18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Akcja miała miejsce w okolicach Wisły.





Materiał znajomego który chciał ten materiał upowszechnić, z tego co wiem to ten ,,strzelec" jest nieobliczalny, a kierowca to nie wiem jak często jeździł obok jego domu
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-08-20, 22:52 20
Za wjazd do lasu jest mandat więc kurwa nie wolno. Dziadek nie po to stawiał dom na skraju lasu żeby go motory wkurwiały.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-08-20, 22:54 24
chrucik napisał/a:

skoro motocykl jest dopuszczony do ruchu (nie mówię że ten na filmiku jest) to może se koleś pierdzieć ile mu dusza zapragnie a Ty jak nie możesz sobie popołudniowej siesty urządzić / masz pięciomiesięczną córkę to siedź płacz i zamknij pysk, bo od sprawiedliwości jest sąd i policja a jebanym samosądom oprócz ciapaków i pedałów mówimy stanowcze nie !

Nie mówię że mnie ta ich krosowa - partacka robota nie denerwuje (tj. hałas i szkody)ale jak mam problem to jest telefon i służba PAŃSTWOWA z moich pieniędzy co się tym zajmuje.

Temu dziadkowi powinien pysk obić jak u ruskich - na miejscu bez policji. Skoro starzec bierze sprawy w swoje ręce motocyklista tez powinien.



Kurwa, najpierw piszesz, że jesteś przeciwny samosądom, a potem, że powinni mu obić pysk na miejscu, "bez policji"
Zgłoś
Avatar
chrucik 2013-08-20, 23:10 3
msnrc napisał/a:



Kurwa, najpierw piszesz, że jesteś przeciwny samosądom, a potem, że powinni mu obić pysk na miejscu, "bez policji"



Jestem przeciw ale skoro zaczął to powinien dostać "nauczkę"
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-08-20, 23:16 13
chrucik napisał/a:



Jestem przeciw ale skoro zaczął to powinien dostać "nauczkę"



No taka nauczka to nic innego jak samosąd
Zgłoś
Avatar
chrucik 2013-08-20, 23:23 3
IMHO: samosąd z bronią po którym możesz stracić życie/zostać kaleką a liść "poniżacz" niosący wiadomość: "ogarnij się chuju" to są dwie różne rzeczy
Zgłoś
Avatar
d1abol 2013-08-21, 0:21 5
banshee napisał/a:

I bardzo dobrze. Jebanym bydlakom na quadach/motorach/innym chujostwie powinno się łapy upierdalać przy samej dupie. Nawet do lasu nie można z dzieckiem wyjść na spacer bo taki chuj jeden z drugim musi napierdalać tą swoją kosiarką. Kurwa wasza jebana mać.



Chu*a ze obetnij.
Dla wszystkich jebanych malkotentow (a to bedzie ze 3/4 spoleczenstwa) wszystko co ma 2 kola powinno zostac zezlomowane, a ludzi ktorzy na tym jezdza, zajebani przez tira. Przez takich skurwieli nie ma torow "bo za glosno", a jak juz jakims cudem wpierdolisz sie na chociazby tor kartingowy.. to i tak znajdzie sie skurwiel, ktoremu to bedzie przeszkadzac.
Znam takich padalcow jak Ty na wylot z autopsji...a potem jeszcze wieksze waty bo na ulicach szaleja, jak nawet kurwa chce sie legalnie w bezpiecznym miejscu wyszalec to i tak sprzedaja kopa w dupe.
Zgłoś
Avatar
conrad89 2013-08-21, 2:50 4
Logiczny napisał/a:

Jak mu nakurwiasz tym pierdzikółkiem co drugi dzień pod domem to się nie dziwie.

Te motory wydają przeraźliwe dzwięki, czlowiek moze ma wnuczkę 5 miesięczną, może przejechałeś mu żone?

Zero opisu z Twojej strony. Nie znamy drugiej strony medalu.

Ps. GoPro przygotowałeś bo wiedziałeś ze go wkurwiasz czy to przypadek?



Nawet gdyby się wkurwiał to nic nie pozwala mu strzelać do drugiego człowieka nawet z kapiszona Debilu jebany a jak jeździsz hulajnogą albo bezszelestnym rowerem to się po prostu Pierdol gamoniu jebany przez stado kóz afgańskich i nawet nie odpisuj mi na ten komentarz bo jesteś żałosnym chujem który siedzi przed kompem w chacie a za oknem ludzie coś robią a to go wkurwia. Szmata i już !
Zgłoś
Avatar
polslav 2013-08-21, 9:35 2
Ja też bym pozapierdalał tych pierdzieli, jedźcie sobie na Madagaskar sqrwiele
Zgłoś
Avatar
PureWhite 2013-08-21, 10:26 2
Prawidłowo, ale powinno się strzelać do tych idiotów z broni ostrej. Tak samo do morderców na motorach którzy jeżdżą poza torem.
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-08-21, 10:27 6
Polska mentalność. Wkurwiasz kogoś, a jeżeli ktoś się zemści to oczerniamy tę osobę i mówimy, że to jego wina... W jakim kraju my żyjemy?
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-21, 10:31 7
@conrad89
Przestań wyzywać i się rzucać, bo nie masz żadnych porządnych argumentów i się zaraz zesrasz. Od takiej spiny robią się hemoroidy, wiesz?
Oczywiście, że nie powinien strzelać, ale ja go rozumiem. Logiczny dobrze mówi i krata piwa mu za to. Nie wiesz co go tak wkurwiło. Jakby mi ktoś napierdalał w lesie to też by mi się skończyła cierpliwość. To jak z ciapatymi, argumenty nie działają, ile można w kółko prosić i gadać, a oni i tak ruchają kozy. Czasami nie pozostaje nic innego jak tylko rozjebać.
Poza tym, nie strzelił w niego. To był wyraźnie strzał ostrzegawczy. Koleś ma dość i wyraźnie pokazuje, że nie ustąpi.
Przykro mi, zabawa i pasja - okej, ale róbcie to tak, żeby nikomu nie przeszkadzać. Nie ma legalnych torów? No przykro mi. Ja też żałuję, że nie mogę legalnie przyjebać idiocie, ale takie życie. Zamiast się srać o byle co to zróbcie coś z tym, piszcie petycję o odosobniony tor, uderzcie do władz itd. bo bluzgam i wyzywaniem gówno zdziałacie.
Pozdro dla Logicznego, bo widzę, że jego nick nie jest przypadkowy.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-21, 10:32
@Vickers.pl zazdrościsz nam bo u ciebie nie ma co powiększać? Gość mógł jechać tam pierwszy raz a inny czubek nakurwiał dzień w dzień
Zgłoś
Avatar
Dildo 2013-08-21, 10:33
wypierdalać kurwy! jebanea szmato ty
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-08-21, 10:43 1
Logiczny napisał/a:

Jak mu nakurwiasz tym pierdzikółkiem co drugi dzień pod domem to się nie dziwie.

Te motory wydają przeraźliwe dzwięki, czlowiek moze ma wnuczkę 5 miesięczną, może przejechałeś mu żone?

Zero opisu z Twojej strony. Nie znamy drugiej strony medalu.

Ps. GoPro przygotowałeś bo wiedziałeś ze go wkurwiasz czy to przypadek?



racja. poza tym jebnął na razie tylko z kapiszona
Zgłoś
Avatar
Hasky128 2013-08-21, 10:44
Wesoło tu w komentarzach jak u mnie w domu po seksie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie