18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Nie o taką polskę walczyli nasi przodkowie :-x

2021-03-03, 18:56
DzidaZawodnik napisał/a:

A dlaczego mieliby sprzedawać tylko ci co dali łapówkę? k***a sami komunisci bez pojeci ana tym portalu. Najlepiej, żeby urzędnik decydował czy ludzie chcą tego co on sprzedaje i za ile chcą to kupić. k***a jesteście j***nymi niewolnikami bez własnego zdania. Urzędnik ma o wszystkim za was decydować. Żałosne czerwone robactwo.



Ta mentalność wśród gojow jest przerażająca. Demokracja zrobiła z nich niewolnicze bydło, które myśli, że jest w jakimś stopniu wolne.

2021-03-03, 18:58
AyCaramba napisał/a:

Opłata targowa weszła w życie w 91 roku tak że ten... Handel uliczny bez zezwolenia jest zakazany wszędzie tak że nie pie**ol że to wina narastającej biurokracji.



Dokładnie.
W dodatku chyba jest jasne z czyjej kieszeni ten pierdoła bierze zasiłek?
satariel? Czy rozumiesz jak działa panstwo?

2021-03-03, 20:01
Strażnik zbiera hajc na Owsiaka :)

ar...........up
2021-03-03, 20:05
Rację ma facet. Do straży miejskiej idą ci co nie nadają się do policji. Bandytów się boją to dopie**alają się do zwykłych ludzi o byle gówno.

Ab...........ez
2021-03-03, 20:11
o się zesrali dwaj specjaliści wyżej xD

ar...........up
2021-03-03, 20:34
Co to, cenzura na sadolu? Wycięliście kawałek mojego komentarza z powodu jednego bluzgu?

AyCaramba napisał/a:

Opłata targowa weszła w życie w 91 roku tak że ten... Handel uliczny bez zezwolenia jest zakazany wszędzie tak że nie pie**ol że to wina narastającej biurokracji.



A czemu służy taka opłata, jeśli nie dojeniu kasy przez gminę? To kolejny bezsensowny podatek, z którego opłacana jest m.in. straż miejska zajmująca się głównie ściganiem tych, co go nie płacą. A weź pod uwagę, że uliczni handlarze to nie milionerzy, którzy hajsem tapetują pałace ale ludzie, którym trudno związać koniec z końcem. Często ludzie starsi na głodowych emeryturach. Nie trzeba ich łupić, lepiej obciąć każdemu urzędasowi po parę procent.

2021-03-03, 20:37
DzidaZawodnik napisał/a:

A dlaczego mieliby sprzedawać tylko ci co dali łapówkę? k***a sami komunisci bez pojeci ana tym portalu. Najlepiej, żeby urzędnik decydował czy ludzie chcą tego co on sprzedaje i za ile chcą to kupić. k***a jesteście j***nymi niewolnikami bez własnego zdania. Urzędnik ma o wszystkim za was decydować. Żałosne czerwone robactwo.



Handel z maski, albo kartonu , albo stolika turystrycznego takie to piekne i romantyczne, nasza tradycja przeca, narodowa, polska.

ED: Tak jeszcze myślę po co w ogóle jakieś regulacje, niech każdy sprzedaje co chce, na ulicy:
takie np sprzegło, kupisz taniej rozjebie ci się, twój problem

zabawka dla dziecka, połknie jakąś małą częśc i sie udusi, ch*jtam zrobisz nowe na ch*j jakieś atesty

kupisz se kebsa od kolesia z przyczepki, ale ze tam zadnych regulacji nie ma to ch*j wie co zjesz, zejdziesz - ojtam, ojtam już więcej przecież nie kupisz

a ubezpieczenie medyczne jak w stanach, nie płacisz - nie masz
z emeryturą to samo nie płacisz nie masz

w przypadku tych dwóch ostatnich opcji jestem zupełnie za, 90% sebiksów i biedoty bardzo szybko by się wyeliminowało, bo przecież zamiast zapłacic to ch*ja lepiej na flaszke a później lipa.

(jakość świadczeń i wysokość rent i emerytur zostawiam na oddzielny temat)






2021-03-03, 21:22
o1945lg napisał/a:

Większość pojebów z serduszkiem WOŚP to sk***ysyny nieprzyjemnie. Rzucą do puszki coś Owsiakowi, obkleją skę serduszkamo a potem cały rok uważają, że dobrzy z nich ludzie mimo, że z charakteru zwykłe k***iska.



To jeszcze nic, ci o których piszesz nie są nawet w połowie tak pok***ieni jak ty. Jesteś zwykłym workiem na narządy. Ludzkim wyp***em zrobionym przez czyste, złośliwe zrządzenie losu. Swoim istnieniem jedynie marnujesz cenny tlen. tej planety. Takie j***ne, podczłowiecze zera najlepiej spłniają się jako pokarm dla larw much. Wszystkiego najgorszego ludzki , wysrany stolcu.

2021-03-03, 22:29
sensualna napisał/a:

no jak nie miał pozwolenia to co w tym dziwnego?



pozwolenia?!? jebni sie w dekiel niewolniku. nie pozwalam ci żyć, więc idż skocz z mostu.

2021-03-03, 22:35
Zwykły śmieć, który handluję nielegalnie elektrośmieciami z chińskiego portalu z marżą kilkaset procent!

Cz...........as
2021-03-03, 22:41
arcybiskup napisał/a:

A czemu służy taka opłata, jeśli nie dojeniu kasy przez gminę? To kolejny bezsensowny podatek, z którego opłacana jest m.in. straż miejska zajmująca się głównie ściganiem tych, co go nie płacą. A weź pod uwagę, że uliczni handlarze to nie milionerzy, którzy hajsem tapetują pałace ale ludzie, którym trudno związać koniec z końcem. Często ludzie starsi na głodowych emeryturach. Nie trzeba ich łupić, lepiej obciąć każdemu urzędasowi po parę procent.



No k***a proszę Cię MYŚL człowieku :roll: Przez same uregulowanie legalne/nielegalne mamy lepszą jakość towarów o czym pisał ktoś wyżej, SM jest opłacana nie tylko z tego, jak pisałem wcześniej wszystko idzie do gara zwanego budżetem. Fajnie się chodzi po chodnikach bez dziur? fajnie się jeździ po drogach z asfaltem? Miło jest czekać na autobus pod daszkiem a nie w deszczu?? To też idzie z podatków.
A co do tego że uliczni handlarze "to nie milionerzy" to mnie to h*j obchodzi. ja też "ledwo wiążę koniec z końcem". Pracuję ja, pracuje moja żona, płacimy podatki i to nie małe. A taki cwaniaczek z zabawkami na placu w turystycznym mieście potrafi w sezonie zarobić więcej niż ja.

arcybiskup napisał/a:

lepiej obciąć każdemu urzędasowi po parę procent.


Urzędasy też płacą podatki. pracują legalnie w machinie zwanej państwem. Tu widzimy cwaniacki margines. którego nie stać na legalizację handlu ale stać na telefon z kamerką.


:roll:

2021-03-03, 23:12
Poczytajcie sobie komentarze pod filmikiem. Typ bełgocze cos o byciu wolnym czlowiekiem itd xDDD no k***a debil co ledwo literki sklada. Ale niczego innego sie nie spodziewalem od krzykaczy co pie**ola ze sa wolnymi ludzmi jebac zus jebac podatki jebac rzond oni sa najmadrzejsi bo maja 5 klas skonczonych i wielki biznes z ali express

2021-03-03, 23:24
DzidaZawodnik napisał/a:

A dlaczego mieliby sprzedawać tylko ci co dali łapówkę? k***a sami komunisci bez pojeci ana tym portalu. Najlepiej, żeby urzędnik decydował czy ludzie chcą tego co on sprzedaje i za ile chcą to kupić. k***a jesteście j***nymi niewolnikami bez własnego zdania. Urzędnik ma o wszystkim za was decydować. Żałosne czerwone robactwo.



Potomku świni - w naszym kraju tez decydują za Ciebie co masz kupić tylko oszukujesz się, że tak nie jest - taki wniosek płynie z Twojego wielce nieczerwonego żywota

2021-03-03, 23:25
focusek napisał/a:

pie**ol sie k***o, pewnie ojciec tez pedal straznik miejski tam same k***y pracuja. A tak wo ogole to jebac pis , pisland, i was polaczki w dupe j***ne przez karakana



dziękujemy, że się przedstawiłeś. [;

2021-03-04, 07:14
płacić podatki wy śmiecie!!!!!! Wielki Wateusz na to czeka!!!!!!