18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Straż miejska
BongMan • 2011-07-17, 1:37
Dzień wypłaty w Straży Miejskiej.
Kasjerka kolejno woła wg listy:
- Kowalski!... 4000,- tutaj podpisz!
- Nowakowski!... 4200,- tutaj podpisz!
- Śmieszny!... 4400,- tutaj podpisz!
- Ogórek!... 4800,- tutaj podpisz!
- Razem!... 17400,- RAZEM!... najwięcej zarabia, a nigdy nie przychodzi po pieniądze!
Zgłoś
Avatar
edge 2011-07-18, 16:44
donwasyle napisał/a:

@up

chyba, że sprzedawczyni wcześniej się tym ogórasem nie zabawiała



Czasem się pewnie zdarza, cholera ich tam wie co w tych blaszanych budach robią jeśli takowe posiadają.
Zgłoś
Avatar
B................o 2011-07-19, 14:33
@torento gamoniu, nie wiesz nic o mnie więc zamknij ryj.
Może twój tatuś jest strasznikiem i dlatego sie spinasz, ale zanim napiszesz o mnie to spójrz na MÓJ wiek, bo sądząc bo poziomie Twojej wypowiedz, gdyby mnie pies na schodach do burdelu nie wyprzedził, to byłbym twoim ojcem.
P.S. Wg mnie praca strażnika miejskiego jest potrzebna, ale tylko dlatego, by ostatnie głąby, które nic innego nie potrafią nie zwiększały bezrobocia, więc siedzą sobie w ciepłych kurwidołkach i piszą mandaty za deptanie trawników, tudzież siedzą przyczajeni z fotoradarami w krzakach. Nie psy, a już nie ludzie!
Zgłoś
Avatar
tauron 2011-07-19, 19:40 2
tabasc napisał/a:

@torento gamoniu, nie wiesz nic o mnie więc zamknij ryj.
Może twój tatuś jest strasznikiem



znaczy że torenta stary wróble straszy?
Zgłoś
Avatar
Babayaga 2011-07-24, 2:21
@tabasc Nie ma jak to w internecie wykrzykiwać najlepsze, znalezione na google teksty, a założę się, że jak widzisz niebieski kogucik to srasz w gacie. Wiek nie ma tu nic to rzeczy pajacu, bo twój stan umysłu niestety jest nieadekwatny do wpisanych przez ciebie, byle jak cyferek.
Zgłoś