18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Nie o taką polskę walczyli nasi przodkowie :-x

2021-03-03, 13:04
no jak nie miał pozwolenia to co w tym dziwnego?

2021-03-03, 13:10
sensualna napisał/a:

no jak nie miał pozwolenia to co w tym dziwnego?



Nic dziwnego, kręcone jak zawsze od śrdoka żeby zrobić aferę, nie jestem jakiś proPsowski (dla debili psowski jest od psów a nie że mi sie i zjadło w pisie, choć propisowski tymbardziej jestem, co dla koljenych debili... nie nie znaczy że jestem proPO czy inne polityczne gówno) z jednej strony fajnie koleś chce zarobić na życie z drugiej pytanie czy ma wszystko prawnie uregulowane. Jakby nie bylo takich zakazów handlu #gdziemisiepodoba to nasze ulice tonęłyby w śmieciach sprzedawanych na każdym rogu.

2021-03-03, 13:20
Popieram straz miejska, place podatki i reszte danin dla najemcow, zusu itp
a ty mamy przedstawiciela grupy "mam na to wyj***ne"
podatki? po ch*j
czynsz? po co
zus? o korwa pierwsze slysze
a co zna tem gosc?
straz miejska gnebi i kradnie towar!! nie daja czlowiekowi na jedzienie zarobic!
pasozyt i tyle! do tego ludziom czas zabiera, bo gdyby nie on to by tych zlodzieji lapali

PS. ale ze straza miejska to mial racje, sa tam debile co sie do policji nie dostali

2021-03-03, 13:59
k***a jakbym moją stara słyszał. Ugadał się jak poj***ny a i tak ch*ja z tego wynikło. :) ))

2021-03-03, 14:33
NIech wypie**alla z tymi badziewiami do pedalskich imprez za 5000% wartości jaką dzieciaki za kromke chleba tracą swoje dzieciństwo u skośnookich i niech sam sie zatrudni, żeby takie produkować.

2021-03-03, 15:10
Hahaha zaj***li mu miecze wiec arsenał straży miejskiej się grubo wzbogacił.

2021-03-03, 16:37
sensualna napisał/a:

no jak nie miał pozwolenia to co w tym dziwnego?





lokal.szczecin napisał/a:

Popieram straz miejska, place podatki i reszte danin dla najemcow, zusu itp
a ty mamy przedstawiciela grupy "mam na to wyj***ne"
podatki? po ch*j
czynsz? po co
zus? o korwa pierwsze slysze
a co zna tem gosc?
straz miejska gnebi i kradnie towar!! nie daja czlowiekowi na jedzienie zarobic!
pasozyt i tyle! do tego ludziom czas zabiera, bo gdyby nie on to by tych zlodzieji lapali
PS. ale ze straza miejska to mial racje, sa tam debile co sie do policji nie dostali



A dlaczego mieliby sprzedawać tylko ci co dali łapówkę? k***a sami komunisci bez pojeci ana tym portalu. Najlepiej, żeby urzędnik decydował czy ludzie chcą tego co on sprzedaje i za ile chcą to kupić. k***a jesteście j***nymi niewolnikami bez własnego zdania. Urzędnik ma o wszystkim za was decydować. Żałosne czerwone robactwo.

RYHOO napisał/a:

NIech wypie**alla z tymi badziewiami do pedalskich imprez za 5000% wartości jaką dzieciaki za kromke chleba tracą swoje dzieciństwo u skośnookich i niech sam sie zatrudni, żeby takie produkować.




2021-03-03, 16:51
To chyba straż pomocy wielkiego owsika

2021-03-03, 17:04
A Ty co pożytecznego zrobiles dla kogokolwiek?

2021-03-03, 17:19
A było do skarbonki coś rzucić ;p

Cz...........as
2021-03-03, 17:44
DzidaZawodnik napisał/a:


A dlaczego mieliby sprzedawać tylko ci co dali łapówkę? k***a sami komunisci bez pojeci ana tym portalu. Najlepiej, żeby urzędnik decydował czy ludzie chcą tego co on sprzedaje i za ile chcą to kupić. k***a jesteście j***nymi niewolnikami bez własnego zdania. Urzędnik ma o wszystkim za was decydować. Żałosne czerwone robactwo.



Jak nie pasują prawa i obowiązki związane z życiem w cywilizowanym kraju, gdzie podatki, opłaty, czynsze i inne daniny są wrzucane do wspólnego gara z których korzystają wszyscy mieszkańcy to zapraszam wypie**alać do dzikich krajów gdzie nie ma żadnych obowiązków względem państwa. Niestety razem z obowiązkami znikają też prawa.

2021-03-03, 18:11
Większość pojebów z serduszkiem WOŚP to sk***ysyny nieprzyjemnie. Rzucą do puszki coś Owsiakowi, obkleją skę serduszkamo a potem cały rok uważają, że dobrzy z nich ludzie mimo, że z charakteru zwykłe k***iska.

sa...........el
2021-03-03, 18:22
AyCaramba napisał/a:

Jak nie pasują prawa i obowiązki związane z życiem w cywilizowanym kraju, gdzie podatki, opłaty, czynsze i inne daniny są wrzucane do wspólnego gara z których korzystają wszyscy mieszkańcy to zapraszam wypie**alać do dzikich krajów gdzie nie ma żadnych obowiązków względem państwa. Niestety razem z obowiązkami znikają też prawa.



Jeżeli bronisz tej narastającej w PL biurokracji i coraz wyższych podatków i opodatkowywania wszystkiego, na czym można okraść ludzi, to chyba pracujesz na etacie w jako biurwa. Jakoś w latach 90 mieliśmy tyle samo praw, a nawet więcej, a rynków i ryneczków z babciami sprzedającymi warzywa i paździochów z gaciami było pełno i jakoś mogło być cywilizowanie.

Cz...........as
2021-03-03, 18:32
satariel napisał/a:

Jeżeli bronisz tej narastającej w PL biurokracji i coraz wyższych podatków i opodatkowywania wszystkiego, na czym można okraść ludzi, to chyba pracujesz na etacie w jako biurwa. Jakoś w latach 90 mieliśmy tyle samo praw, a nawet więcej, a rynków i ryneczków z babciami sprzedającymi warzywa i paździochów z gaciami było pełno i jakoś mogło być cywilizowanie.



Opłata targowa weszła w życie w 91 roku tak że ten... Handel uliczny bez zezwolenia jest zakazany wszędzie tak że nie pie**ol że to wina narastającej biurokracji.