18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Stróże bezprawia
S................l • 2012-09-21, 13:44
O tym jak policja "bawi" się na dyskotece
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-21, 18:42
Ukarac przykladnie JESLI sa winni i tyle.
Zgłoś
Avatar
Grzęgorz 2012-09-21, 18:54
Jebać Policję na 100 %, tylko Bóg może mnie sądzić !
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-09-21, 18:58
Bambiś napisał/a:

@up

Uważasz, że nawet jeśli trafię na ten odsetek patologii w policji, to nagle stanę się bezmózgim wyznawcą jp?


blee blee
Zgłoś
Avatar
Pokh 2012-09-21, 18:58
1:38 "bylem...kopany piesciami, nogami" jesli facet byl kopany piesciami to nie dziw ze tak wyglada
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-21, 19:02 1
Grzęgorz napisał/a:

Jebać Policję na 100 %, tylko Bóg może mnie sądzić !



Raz to Policja nie sadzi, tylko sad.
A dwa to Jebac Straz Pozarna, tylko Bog moze mi gasic pokoj!
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-09-21, 20:28 2
W policji jak wszędzie trafiają się czarne owce tylko jak jest normalny policjant to się nie dopierdala tam gdzie jest cisza i takich się nie zauważa. Problem jest jak zdarzy się szumowina która całe życie była w domu rozpieszczana a przez kolegów traktowana jak pizda mami synek. Taki kolo idąc w szeregi policji często się zdarza że chce pokazać może się mścić jak gdyby za swoje rzekome krzywdy. Tacy kolesie często się do policji dostają spełniając warunek który jest bardzo ważny na pierwszej selekcji brak kontaktów z prawem. Ich może jest nie wielu ale w każdej komendzie się kilku znajdzie i przeważnie oni psują dobre imię tej formacji. Przynajmniej tak mi się wydaje z własnych obserwacji.Znam kilku policjantów którzy są normalni a kilku którzy za łebka byli takimi burakami dziś jak do policji trafili to cwaniaczą.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-09-21, 20:35 1
MIhau_ napisał/a:

(...) Nie cierpie jednak tego, ze przez paru zjebow ( tak, tak w Policji trafiaja sie straszni debile i pojebance) cala nasza fromacja jest pokazywana w zlym swietle! A tak nie jest.(...)



Odbiór społeczny się zmieni jeśli we własnym zakresie zaczniecie eliminować z szeregów debili i pojebańców, zamiast koleżeńsko raz po raz kryć im dupę.
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-21, 20:44 2
Kryjemy sobie dupe? A mojej komendzie nie zdarzylo sie, zeby ktos ukrecil leb sprawie "bo policjant to mu wolno". Nie, wrecz przeciwnie, przedstawiciele sluzb mundurowych powinni byc surowiej karani za odpierdalanie na miescie. Tylko niestety, znowu ktorys komendandt ktoremus cos zalatwi, tu sie przepchnie ustawe i jest jak bylo.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-09-21, 21:01 5
Grzęgorz napisał/a:

Jebać Policję na 100 %, tylko Bóg może mnie sądzić !



Daj namiar na siostrę/córkę zgwałcę sobie i powiem ci w twarz, że tylko bóg mnie może sądzić hahahaha boga nie ma. Przy okazji jeszcze ci opierdolę chatę z fantów żyć nie umierać i wszystko bez konsekwencji
Zgłoś
Avatar
tRampcoRe 2012-09-21, 21:36
Poznań club "van diesel"
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-21, 22:05
Zawsze chciałem zostać bandytą więc przyjąłem się do policji.
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-09-21, 22:31
ta pani menadżer to całkiem fajna dupeczka
Zgłoś
Avatar
burżuj 2012-09-21, 23:43
m. in. dlatego broń powinna być legalna... pomijając już to, że do policji często biorą bezmózgich. Każdy idiota mając świadomość, że 70% społeczeństwa ma przy sobie gnata zastanowiłby się 100x czy warto. Zresztą co ja będę się produkował, odkopcie sobie wypowiedź Chmiela sprzed 2 tygodni - gość ujął w niej moim zdaniem wszystko.
Zgłoś
Avatar
Electrobody 2012-09-21, 23:46
...no cóż, jaki klub taka impreza. Dopierajcie lepiej miejsca, bo w tym mieście naprawdę jest gdzie się bawić!
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-22, 9:09 3
szczurto napisał/a:

Ta piosenka zawsze oddaje to co myśle o policji i przy każdym takim temacie bede ją wrzucał. HWDP



Nie będe pisał, że osoby słuchające firmy i piszące hwdp przez samo h to pizdy, cioty, tępe chuje, pożal się boże kurwy co egzystują i trują swym gównem planetę bo się jeszcze ktoś obrazi

No ale po wysłuchaniu utworu wiem czemu sie podoba tylko debilom, wystarczy znać czy słowa, jebana, kurwa i police. łał nawet inglisz się wkradł podstępnie, poligloci

Cytat:


m. in. dlatego broń powinna być legalna... pomijając już to, że do policji często biorą bezmózgich. Każdy idiota mając świadomość, że 70% społeczeństwa ma przy sobie gnata zastanowiłby się 100x czy warto. Zresztą co ja będę się produkował, odkopcie sobie wypowiedź Chmiela sprzed 2 tygodni - gość ujął w niej moim zdaniem wszystko.



No kurwa i potem jakiś pato-gimbus będzie strzela łdo niewinnych ludzi, idź w chuj z takimi mądrościami.

Ale masz autorytety, jakiś chmiel hahhaha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie