18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Akcja miała miejsce w okolicach Wisły.





Materiał znajomego który chciał ten materiał upowszechnić, z tego co wiem to ten ,,strzelec" jest nieobliczalny, a kierowca to nie wiem jak często jeździł obok jego domu
Zgłoś
Avatar
bareteq 2013-08-21, 10:55 1
Niech jeździ dalej, będzie nowy materiał na harda.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-08-21, 10:57 1
Chuj w dupę motocyklistom. Jeszcze ten zjebany dźwięk identyczny jak mojej kosiarki spalinowej Kurwa tych debili od dwóch kółek głowa nie boli od tego hałasu?
Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2013-08-21, 10:59 2
Jedyna dopuszczalna forma strzału ostrzegawczego dla idiotów na tych pierdzikółkach


Przestańcie pierdolić o dopuszczeniu do ruchu, bo w większości przypadków na czas przeglądu montowany jest "cichy" wydech, albo palant po prostu kupuje pieczątke.
Nie ma chuja żeby cos takiego miało prawo być dopuszczone do ruchu.
Zgłoś
Avatar
filipjan 2013-08-21, 11:10 6
I bardzo bardzo bardzo kurwa dobrze .... teściu ma las, zasadził sobie kilkaset mały świerków i CHUJ bo banda skurwysynów na motorach zrobiło sobie po jego młodniku tournee ... kasa i robota w dupe ...
Do takich chujów powinno się strzelać, najlepiej z soli nie zabije a ból zajebisty.
Zgłoś
Avatar
meier 2013-08-21, 11:11
to jest wiadomość nie jeźdź tędy, bo się nadziejesz na linke w lesie
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-08-21, 11:13
Portrzebna masc na bol dupy czuje zazdrosc ze wy nie macie swoich kosiareczek do katowania. A co do jezdzenia na offroadach to sama nazwa wskazuje ze pojazdy te sa do jezdzenia po bezdrozach i nikt im tego nie zabroni.
Zgłoś
Avatar
Goshawk 2013-08-21, 11:19
A czego mam zazdrościć? Co to, mieszkam na Alasce i nie mam jak do roboty dojechać? W Polsce to tylko zabawki dla bananów.
Zgłoś
Avatar
Deprechamurowana 2013-08-21, 11:28 3
O japierdole, co to kurwa za rzesza hejtersów na temat Off-Road... Siedzicie cepy przez monitorami, klepiecie dzień w dzień te durne komentarze byleby tylko zaistnieć w virtualnym świecie. Przejedz się kiedyś na quadzie/crossie to zobaczysz jaka to jest przyjemność i frajda Sam jestem posiadaczem kilku takich maszyn i wiem jak to cieszy a ludzi mam w dupie bo płace podatki za uczęszczanie po drogach więc wielki chuj wam w dupe dziwni ludzie
Zgłoś
Avatar
Senegha12 2013-08-21, 11:29 4
Wiecie co? Zamknijcie w końcu te ryje, bo gówno wiecie o motorach i sytuacjach z nimi związanymi. Jak chcecie zapierdolić motocyklistów to wsadźcie sobie tampona w dupę. Sam jeżdże z ojcem na motocyklu (Sam nie mam prawka) i chodzi oto, że te starsze motocykle nie mogą się obejść bez hałasu, bo to po prostu jest siła i ryk, który jest motocyklową Symfonią Beethovena dla motocyklistów. I nie pierdolcie mi tutaj, że ktoś ma 5miesieczna córkę/babcie chorą na AIDS/krzywe nogi jak sra, tylko pomyślcie z punktu widzenia motocyklisty: W dzień sobie nie pojeździ, bo za duży ruch. Więc zostaje noc, gdzie wszystko jest ciche i nie ma samochodów. Motory służą do jeżdzenia, a nie do stania w korkach. Motory mają hałasować, nie śpiewać. Motory mają zapierdalać, a nie jeździć truchcikiem. Dlatego chuj wam w klaty i murzyńskie pały w uszy.
Zgłoś
Avatar
xhellbladex 2013-08-21, 11:29
Już lepiej napisać petycje aby zakazano tworzenie forum typu sadistic itp gdzie gimby i banda idiotów może podzielić się swoimi odczuciami. Motocykliści, Offroadowcy a potem co ? Cały świat ?

PS: Wiem że motocykliści i cali ci offroadowcy maja bardzo ale to bardzo głośne pojazdy ale pisanie tego typu komentarzy, nakłania jakiegoś idiote gdzieś w Polsce aby poszedł i zaczął napier... w osoby które według jego urojeń niszczą lasy i możecie wtedy być tymi właśnie ofiarami.
Dziękuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-21, 11:31 1
Bardyo dobrze, obyście zdychali w męczarniach na nieuleczalną chorobę ofrodowcy pierdokeni.
Wynająć specjalny tor, a nie niszczyć lasów szmaciarze. Szkoda, że dziad nie zastrzelił tego prymitywa.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-08-21, 11:32 1
Spudlowal. Ale filmik i tak dobry.
Zgłoś
Avatar
czubix_stg 2013-08-21, 11:34
No tak kurwa, strzela ale do chuja to jest przegina . Tak samo jak zawieszają te linki w lesie między drzewami , to też mogą zabić . Za to że kurwa obudził mu córkę albo co 2-3 godziny jak przejedzie i usłyszy dźwięk quada przez 5 sekund ? To jest chore. CO jak co , wina może leżeć po obu stronach ale no kurwa bez jaj ..
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-08-21, 11:36 6
Opiszę to krótko i na temat.

Ponad 40 lat dorosłego życia wstajesz wkurwiony do kiepskiej roboty, znosisz hałas i korki miasta po drodze. W robocie często drą się na Ciebie, w domu wrzeszczą małe, a później większe dzieci, czasem wrzeszczy i żona, jak ktoś ma pecha. Pod domem drą ryja pół nocy pijacy, zwrócisz uwagę, oklepią Ci michę albo wybiją szyby. Hałas ustaje o 2 w nocy, zaczyna się o 5, wstajesz zamykasz okno, jak w zegarku wietrzyłeś dom 3 godziny kiedy była szansa. Ale zagryzasz zęby, wychowujesz dzieci i pomału zbierasz na mały domek w górach na emeryturze, harując na kilka etatów. No i jest wreszcie, chociaż parę lat przed śmiercią odpoczniesz. Wprowadzasz się no i... od rana jeździ Ci taki gość bez grosza szacunku dla innych, bo jego wolność jest ważniejsza od Twojej przecież. Zwracasz uwagę - dostajesz w ryj jak od tych pijaków albo wybijają Ci szyby. No to kupujesz pewnego dnia broń czarnoprochową i jak w temacie...

Ciesz się kolego, że nie strzelił Ci prosto w twarz, potraktuj to jako ostrzeżenie na przyszłość ! Starszy człowiek nie ma już wiele do stracenia i nie doprowadzaj go do desperacji.
Zgłoś
Avatar
Senegha12 2013-08-21, 11:39 2
Jak mówiłem, włóżcie sobie po tamponie w dupe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie