18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
StaraKacapka 2020-03-30, 23:48 6
Obrzydliwe to jest. Oczy także.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2020-03-30, 23:56 6
Czasy mamy takie, że ten brudny czarnuch, za "taki numer" dostałby owacje na stojąco w "Mam talent"
Hołownia i Prokop trzymali by za niego kciuki w kuluarach a Foremniak popłakałby się na scenie.
Chuj im w dupę, niech umrą na kaszel!
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2020-03-31, 0:20 58
A mnie rozpierdala robienie z jarania jakiegoś stylu życia czy tam religii.
Jarasz to jarasz i na chuj się z tym obnosisz. Jakoś ludzi obnoszących się z alkoholizmem jest o wiele mniej a samych pijących ludzi o wiele więcej.
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-03-31, 0:33 5
Ale bym mu w takiej chwili palnął od tyłu w ten głupi łeb, ciekawe czy oczy by wypadły jak u pekińczyka.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-03-31, 1:36 8
Kaszakisza napisał/a:

A mnie rozpierdala robienie z jarania jakiegoś stylu życia czy tam religii.
Jarasz to jarasz i na chuj się z tym obnosisz. Jakoś ludzi obnoszących się z alkoholizmem jest o wiele mniej a samych pijących ludzi o wiele więcej.



To jebane ćpuny są. Nie będę pisał, co by trzeba z nimi zrobić, bo jeszcze mnie zgłoszą o sianie nienawiści, do osób umysłowo upośledzonych.
Zgłoś
Avatar
sanqvo 2020-03-31, 1:42 9
Mors_Nigra napisał/a:

To jebane ćpuny są. Nie będę pisał, co by trzeba z nimi zrobić, bo jeszcze mnie zgłoszą o sianie nienawiści, do osób umysłowo upośledzonych.



Ty to pizda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił, i żal dupke ściska. Jaranko jest dobre jak ktoś ma poukładane w głowie. Dla takich pizd jak Ty to tylko buch i do spania.( I o kurwa jaki ciężki narkotyk) jak się ma gowno w głowie to tak działa.
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2020-03-31, 2:18 19
sanqvo napisał/a:

Ty to pizda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił, i żal dupke ściska. Jaranko jest dobre jak ktoś ma poukładane w głowie. Dla takich pizd jak Ty to tylko buch i do spania.( I o kurwa jaki ciężki narkotyk) jak się ma gowno w głowie to tak działa.



O popatrz. Taki mądry komentarz. Gówno w głowie już jest. Coś już nie łączysz pisania z realizmem.
Ćpun będzie mówił, ze narkotyki super.
Pijak, ze alko nie szkodzi.
Wszystko jest dla ludzi.
Nie mówię, że nie.
Jednak nie codziennie i nie co tydzień.
Amebo pierdolona.

sanqvo napisał/a:

Ty to pizda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił.



Tym raczej w przyszłości nie zaimponujesz nikomu.

sanqvo napisał/a:

Ty to pizda .



Ty chuj
Zgłoś
Avatar
35i 2020-03-31, 3:44 6
sanqvo napisał/a:

Ty to pizda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił, i żal dupke ściska. Jaranko jest dobre jak ktoś ma poukładane w głowie. Dla takich pizd jak Ty to tylko buch i do spania.( I o kurwa jaki ciężki narkotyk) jak się ma gowno w głowie to tak działa.



Ktoś, kto ma poukładane w głowie nie potrzebuje żadnego gówna do egzystencji.
Zgłoś
Avatar
balasior 2020-03-31, 4:34 1
Jprd to był tylko filmik z czarnuchem co robi śmieszny wytrzeszcz oczu, a tu jakaś dyskusja kto ma racje, menele czy ćpuny
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-03-31, 7:07 9
Cytat:

Ty to pizda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił, i żal dupke ściska. Jaranko jest dobre jak ktoś ma poukładane w głowie. Dla takich pizd jak Ty to tylko buch i do spania.( I o kurwa jaki ciężki narkotyk) jak się ma gowno w głowie to tak działa.



Ty kurwa pedale zajebany w dupę ćpuński, haszyszyzm to taka sama narkomania jak każda inna tylko że rozwój uzależnienia zajmuje dłużej a "poukładanie w głowie " nie ma tu nic do rzeczy. Jak palisz codziennie to spróbuj odstawić na miesiąc to będziesz miał objawy abstynencyjne jak skurwysyn. Rozpieralają mnie tacy pacjenci z hasłami "ale wóda gorsza" (chociaż po chuj w ogóle to porównywać - i to chujowe i to) którzy jak rano nie zapalą to są na ciężkim ciśnieniu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-03-31, 8:31 6
Mnie jaranie skutecznie odstraszyło po obserwacji znajomych, regularnie "czilujących się", że spada im logiczne myślenie, gorzej się skupiają nad tym co robią, śmiechy bez powodu, ogólnie robią się przyjebani nawet kiedy nic nie palili
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-03-31, 8:31 1
Zgłoś
Avatar
Wyrokulicy 2020-03-31, 8:45 1
P(r)OLAND napisał/a:

O popatrz. Taki mądry komentarz. Gówno w głowie już jest. Coś już nie łączysz pisania z realizmem.
Ćpun będzie mówił, ze narkotyki super.
Pijak, ze alko nie szkodzi.
Wszystko jest dla ludzi.
Nie mówię, że nie.
Jednak nie codziennie i nie co tydzień.
Amebo pierdolona.
Tym raczej w przyszłości nie zaimponujesz nikomu.
Ty chuj



Widać kurwa że na imprezy nie chodzisz. Jebany katolik kurwa się znalazł. Pewnie jesteś spasionym grubasem który siedzi przed kompem i nikt nie zaprasza cię na imprezy. Tak to wygląda. Studiujesz i zapierdalasz w macu? Wow ale zaimponowales mi, pizdo ty....
Zgłoś
Avatar
mr.moose 2020-03-31, 9:23 2
Nie ma to jak szczcic sie tanczeniem w internetach :d. Kiedys ostro dawalem,(powod do smutku i wstydu z perpektywy lat) co sie tylko.da , i.musze was uswiadomi, ze jaranie uzaleznia psychicznie. Sprobojcie j/w napisali odstawic na dluzsZy czas, ale po dluzszym mitingu. Mam beke, jak typ , co jara nonstop kilka lat, to twierdzi ze.nie jest uuzalezniony.xD .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie