle bardziej skuteczną niż machina propagandowa PiSu.

To samo z pieniędzmi na TVP, rozmiarem zamówień wojskowych itd. Okazuje się, że można krytykować nawet takie działania rządu, z którymi się zgadzamy i które będziemy kontynuować jak dojdziemy do władzy. Ludziom to nie przeszkadza.
Niesamowite.
Proszę, skupcie się na samym zjawisku, a nie na poparciu dla jednej z partii. Zupełnie nie o to mmi chodzi, która partia jest lepsza. Z powyższego bowiem wynika, że są bardziej podobne niż chcą tego jej zwolennicy.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-13, 14:02
pazuzu napisał/a:

Czyli jednak KO zrobiła dobrze nową ustawa o użyciu broni na granicy, szkoda że pisdzielce przez 8 lat tego nie mogli zrobić, widać woleli ich wpuszczać



Wiele kretynizmów można tu wyczytać, ale to są jakieś Himalaje imbecylstwa.

Chłopcze/dziewczynko/imanekhelif, PiS nie mógł "zrobić nowej ustawy o użyciu broni" bo by go te hordy lewackiego kurestwa celebrycko-politycznego polskie i zagraniczne zjadły żywcem. A takie zjeby jak ty, oglądajće tvny by im tylko klaskały i sobie gwiazdki na samochodach przyczepiały.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-13, 14:54
ostra czy guma?
Zgłoś
Avatar
specjal01 2024-08-13, 15:31
chorym napisał/a:

ostra czy guma?



Nie ma gumy, a więc dupa
Zgłoś
Avatar
afrodyzjak 2024-08-15, 10:10
Niestety walą w powietrze
Zgłoś
Avatar
mariusz_psikuta 2024-08-15, 22:37
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-08-16, 21:10
Brawo. Mam nadzieje że walą z ostrej!
Zgłoś
Avatar
Blame 2024-08-20, 0:01
Przydala by sie 2 palestyna.
Zgłoś