18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
MrWicked 2012-07-06, 17:45 2
Cieńkie jak sik pająka
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-06, 19:41 12
Szejdziur napisał/a:

Cieńkie jak sik pająka


i inne elokwentne komentarze tego usera:
-Kurewsko zabawne. Urwaliście mi boki. A teraz spierdalajcie.
-Oj przypierdolił się. Tak jakby buraki i wszystko o czym wspomniał nie było częścią jego życia.
-tak zapierdalał że już w nadświetlną przechodził
-I ten uśmiech, jebany smeagol
-Umiesz przynajmniej naczynia zmywać?
-Siara jak skurwysyn.



Wstawionych tematów - zero.

Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-07-06, 19:58
Masz rację. Lepiej gównem po ścianach rzucać to portal na pewno wiele zyska
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2012-07-06, 20:40 2
jaczuro napisał/a:


i inne elokwentne komentarze tego usera:
-Kurewsko zabawne. Urwaliście mi boki. A teraz spierdalajcie.
-Oj przypierdolił się. Tak jakby buraki i wszystko o czym wspomniał nie było częścią jego życia.
-tak zapierdalał że już w nadświetlną przechodził
-I ten uśmiech, jebany smeagol
-Umiesz przynajmniej naczynia zmywać?
-Siara jak skurwysyn.

Obrazek

Wstawionych tematów - zero.



Widzę, że nie wiesz co to krytyka ? Myślisz, że jak coś wstawisz to nikt nie ma prawa tego ocenić ? No i, nie wiedziałem, że aby komentować należy wstawić jakiś temat (nawet największe gówno, aby było) tylko po to, aby ktoś się nie dopierdalał.

Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-06, 20:52 2
B4rt napisał/a:


Widzę, że nie wiesz co to krytyka ?



Kod:
Cieńkie jak sik pająka

Uważasz za jakąś krytykę? no proszę Cię... nie myl krytyki z chamstwem.
Dużo rzeczy się znajduje w necie. Mi się to podobało - wrzuciłem. Czy wejdzie na główną, to zależy od użytkowników jak się spodoba. Nie podoba się - nie dawaj piwa, wyląduję w sucharach i chuj. Masz coś sensownego do powiedzenia - komentuj.

Ale myślenie że lepiej nie wrzucić czegoś w poczekalnię jest jeszcze głupsze. Może nie wrzucać nic to nie będzie z czego wybierać? Logiczne, kurwa.
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-07-06, 21:03 1
Posłuchaj. Coraz więcej na sadisticu ląduje tematów, obrazków i innych chujostw z serii "Idą dwie blondynki przez most, druga również w trampkach". Tu nie chodzi o sam żart, ale o to że to się kurewsko wszystko powtarza, każde tylko w innej oprawie wizualnej, i co gorsza każde następne jest coraz to chujowsze. Zaraz pojawi się taki sam temat, z tym że w roli głównej jeże będą "popierdolonymi i okrutnym zwierzętami". Jakbyś dał żart, który rzeczywiście byłby dobry ale not my taste, to gwarantuję Ci, że nie skomentowałbym tego w ogóle, a zignorowałbym. Po prostu jako aktywny użyszkodnik sadistica chciałbym aby treść nie odstawała tak bardzo od poziomu jaki sadistic prezentował. Nie narzekam, nie mam innego portalu który mógłby konkurować z sadisticiem, dlatego też tym bardziej liczę na jakość.
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2012-07-06, 21:03
@jaczuro

Jak dla mnie jest to krytyka, fakt że połączona z chamskim dodatkiem ale cóż, to sadistic. Nie twierdze, że obrazek jest zły i nie powinieneś go wrzucać, ale uważam, że jak już coś wrzucamy do internetu (który jest pełen różnych nie zawsze bystrych osób) trzeba liczyć się z każdym komentarzem, nawet chujowym. Są ludzie, którzy po prostu nie chcą nic wrzucać ale czy to od razu zabrania im krytykowania wszystkiego ? ( bo ostatnio zauważyłem dziwny trend hejtowania każdego, który hejtuje bez tematów ).

Ale nie zamierzam się również kłócić z tobą na ten temat, bo każdy ma swoje zdanie i jak się uprze to go po prostu nie zmieni
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-07-07, 8:10 1
Cytat:

i inne elokwentne komentarze tego usera:
-Kurewsko zabawne. Urwaliście mi boki. A teraz spierdalajcie.
-Oj przypierdolił się. Tak jakby buraki i wszystko o czym wspomniał nie było częścią jego życia.
-tak zapierdalał że już w nadświetlną przechodził
-I ten uśmiech, jebany smeagol
-Umiesz przynajmniej naczynia zmywać?
-Siara jak skurwysyn.

Wstawionych tematów - zero.


Jesteś super, moge cie dotknąć?
Zgłoś
Avatar
kiki 2012-07-07, 9:39 4
Zgłoś