18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-28, 18:50 4
Szejdi napisał/a:

Szkoda ze nie tylko na misie zezwolenia bo szkodnik...



No szkoda
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-06-28, 19:03 29
Halman2 napisał/a:

Misia mi nie żal. Ale gardzę hujkiem ukrytym na drzewie, z laserami i hujami naddźwiękowymi. Niech kurwa wyjdzie na gołe łapy i zabija misie. Takie strzelanie bez dawania szansy ofierze to nic innego jak "Bycie ruskiem"



Bo rozumiem, że Ty dowolne szkodniki zamiast usuwać w sposób wygodny i wydajny to załatwiasz dając równe szanse. Np gniazdo os atakujesz gołą dłonią a psa z wścieklizną zębami.
I to porównanie do ruskich. Dlaczego nie do niemcow (wiadomo) , japończyków (nankin czy tam. Inna manila), ukrów (wiadomo), Polaków (nasza historia nie jest kryształowa, tylko debile wierza, że mocarstwo da się utrzymać bez zbrodni), Anglia (wiadomo), Belgia (No kurwa...) etc?
Dlatego, że to modne.
Jak ja gardzę takim podejściem. Jesteś tym człowiekiem, co to wybierze którą opcje propagandy woli i leeeeeci chwalić się ta wiedza, szerząc propagandę jak narkoman hiva.

Prostactwo, gówniarstwo i niziny społeczne. Gardzę takimi jak ty.
Zgłoś
Avatar
misiopierdolnik 2022-06-28, 19:08 2
Niby ok, ale po co zabijać, skoro można wyszkolić żeby atakowało wszystko co sepleni po ukraińsku...?
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-06-28, 19:31 3
misiopierdolnik napisał/a:

Niby ok, ale po co zabijać, skoro można wyszkolić żeby atakowało wszystko co sepleni po ukraińsku...?



Każda ruSSka pizda sepleni po ukraińsku, bo nie umie, więc w pełni się zgadzam
Zgłoś
Avatar
K1Rules 2022-06-28, 20:04 6
Jebać tych śmieci co polują na misie i chuj mnie to obchodzi czy wolno je zabijać czy nie.
Zgłoś
Avatar
OstryGracz 2022-06-28, 20:04 13
Misie? Jprd ale z was eko zjeby, może niech nic kurwa nie będzie odławiane nawet w Polsce, a jak komuś wyskoczy dzik albo łoś przy 140 to jego problem...
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-06-28, 20:15 23
I znowu eko szambo wybiło. Wypłynęły śmierdzące gówna na wierzch i płaczą za niedźwiedziami. Ja pierdole co za pizdy
Zgłoś
Avatar
Kulabambula 2022-06-28, 20:20 15
Swooniak napisał/a:

Każda kurwa, która strzela do zwierząt jest zjebana. Matce w łeb niech postrzela



Jestem Myśliwym Żona jest Dianą, dzieci za kilka lat również będą polować.

Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-06-28, 20:24
Kulabambula napisał/a:

Jestem Myśliwym Żona jest Dianą, dzieci za kilka lat również będą polować.


Za kilka lat to może być tak, że nie będzie ich stać na amunicję (jakąkolwiek)...
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-06-28, 20:51 5
Biali Amerykanie od 300 lat tępią szkodniki - zaczęli od czerwonoskórych z tomahawkami.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-28, 20:51 4
Strzały prosto w serce. Niekiedy aż się prosił żeby misiek w ostatniej szarży rozjebał go na części. Tam ekozjeby bronią niedźwiedzi co do ogródków wchodzą, u nas dzików co po drogach biegają. Każdy kraj ma swój folklor
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-06-28, 21:18 11
Swooniak napisał/a:

Każda kurwa, która strzela do zwierząt jest zjebana. Matce w łeb niech postrzela



Twoja matka sama by sobie w łeb strzeliła, jakby znalazła zjeba jak ty z urwanym łbem na podwórku, bo jednak syn. Toż to USA lub Kanada. Tam się to tępi. Nie widzisz, że jeden strzela z okna własnego domu? Oby cię na wakacjach wilki lub dziki wpierdoliły żywcem, tumanie!
Zgłoś
Avatar
Kejrol 2022-06-28, 21:25 1
Driver19cm napisał/a:

Człowieku, ja lecę po popcorn i browara
Zaraz zaczynamy wysryw sadolowych, p*zd kwejkowych
Oooo już nademna pierwszą p*zdunka



Ale ty kurwa jesteś zjebany
Zgłoś
Avatar
killua 2022-06-28, 21:36
Payan napisał/a:

Dlaczego w łeb nie strzelają? Trofeum później z łba robią?



obstawiam że bełt łatwiej przechodzi przez w miare miekkie żebra i wszystkie flaczki włacznie z sercem niż przez cholernie twardą niedźwiedzią czaszkę, no i łatwiej trafić a poza tym moze ifaktycznie fajnie miec takie nieuszkodzone trofemum.
Zgłoś
Avatar
wihrura 2022-06-28, 21:39 11
Swooniak napisał/a:

Każda kurwa, która strzela do zwierząt jest zjebana. Matce w łeb niech postrzela



Kolejny frajer co chuja wie o tym jakimi szkodnikami są zwierzęta i ich nadmierna ilość. Przyjedź do mnie i dam Ci patyczek będziesz dziki odganiał.
Zgłoś