18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Studencka Choinka
zuczek33 • 2013-12-18, 19:44
Z czasów studenckich. Pozdrawiam współtwórców! Do świąt jeszcze trochę ale korzystając z okazji Wesołych Wszystkim!



Mniejsza ze zdjęcia, podświetlona na niebiesko:

Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-12-18, 19:47 30
Dlatego właśnie gardzę studentami, pasożyci na utrzymaniu rodziców którym tylko picie i kopulacja w głowie no ale czemu się dziwić skoro większość personelu uczelni wyższych to lewackie kurwy które wpajają do ich małych główek takie wartości.
Normalny człowiek po zawodówce przed świętami zapierdala jak głupi żeby zapewnić rodzinie godne święta a studenci najebują się za pieniądze rodziców i ryćkaja jak króliki z czym popadnie łapiąc różne syfy a później jeszcze się tym chwalą, to ma być przyszłość narodu
Życie zweryfikuje wasze podejście do niego.
Chwała Wielkiej Polsce!!!
Zgłoś
Avatar
Podpiwek 2013-12-18, 19:54
@up miałem napisać coś w podobie.

Jeszcze narzekają ze są biedni a na gorzałe mają i to nie najtańszą.
Widze tych zjebów w tych pedalskich okularkach to aż mi się pięść zaciska, lamusy. "Wielkie studenciki".
Zgłoś
Avatar
zuczek33 2013-12-18, 20:12 227
Po 1, nie rodzice tylko sam dorabialem i mialem przygotowane oszczędności. Po drugie nie nosze okularów ;p Widocznie nie mozecie sobie podarowac ze nie poszliscie na studia, ominelo Was tyle i musicie po zawodówce zapierdalac przy łopacie a rodzice ciągle dorzucają Wam na "czteropak". Jak zwykle znajdą sie osoby którym nic nie pasuje. Tylko narzekać a robic ni ma komu.
Zgłoś
Avatar
weynrob 2013-12-18, 20:18 3
nie pierdol ze za studenta miales tyle gorzaly i piwa
Zgłoś
Avatar
rastaban 2013-12-18, 20:20 2
magistry jebane!
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-12-18, 20:29 2
A później, że student pracy znaleźć nie może...
Rodzice byli by dumni z pociech.
Wybaczcie hejta ale nienawidzę takich darmozjadów. I jeszcze myślą, że to jest fajne......
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2013-12-18, 20:46 63
A ja właśnie pije w akademiku kolejne piwo a jutro mam kolokwium z matmy hehe. Pieknie sie czyta ból dupy ludzi ktorzy mysla ze studia to takie hop siup (zastrzegam ze dla mnie europeistyki czy jakies socjologie to nie studia), Wiekszosc tych co hejtuja pewnie nawet nie potrafilo sie nauczyc wierszyka na polski w podstawówce i dlatego tak ich to boli...
Zgłoś
Avatar
atha 2013-12-18, 20:55 10
@zuczek33 To ja życzę miłej pracy w jakiejś gównodajni zawsze będziesz mógł napluć łopaciarzom do hamburgera. Ja zapierdalam od świtu do nocy w weekendy na uczelnie, często muszę brać nawet urlop żeby się uczyć i płacę za to z własnych pieniędzy i dodatkowo muszę opłacić w podatkach wojsko, policję, administrację RP, te kurwy z rządu, wiele innych rzeczy i jeszcze jebanych nierobów "studentów" którzy bawią się za forsę rodziców a naukę sponsorować muszą podatnicy. Jeszcze bym zrozumiał jakieś stypendia dla tych którzy rzeczywiście chcą się czegoś nauczyć ale jakieś darmozjady studiujące jakieś niepotrzebne humanistyczne kierunki niech balują za własne pieniądze.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-12-18, 21:27 8
Tobie zuczek33 również Spokoknych i Wesołych. Świąt Pedałami się nie przejmuj. Byli są i beNdą nawet na Sadisticu ! Ruszyło ich zdjęcie choinki po butelkach...studenci to nieroby...ja jebie jakie podejście.
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-12-18, 22:18 24
Haha dupa was boli, że musicie zimą w błocie zapierdalać? Pozdrowienia od ogarniętych studentów, którzy jeszcze podczas studiowania znajdują pracę w zawodzie :]
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-12-19, 0:19 2
Studenci kurwa jebane menele a potem taki przychodzi do roboty kurwa inżynier i huja wie huja czaji a poucza wszystkich kurwa jebany alkoholik
Zgłoś
Avatar
Elver 2013-12-19, 8:23 14
Nie rozumiem niektórych wypowiadających się tutaj... Jak ktoś popije, powiedzmy kilka razy w roku to już alkoholik i nierób? Student to rozumiem na wejście prymityw,ci*ta,nierób,alkoholik i menda żerująca na własnych rodzicach? Trochę dziwna logika, ale w sumie, czego ja tu wymagam. Prości ludzie prostymi pozostaną Tak dla jasności, też zdarza mi się zalać pałę, pomimo, że studiuję prawo. A co do balowania za hajs rodziców, odciążam ich kosztami jak mogę, bo dorabiam w czasie wolnym,więc zawsze jakieś 900-1000zł wpadnie,zatem kolejny argument pada, bo wielu studentów dorabia podobnie jak ja. I co? Jestem alkoholikiem i darmozjadem? Nje sondze.
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-12-19, 8:29 59
Hahah pięęękny ból dupy tu widzę chłopaczków po zawodówkach Z własnych obserwacji, wiem że większość z hejtujących trafiła do zawodówek nie dlatego (jak to lubią się usprawiedliwiać) bo po studiach nie ma pracy/muszą utrzymać rodzinę/nie zamierzali marnować kilku lat swojego życia, tylko dlatego, że to po prostu lenie i przygłupy, którzy nauczyć się nie umieli i nie trafili do dobrych liceów, bądź nawet do tych złych Jeszcze pamiętam jak niektórzy się napieprzali, że poszedłem do liceum i tyle zapieprzania mam, a oni w zawodówkach się opierdalają, a praktyki to sobie na lewo załatwili. Kiedy jednak ja wyjechałem z miasteczka na studia i zaznałem życia studenckiego, to część od razu na imprezy chce wpaść, a część takich ponuraków jak wy hejtuje jak to chlejemy, dupczymy i imprezujemy
I uprzedzając głupie teksty, na studiach utrzymuję się za swój hajs, zarobiony w wakacje zagranicą Poza tym nawet jeśli kogoś rodzice utrzymują (przecież wiedzą że część pieniędzy pójdzie na imprezy), to co was to kurwa tak bardzo boli, hę ? Wasi rodzice za tych "darmozjadów" płacą ? Ich hajs, oni mogą zdecydować że synka będą utrzymywać a wam huj do tego...
Poza tym lubię na postrzeganie studentów przez pryzmat Juwenaliów, bo niestety jak poniektórzy do sesji muszą zapierdalać, to już nikt nie widzi.
Jak się kurwa uczyć w gimbazjum/podstawówce nie chciało to teraz nie pierdolić tutaj farmazonów, tylko machać tą łopatą i "nie marnować 5 lat swojego życia"
Student pozdrawia frustratów
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-12-19, 8:30 1
To dużo masz wolnego czasu, że możesz dorobić wysokość pensji ciężko zapieprzającego fizycznie Polaka który realnie coś wykonuje a nie siedzi za biurkiem i udaje, taki mamy poziom studiów w Polsce jest czas na chlanie, spanie i dorabianie a nauka gdzieś na końcu bo i tak przepuszczą w końcu mają z tego kasę od państwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie