18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2022-07-19, 14:08 29
jeśli chodzi o strusie to ten swojego czasu rozpierdolił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...
Zgłoś
Avatar
~Beny 2022-07-19, 14:19 3
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpierdolił całego sadola



Jak zobaczyłam '1' na pasku komentarzy, ale jeszcze zanim je rozwinęłam, to widziałam, że to znów Ty z tym tematem.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-07-19, 14:26 5
Beny napisał/a:

Jak zobaczyłam '1' na pasku komentarzy, ale jeszcze zanim je rozwinęłam, to widziałam, że to znów Ty z tym tematem.


bo, struś który sam sobie urywa głowę wart jest przypomnienia
Zgłoś
Avatar
~Beny 2022-07-19, 14:41 3
Halman napisał/a:

bo, struś który sam sobie urywa głowę wart jest przypomnienia



Przypominasz to w taki sposób, że wyglądasz jak Howard Wolowitz, który przy każdej możliwej okazji informuje wszystkich, że był w kosmosie.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2022-07-19, 14:47 15
To tak jak poniżej komentarz, ostatnio rozpierdolił

sadola. Pewien użytkownik zgasił Hala, jak peta

Jakieś 200 piw za jeden komentarz

Zgłoś
Avatar
Halman 2022-07-19, 14:48 4
Driver19cm napisał/a:

Pewien użytkownik zgasił Hala, jak peta



serio? bo nawet nie zauważyłem tego... zresztą jak dla ciebie halman huj to jest "zgaszenie" to ty jakiś lepiej niedorozwinięty jesteś, ewentualnie masz między 10 a 15 rokiem życia jak 90% userów tej strony...
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-07-19, 15:43 3
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpierdolił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...



A ja na ten przykład nie widziałem i dziękuję za linka.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-07-19, 15:46
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpierdolił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...



materiał z przed roku... stary dobry sadol, bez komentarza...

chociaż może to jest jak z piosenkami z przed kilku lat, dalej chujowe, ale w porównaniu z obecnym gównem to nawet ujdzie
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-07-19, 15:56 2
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpierdolił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...



Od razu pomyśłem o tym wariacie. Pewnie teraz się z tego śmieje
Zgłoś
Avatar
Pitok 2022-07-19, 17:13 1
Strusie to jedne z najgłupszych ptaków jakie istnieją.
Jak im głowa gdzieś utknie to będą szarpać aż ją urwą...
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2022-07-19, 18:13 2
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpierdolił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...



Podobno wszystko się zagoiło.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2022-07-19, 20:25
Halman napisał/a:

serio? bo nawet nie zauważyłem tego... zresztą jak dla ciebie halman huj to jest "zgaszenie" to ty jakiś lepiej niedorozwinięty jesteś, ewentualnie masz między 10 a 15 rokiem życia jak 90% userów tej strony...



A właśnie, choć ostatnio rzadko przeglądam sadola (masa roboty i brak czasu) to jakoś nie widzę twoich tematów.
Co jest? Obraziłeś się na podobne teksty i wyprowadziłeś się na wykop albo innego pudelka?
Kiedyś zapełniałeś sadola tematami w 80% a teraz nic?
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-07-19, 21:10 1
Halman napisał/a:

serio? bo nawet nie zauważyłem tego... zresztą jak dla ciebie halman huj to jest "zgaszenie" to ty jakiś lepiej niedorozwinięty jesteś, ewentualnie masz między 10 a 15 rokiem życia jak 90% userów tej strony...



A Ty się jarasz tym że brylujesz na tej stronie , której 90proc użytkowników to dzieci. Sam siebie cisniesz
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-19, 21:36 6
Ten struś też jest lekko upośledzony.

Zgłoś