18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Stróże bezprawia
S................l • 2012-09-21, 13:44
O tym jak policja "bawi" się na dyskotece
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2012-09-21, 16:39
Może i jestem staromodny, ale śmieszą mnie kluby i dyskoteki gdzie ludzie stoją w miejscu i machają łapami jak małpy w zoo do chujowej muzyki. Nie wiem co w tym fajnego. Zamiast sobie usiąść przy piwku albo lolku porozmawiać, pójść do kina na kręgle to idą do "klubu"...
Zgłoś
Avatar
Magnus 2012-09-21, 16:40
Wszędzie się znajdzie jakieś bydło, czasem nie trzeba specjalnie szukać. Policja, kibice (kibole?), nauczyciele, urzędnicy - wszędzie

btw. fajna ta managerka
Zgłoś
Avatar
s................z 2012-09-21, 16:45
Kto już szukał Sandry na fejsbusiu?
Zgłoś
Avatar
twojstaryssie 2012-09-21, 16:51 14
browar za synchro.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-09-21, 16:55 1
dirty_pig napisał/a:



ja moze znam kilku normalnych policjantow reszta to poatologia, chyba ze ty zyjesz w innym krajiu niz ja bo ja w polsce



Potwierdzam... Jeszcze jakbyś zobaczył ludzi których znam, a pchają się do policji to "ręce opadywują"... Mogę jeszcze powiedzieć, że trochę mojej rodziny jest w pałach i nie uważam ich za normalnych np cytuje mojego kuzyna "my na prewencji tylko czekamy na telefon żeby napierdalać" drugi znajomy "zbierałem szaliki z meczów jako trofea..." i mogę wiele wiele innych powiedzonek, które były kierowane do mnie lub mówione w mojej obecności... Nie twierdzę, że cała policja to zjeby, ale mogę świadomie stwierdzić, iż jest to spora grupa (a jak wiadomo w stadzie każdy chce być najlepszy dlatego jak jeden bije i jest agresywny to drugi chce to zrobić lepiej)... Raz spotkałem naprawdę zajebiście wporządku policje, że aż mi się chciało z uśmiechem ten mandat zapłacić
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-21, 17:13 2
k18t napisał/a:

Śmiejcie się z JP i HWDP, jak was to spotka, sami będziecie to pisać na murze



Nie śmieję się z jp, śmieje się z takich pizdolców jak ty
Zgłoś
Avatar
KroQQQ 2012-09-21, 17:18 1
A połowa z was pewnie marudzi bo za głupia nawet żeby na policjanta iść.
Mówcie co chcecie ale skoro można pracować w legalnej mafii to czemu nie, wszystkie służby mundurowe ze sobą trzymają i to raczej nie jest dla nikogo odkrycie że policjant się wstawi za kolegą, za to ten przymruży oko jak żołnierz czy strażak przekroczy prędkość. Skoro mają taką władze i wszystko im wolno to idźcie na krawężnika i nie pierdolcie.
Zgłoś
Avatar
Bezkarny Mistrz 2012-09-21, 17:26
Jebane cwele z policji, w Białej Podlaskiej takie same jebane cwaniaki, 2 lata temu najebany policjant strzelał do 4 osób a 2 miesiace temu najebany policjant staranował ogrodzenie w samym centrum miasta a kilkanaście metrów dalej piło 5 jego kolegów z gospodarczej a w klubach jakie przedstawienia robią to uuu dobrą książke można napisać.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-21, 17:29
Biała Podlaska To jak jęczeć, że w kiblu śmierdzi.
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2012-09-21, 17:41
Wszedzie jest coś takiego to normalne w policji od zawsze i pewnie bedzie dopóki nie przestanie sie brać do policji psychopatów i życiowych niedorajd z których się ludzie śmieją i będą śmiali do końca życia. Wpadną ci kurwy z ekipą do domu/klubu/na działkę rozpierdolą wszystko i potem powiedzą że to pomyłka przepraszamy
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2012-09-21, 17:44
Lepiej mieć siostre w burdelu niż brata w policji.
Zgłoś
Avatar
szczurto 2012-09-21, 17:49 1
Ta piosenka zawsze oddaje to co myśle o policji i przy każdym takim temacie bede ją wrzucał. HWDP
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-21, 17:51
Sratatata, sratatata. Skoro Policja cos odjebie raz czy drugi to sprawe zglosic, do sadu i ukrocic samowolke. Nie cierpie jednak tego, ze przez paru zjebow ( tak, tak w Policji trafiaja sie straszni debile i pojebance) cala nasza fromacja jest pokazywana w zlym swietle! A tak nie jest. Malo razy policjant uratowal komus zycie, malo to razy udalo sie po latach znalezc sprawce morderstw tylko dzieki determinacji jednego i drugiego policjanta? Pomyslcie czasami, czy chcielibyscie zyc w swiecie, gdzie nie ma Policji i kazdy za rogiem moze "sprzedac kose", bo sie krzywo popatrzysz.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-09-21, 18:02
Co za policyjne kurwy...
Normalnie aż mi szkoda tych ludzi...
Jak ktoś jest FUNKCJONARIUSZEM PAŃSTWOWYM powinien za wszelkie takie zachowania być karany dużo bardziej surowo jak każdy inny, bo to się robi patalogia. Możecie się śmiać, że angielska policja jest bezradna jak ktoś ich napadnie ale każdy ma do nich szacunek! A w polsce? Nie dziwie się rosnącemu pokoleniu jotpe.
Zgłoś
Avatar
valverde 2012-09-21, 18:04
Grubas w 1:45 jaki spocony pod pachą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie