18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Yoka_Brotherrr 2015-02-07, 13:07 44
a jak wyłączył kamerę to mu dojebali mandat za złe zaparkowanie
Zgłoś
Avatar
~DMT 2015-02-07, 13:21 231
Takiej propagandy i ocieplania wizerunku tych darmozjadów, nie powstydził by się sam Goebbels.
Zgłoś
Avatar
myjek 2015-02-07, 13:38 1
Moje miasto a już się zaczynam wstydzić...
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2015-02-07, 13:39 5
Czemu ja mam za to płacić? Normalny facet albo dzwoni po kumpla albo po taxi bo "złotówy" też mają takie usługi. Gdzie niby te miejskie chamy mają w statutowych obowiązkach takie czynności? Rzygać mi się już chce tym wszystkim!
Zgłoś
Avatar
Qunda 2015-02-07, 14:01 2
No i do tego te kurwy powinny się nadawać, a nie karać i jebać jak druga policja.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2015-02-07, 14:02 3
oglądnołem cały film i nie było mandatu ? to dziwne ! wiem już czemu: bo sie umówili na film propagandowy
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-02-07, 14:22 1
radary im wezmą (albo już wzięli) to muszą znaleźć sobie inne zajęcie...
Zgłoś
Avatar
the_satyr 2015-02-07, 14:51 6
No jakbym straży miejskiej nie lubił, to te Wasze komentarze są bez sensu. Jak łapią i kombinują z radarami źle, jak pomagają i robią coś pożytecznego, też źle. Tak wszystkim, nagle przeszkadza, że zrobią coś dobrego, WOW i jeszcze film o tym zrobili, żeby ludzie wiedzieli i w razie potrzeby zadzwonili.

@grubystefan Ty to musisz mieć przejebane w życiu. Chodzisz ulicami, patrzysz na chodniki, lampy, nowe drogi, mosty, szpitale, parki miejskie, policje i milion innych rzeczy, a jedyne co myślisz, to "kurwa, czemu ja mam za to płacić." Pewnie lepiej żeby siedzieli na dupie, jedli ciastka i pili kawę. Za to już możesz się dorzucić, bo przecież ich nie widzisz.

p.s.
Mogliby w zimie jeszcze pomagać wyciągać zakopane auta. Darmozjady jebane.
Zgłoś
Avatar
trabus 2015-02-07, 14:52 2
Wlepiają mandaty źle, pomagają źle. Ja pierdole jak tu ma być normalnie? Wykonują swoje obowiązki chujowi nie pasuje. Wychodzą do ludzi robiąc coś pożytecznego też się chuj czepia. Jebany troll albo debil. Nie wiem co gorsze. Dziewczyny nie jedzcie śniegu bo się potem takie bałwany kurwa ich mać rodzą.
Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-02-07, 15:47
Haha jeden ślepy drugi gruby i po 50-tce no i tacy ludzie dbają o porządek na ulicach
Zgłoś
Avatar
mustangscs 2015-02-07, 15:51 1
wolał bym już pchać ten samochód
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2015-02-07, 16:08 1
Propaganda i ten filmik nie mają ze sobą wspólnych cech, gdieżby kurwa.
Zgłoś