18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Studencka Choinka
zuczek33 • 2013-12-18, 19:44
Z czasów studenckich. Pozdrawiam współtwórców! Do świąt jeszcze trochę ale korzystając z okazji Wesołych Wszystkim!



Mniejsza ze zdjęcia, podświetlona na niebiesko:

Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2013-12-19, 18:14
mmmm pyszny ból dupska budowlańców, serio, aż się łezka w oku kręci
szef upierdolił dodatek na święta czy po prostu czegoś takiego nigdy nie było, że upubliczniacie swoje frustracje w necie ?
Zgłoś
Avatar
Serdelek 2013-12-19, 18:26 1
Masz piwo za Perłę i Żołądkową- choinka jakiej zazdroszczę,a komentarzy nie chciało mi się czytać.
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2013-12-19, 19:14 1
imie_jego_44: Ty chyba masz mocny ból dupska o to, że nie byłeś na studiach i nie moczyłeś nigdy ogóra? No tak, w końcu to stulejarze najwięcej szczekają....
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-12-19, 19:55 1
zuczek33 napisał/a:

ominelo Was tyle i musicie po zawodówce zapierdalac przy łopacie a rodzice ciągle dorzucają Wam na "czteropak".



Synku zacznijmy od tego, że gdyby nie ciężko zapierdalający ludzie to byś nawet chleba nie miał, nie mówiąc o drogach itp, itd.

Ogarnij się.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-12-19, 20:10
Imie_jego_44 napisał/a:


wkurwia mnie, że tacy huja umiący studenci blokują mi możliwość rozwoju bo ja chociaż na budowlance się znam lepiej



chcesz rozmawiać o dwuteownikach, konstrukcjach stalowych czy obliczeniach wytrzymałościowych? badanie zdebilniały?
Zgłoś
Avatar
Mireniak 2013-12-19, 20:44 3
Nie każdy po zawodówie to leń i przygłup. Ja skończyłem zete nie dlatego, że mi się nie chce uczyć, ale że w technikum nie było mojego zawodu. Jestem lakiernikiem samochodowym tak na marginesie. Nie każdy w zawodówie się opierdala i jest debilem. Szkoda, że większość tak uważa, ale macie rację 3/4 mojej byłej klasy to jebane debile nie potrafiące napisać właściwie skonstruowanego zdania bądź w ogóle powiedzieć coś bez przekleństwa. Jedynie reszta to byli normalni którym zależało na zdobyciu fachu. I to byli jedyni normalni którzy orientowali się w swoim zawodzie i robili coś na praktykach zamiast zamiatania posadzki
Teraz chłopaki kończą szkołę, bo mój zawód trwał 2 lata tylko. Ja pracuję w zawodzie i uczę się jeszcze dwóch nowych fachów ( spawanie i toczenie ) Ci co nie wiedzą na czym rzecz polega niech poszukają w necie. A oni chodzą na praktyki jeszcze i dorabiają sobie w domu . I co kurwa. Można? Można. Tylko trzeba chcieć

I nie. Nie zapierdalam za 700zł miesięcznie, starzy mi nie dorzucają do czteropaku piwa, nie jeżdżę jakąś zajechaną betą.
Nie każdy po zawodówie jest debilem Po za tym to na czym obecnie siedzicie, śpicie itp itd..To robią chłopaki po zetach którzy znają się na swoim fachu i zarabiają jeszcze dobrą kasę
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-12-19, 22:32
@up - noi piwo dla Ciebie ! Może też lekko pojechałem po ludziach z zawodówki, ale to trochę przez nerwy Nie ma co uogólniać, nie każdy student to alkoholik, balujący za hajs starych i nie każdy koleś, który poszedł do zawodówki to idiota. Co prawda duża część moich znajomych z zawodówek mądrością nie grzeszyła, lecz trafili się również tacy, których dany zawód kręcił, mieli pomysł na siebie i nie zmarnowali tych 2 lat po gimbazie. Po zawodówkach, jeżeli jest się dobry w swoim fachu, otworzy własny biznes na dodatek, też można niezły hajs wyciągnąć. Podobnie po studiach, jesteś dobry, jeden z lepszych na kierunku, w przyszłości głodować na pewno nie będziesz
Denerwuje mnie jedynie straszny ból dupy osób, które (chyba) nie zaznały życia studenckiego, i na sam widok studenckiej choinki zrobionej z butelek, piana z pyska im wychodzi. Kurwa tak jak by budowlańcy dajmy na to nigdy nie pili Nie rozumiem, co ludzi tak strasznie boli to, że student sobie poimprezuje, podupczy czy pochleje, nawet za hajs rodziców... Czy to ich pieniądze, że tak strasznie w dupie kłuje ? Jedni wybierają zawodówki, inni idą na studia. Wiadomo, poimprezuje się nie raz, ale jest też i zapierdol czasem niezły. Coś za coś. I kurwa zawsze jak wejdzie temat studentów, to tacy frustraci się ujawniają i plują jadem, ale jak jest filmik z odpierdalaniem na budowie, to jakoś nie widziałem żeby studenciaki spinali dupę...
Pozdro dla normalnych, którym zawiść mózgu nie przeżarła
Zgłoś
Avatar
zuczek33 2013-12-19, 22:33
Precz_z_Preczem napisał/a:



Synku zacznijmy od tego, że gdyby nie ciężko zapierdalający ludzie to byś nawet chleba nie miał, nie mówiąc o drogach itp, itd.

Ogarnij się.



Nie jestes moim ojcem wiec nie mow do mnie synku. Wracajac do tematu nigdy nie mowilem ze gardze ludzmi ktorzy pracują fizycznie, wręcz przeciwnie. Szanuje ich prace. Waszym zdaniem cięzka praca to tylko zapierdalanie przy łopacie? Ciężka ale tylko fizycznie. Czasem zapierdalanie i wytężanie mózgu przez 8 godzin + jeszcze po robocie w domu jest bardziej męczące niz te odpierdolenie waszych paru godzin przy łopacie, gdzie jak wiemy i znamy realia większość patrzy a jeden lub 2 zapierdala za nich a reszta sączy browarka. Wiec skończe pierdolic i płakać. Mama nie mowila zeby sie uczyc? Jak nie to trzeba było być bardziej ambitnym i skończyc studia.

Dla wszystkich niespełnionych płaczkow polecam:

i proponuje zamknac dyskusje bo nie rozumiem oburzenia ze strony robotniczej Jak ktos wczesniej wspomnial, rów sam sie nie wykopie.

Dziekuje, dobranoc!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-19, 23:55
Imie_jego_44 napisał/a:

Dlatego właśnie gardzę studentami, pasożyci na utrzymaniu rodziców którym tylko picie i kopulacja w głowie no ale czemu się dziwić skoro większość personelu uczelni wyższych to lewackie kurwy które wpajają do ich małych główek takie wartości.


opisujesz chyba zaoczne w wyzszej szkole zarzadzania personelem na kierunku zarzadzanie, tylko okreslenie ci sie pomylilo, ale to juz nie pierwszy raz
Zgłoś