18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
zwirz13 2013-02-19, 16:40 1
jakoś mi kolor nuty nie odpowieada ! ale jest sport jest piwko
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2013-02-19, 17:07 11
za starego DMX (no może na innym bicie) Piwko.
Btw fajny materiał
Zgłoś
Avatar
MauMauMaurycy 2013-02-19, 19:40 2
Polak Węgier 2 baranki do wpierdolu i do szklanki ;D
Zgłoś
Avatar
grzybek507 2013-02-19, 20:10 7
Spróbowałem się podciągnąć i teraz siedzę z kleksem w majtach... eh
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-02-19, 20:43
do zachodu im jeszcze brakuje, ale i tak są dalej niż ja więc piwko się należy.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-02-19, 23:34 2
Zajebista sprawa ćwiczyć w grupie. Nieporównywalna motywacja do treningu. Widzę, że śnieg kolegom nie przeszkadza, szacun ,.
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2013-02-19, 23:35
Dla Węgrów zawsze wielkie piwo!
Zgłoś
Avatar
amg 2013-02-19, 23:53 1
Nie jest to co prawda poziom Rosji czy też Ukrainy no ale dobrze im idzie. Pojawiają się muscle upy i front, back levers tak więc są lepsi ode mnie. Piwo za motywację, zima im nie straszna.
Zgłoś
Avatar
whorejp 2013-02-20, 0:02
Dla braci Węgrów zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
Mockba 2013-02-20, 0:04
Ja rozumiem, ze zdecydowana wiekszosc naszej spolecznosci nie podciagnie sie nawet raz i jak zobaczy cos takiego to ma mokro w majtkach, ale z calym szacunkiem film jest slaby

A jak jakis gimbus napisze ze nie zrobie lepiej, to mu pokaze ze zrobie i to jeszcze z kutasem w jego ustach.

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
tico92 2013-02-20, 0:11 2
Ja się zapytam czy gdzieś teraz się spotkaliście z takimi drabinkami na placach zabaw ,których kiedyś można było znaleźć pełno i były idealnym miejscem do zabawy ,a z teraźniejszego punktu widzenia idealnym miejscem do ćwiczeń ,bo teraz tylko wszędzie widzę drewniane "bezpieczne" gówno które po paru latach próchnieje i się rozpada (przykład placu zabaw na moim podwórku) nie rozumiem tego pojebanego trendu zamiast urządzić taki plac zabaw jakie widać na Ukrainie ,które rozwijają mięśnie ,mogą wyprostować i umocnić kręgosłupy dzieci spędzających dużo czasu przed komputerem, to robią takie hujostwo z "europejskim wymogiem bezpieczeństwo"
Ale się wkurwiłem
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-02-20, 0:19
Piwko się należy.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-02-20, 0:21 2
muzyka w tym filmiku jest tak czarna że aż portfel mi znikną z biurka , aż strach pomyśleć co by się stało gdybym puścił tę wersję
Zgłoś
Avatar
javal 2013-02-20, 0:29 3
Mockba napisał/a:

Ja rozumiem, ze zdecydowana wiekszosc naszej spolecznosci nie podciagnie sie nawet raz i jak zobaczy cos takiego to ma mokro w majtkach, ale z calym szacunkiem film jest slaby

A jak jakis gimbus napisze ze nie zrobie lepiej, to mu pokaze ze zrobie i to jeszcze z kutasem w jego ustach.

pozdrawiam



No to czekamy na Twoją wrzutę, myślę że szybko się uwiniesz, pewnie masz już kilka filmików z kutasem w gębie jakiegoś gimbusa.

~~

A co do filmiku to ja osobiście bym się obsrał po nakurwianiu na mrozie na metalowych słupkach bez rękawiczek, przeca to w chuj zimne musi być.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie