18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Stróże bezprawia
S................l • 2012-09-21, 13:44
O tym jak policja "bawi" się na dyskotece
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-21, 14:03 4
Śmiejcie się z JP i HWDP, jak was to spotka, sami będziecie to pisać na murze
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-09-21, 14:21 71
@up

Uważasz, że nawet jeśli trafię na ten odsetek patologii w policji, to nagle stanę się bezmózgim wyznawcą jp?
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-09-21, 14:38 1
Kaczora dojebali, ciekawe jacy wielcy ci policjanci byli jak sobie z nim rade dali
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-09-21, 15:01 22
Bambiś napisał/a:

@up

Uważasz, że nawet jeśli trafię na ten odsetek patologii w policji, to nagle stanę się bezmózgim wyznawcą jp?



ja moze znam kilku normalnych policjantow reszta to poatologia, chyba ze ty zyjesz w innym krajiu niz ja bo ja w polsce
Zgłoś
Avatar
losmen 2012-09-21, 15:26 3
nie chodzi o bycie wyznawcą "jp" tylko o swiadomość czym tak naprawde ta formacja jest.ja po swoich doświadczeniach z nimi wiem że jako zwykły obywatel nie mam zadnego oparcia w tej służbie.w moim mieście policja żyje z handlu trawą i ochrony dresów.i wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie zrobi bo koledzy z kryminalnej lub at załatwiają sprawę szybciutko.
Zgłoś
Avatar
shark28 2012-09-21, 15:36
Akcja miała miejsce w poznaniu tak ? wie ktoś w jakim klubie ?
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-09-21, 15:37 3
Jak się bawić to się bawić
Drzwi rozjebać, nowe wstawić, hyhy
Zgłoś
Avatar
shark28 2012-09-21, 15:42
wnioskuje, że Kac vegas w poznaniu ale pewności nie mam ;]
Zgłoś
Avatar
marna 2012-09-21, 15:45
shark28 napisał/a:

Akcja miała miejsce w poznaniu tak ? wie ktoś w jakim klubie ?



tam gdzie jest 22, Van Diesel i Maracana bodajże. na każdym piętrze inny klub.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-09-21, 16:12
dirty_pig napisał/a:



ja moze znam kilku normalnych policjantow reszta to poatologia, chyba ze ty zyjesz w innym krajiu niz ja bo ja w polsce



Również żyję w Polsce. Znam wielu porządnych policjantów, patologia jest praktycznie tylko w prewencji. A i z nimi nie miałem nigdy większych problemów. Może to z Tobą jest jakiś problem a nie z policjantami wiecznie? Bo raz mogą się dojebać, drugi raz czasem. Nie wierzę jednak, by czepiali się wszystkich cały czas bez powodu. Na studiach też zazwyczaj dało się z nimi dogadać, byli mili, żartowali, raz na przypuśćmy 10 trafiła się menda.
Zgłoś
Avatar
ujebutor 2012-09-21, 16:20 4
@up

Gówno prawda. Policja to najwieksza mafia w Polsce. Oni decyduja kto i w ktorym klubie moze dealowac, ktory przemyt bedzie zlapany a ktory legalnie wjedzie sobie do kraju.
Sam znam kilku porzadnych policjantow ale to technicy, goscie od papierkowej roboty lub z drogowki.
Cała reszta to pojeby i skorumpowane skurwysyństwo. Zamiast przestrzegac i pinlowac prawa, sami je lamia na kazdym kroku.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-09-21, 16:33
ujebutor napisał/a:

@up

Gówno prawda. Policja to najwieksza mafia w Polsce. Oni decyduja kto i w ktorym klubie moze dealowac, ktory przemyt bedzie zlapany a ktory legalnie wjedzie sobie do kraju.
Sam znam kilku porzadnych policjantow ale to technicy, goscie od papierkowej roboty lub z drogowki.
Cała reszta to pojeby i skorumpowane skurwysyństwo. Zamiast przestrzegac i pinlowac prawa, sami je lamia na kazdym kroku.



I czemu ta złość. Nie neguję korupcji w policji przecież O tym mowy w temacie całym nie było
Zgłoś
Avatar
Gandzioholik 2012-09-21, 16:34
no na prawdę, niesamowite...
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-09-21, 16:38 1
Bambiś

policja to jest w polsce najwieksza patologia obok lekarzy oczywiscie. sa zdeprawowani swoja pozycja maja mase przywilejow a na policjantow przyjmuja najwiekszych debili co niejednokrotnie w przeszlosci siali sami burdy a teraz to samo robia tylko pod prrzykrywka prawa. i moze z toba jest jakis problem jak uwazasz ze policja jest OK. moze masz cos z policjanta?

nie czuje sie bezpiecznie jak jest policja cokolwiek nie robie wiem ze moga mi napsuć krwi co niemiara, a obrony przed nimi nie mam żadnej. znam setki przykladow. i fakt znam tez dobrych policjantow ale to potwierdza tylko regułę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie