18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Stres pracy w biurze
Autor • 2014-03-09, 22:35
Złośliwa kopiarka utrudnia pracę w biurze. Materiał dość stary, ale nie znalazłem go na sadolu
Polecam oglądać całość!
Zgłoś
Avatar
laska - mosquito 2014-03-10, 12:53 12
To pewnie nie wszyscy widzieli Akcja od 3:03 ...

Zgłoś
Avatar
Sadomasoo 2014-03-10, 13:03
Chciał zrobić screenshota
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2014-03-10, 15:34 1
xts napisał/a:

toż to chodziło na emailach jak jeszcze jewtuba i nie było =o



Jestes taki oryginalny, jezykowo uzdolniony wpierdalajac "jew" do kazdego slowa zaczynajacego sie na "you" badz "ju".
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-10, 17:01
@up, nie do każdego i co głupio ci?
Zgłoś
Avatar
teken 2014-03-10, 18:34 1
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy stresują się pracą w biurze. Nikt im nie każde tam pracować, nikt nie kazał tam iść, a ile się słyszy, że ludzie mają różne zaburzenia przez pracę biurową, śmieszy mnie jak ja zawsze słyszę, że ktoś jest zmęczony pracą w biurze (tak wiem, praca umysłowa jest ciężka, pracowałem na ochronie i po 12h nic nie robienia byłem bardziej zmęczony niż na budowie). Zawsze śmiać mi się chce jak ktoś narzeka, że telefony, urwanie głowy. Swoją drogą ja bym nie mógł pracować dzień w dzień na dupie w biurze (pewnie dlatego tego nie robię). Śmieszy mnie takie narzekanie, nie podoba się to idź zapierdalać fizycznie, stres w biurze, pfff, zapraszam zapierdalać rozwozić tygodniowo kilka(naście) ton towaru, zapierdalać autem, żeby się wyrabiać i przy tym nie dostać mandatu, a na koniec użerać się z klientem, który bierze tygodniowo towar za 200 zł i myśli, że jest panem przestworzy i nawiększym przedsiębiorcą w mieście. Przez narzekanie takich ludzi, jazdę dzień w dzień autem po mieście za Lkami (tak wiem, uczą się, ty tez się uczyłeś), pizdami co nie wiedzą, że istnieje 4ty bieg, mam taką znieczulicę na ludzi, mam tak na nich wyjebane, że praca w biurze to dla mnie kurwa czysty pikuś, ale chuj by mnie strzelił od siedzenia w 1 miejscu.
Zgłoś
Avatar
speedo251 2014-03-10, 19:12 1
Nie widziałem tego.
Zgłoś
Avatar
krzyo88 2014-03-10, 23:51
Ty kurwa Idioto, nie pomyślałeś że praca w biurze to także użeranie się z klientami, upierdliwymi instytucjami, terminami i tysiącem innych rzeczy które trzeba mieć na głowię. Tak samo mozna obrócić kota ogonem - kierowca to ma wyjebane, nic nie robi tylko siedzi na dupie i jeżdzi, od czasu do czasu wysiądzie wyniesie paczkę - na budowie to dopiero wyjebane, każdy się chowa żeby nie robić, flaszke wypić. Osobiście pracowałem i fizycznie i w biurze i każda robota ma swoje plusy i minusy, dla mnie najlepszy kompromis - pół na pół.
teken napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy stresują się pracą w biurze. Nikt im nie każde tam pracować, nikt nie kazał tam iść, a ile się słyszy, że ludzie mają różne zaburzenia przez pracę biurową, śmieszy mnie jak ja zawsze słyszę, że ktoś jest zmęczony pracą w biurze (tak wiem, praca umysłowa jest ciężka, pracowałem na ochronie i po 12h nic nie robienia byłem bardziej zmęczony niż na budowie). Zawsze śmiać mi się chce jak ktoś narzeka, że telefony, urwanie głowy. Swoją drogą ja bym nie mógł pracować dzień w dzień na dupie w biurze (pewnie dlatego tego nie robię). Śmieszy mnie takie narzekanie, nie podoba się to idź zapierdalać fizycznie, stres w biurze, pfff, zapraszam zapierdalać rozwozić tygodniowo kilka(naście) ton towaru, zapierdalać autem, żeby się wyrabiać i przy tym nie dostać mandatu, a na koniec użerać się z klientem, który bierze tygodniowo towar za 200 zł i myśli, że jest panem przestworzy i nawiększym przedsiębiorcą w mieście. Przez narzekanie takich ludzi, jazdę dzień w dzień autem po mieście za Lkami (tak wiem, uczą się, ty tez się uczyłeś), pizdami co nie wiedzą, że istnieje 4ty bieg, mam taką znieczulicę na ludzi, mam tak na nich wyjebane, że praca w biurze to dla mnie kurwa czysty pikuś, ale chuj by mnie strzelił od siedzenia w 1 miejscu.

Zgłoś