18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Studencka Choinka
zuczek33 • 2013-12-18, 19:44
Z czasów studenckich. Pozdrawiam współtwórców! Do świąt jeszcze trochę ale korzystając z okazji Wesołych Wszystkim!



Mniejsza ze zdjęcia, podświetlona na niebiesko:

Zgłoś
Avatar
Steven 2013-12-19, 8:32
Od razu widać kto będzie jebał na kredyt do końca życia.
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2013-12-19, 8:33
a studenciaki nadal myślą, że znajdą pracę i to jeszcze w zawodzie ;'DDD
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-12-19, 8:35 1
^up na szczęście pracodawcy już wiedzą co wart jest student i zamiast kogoś z wykształceniem na papierku który obligatoryjnie dostanie po 5 latach chlania i ruchania obojętnie od kierunku (BTW: ponoć na polibudach z braku dziewczyn szerzy się pedalstwo)wolą zatrudniać ludzi z realnym wykształceniem i umiejętnościami tzn. po zawodówkach i technikach.
Jak do nich dotrze, że zmarnowali 5 lat i nie ma dla nich miejsca na rynku pracy to rzeczywiście pozostaje tylko głosowanie na lewaków którzy zapewnią im socjal i popadnięcie w alkoholizm.
Zgłoś
Avatar
rastaban 2013-12-19, 8:37
panie przyszły prawniku Elver, obyś tylko sędzią nie został, bo jak ty kogoś zaczniesz sONdzić...
Zgłoś
Avatar
e................y 2013-12-19, 8:46 3
nie wiem co wy się czepiacie, taki chory system. tym " głupszym " już w gimnazjum się wmawia, że jak się nie będą uczyć to pójdą do straaaasznej zawodówki, wiec wszyscy chcą iść do fajnego liceum i nawet nie myślą w wiekszości co potem. No a potem oczywiście się straszy idiotów w liceum, że nie pójdą na faaaajne studia, no i tym sposobem potem idzie armia kretynów na politologie, stosunki , filologie kurwa jego mać rumuńską i wtedy piją , bo co mają robić. Tak młodzież kreuje cały system, w który tez wierzyłem , a teraz żaluję, że nie poszedłem do technikum i się nie nauczyłem czegokolwiek sensownego...
Zgłoś
Avatar
metalhead1 2013-12-19, 8:49 1
Imie_jego_44 Weź trochę zluzuj. Pierwszy post zakończyłeś "CWP". W kontekście całego posta wynika, iż twierdzisz, że studenci nie mogą być Narodowcami/prawicowcami. Do tego nie każde studia są takie same i pełne pedałów. Więc nie obrażaj ludzi którzy studiują bardzo przydatne kierunki. Zresztą powinieneś wiedzieć np. o endeckich lekarzach sprzed wojny? Tak studiuję na leku i mam poglądy radykalne. A jak znajdę czas napić się 2razy w semestrze to jest dobrze, zwykle nawet na tyle nie można sobie pozwolić. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak trudna jest praca chirurga. pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-12-19, 8:55 1
Za to ty dumny studencie pierwszego semestru zdajesz sobie sprawę
Zgłoś
Avatar
metalhead1 2013-12-19, 9:01 3
Nie, nie pierwszego semestru. Do tego chodzą na koła naukowe więc miałem okazję asystować przy operacjach. A co nie powinienem być dumny? Uważasz, że wszyscy powinniśmy machać łopatami? na pewni daleko by ten Kraj zaszedł.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-12-19, 9:02
Jakim cudem skoro masz 19 lat? zaginasz czasoprzestrzeń? czy już uczelnie biorą każdego z łapanki, nawet bez matury byle im się budżet zamknął?
Zgłoś
Avatar
obersturmbannführer 2013-12-19, 9:15
zawsze powtarzałem że studenci tylko kradną, piją, palą i się opierdalają
Zgłoś
Avatar
metalhead1 2013-12-19, 9:17
Tak wyszło przez pewne sytuacje w życiu że obecnie jestem na 2 roku. To i tak nie ma znaczenia w tej rozmowie. Na koła może chodzić każdy kto chce.
Zgłoś
Avatar
dimacz 2013-12-19, 9:24 2
jakie bogactwo O.O same lechy, heinekeny, desperadosy... toć to burżuazja nie studenci!!
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-12-19, 9:30 12
@Imie_jego_44 - ciężko pracujący kolego, powiedz mi skąd ty masz tak wielką wiedzę na temat studiów, skoro przecież nie jesteś jednym z tych "nierobów" i ciężką pracą przy łopacie budujesz świetlaną przyszłość Polski ?
Czyżby przez Twój jakże oświecony umysł przeszła myśl "a nie znam się to się wypowiem" ?
A i co do zarobków, dobry analityk/informatyk/automatyk czy z humanistycznych prawnik/sędzia/adwokat, przez miesiąc pracy może zarobić więcej niż ciężko pracujący przy łopacie przez cały rok
Wiadomo część opierdalaczy trafi do Maca czy KFC, część będzie robić z wami przy łopacie, ale jest też część która będzie robić to co lubi i dostawać za to niezły hajs
Poza tym odpowiedz mi, co cię tak boli dupa na myśl o studentach ? Niespełnione ambicje ? Bo jakoś nigdy nie widziałem tematu, gdzie budowlańcy coś odpierdalają, a w komentarzach studenci spinają dupy "że idioci" i "przyszłość narodu". Zawsze jest jakoś na odwrót, ciekaw jestem czemu ?
Zgłoś
Avatar
Dniowiec 2013-12-19, 9:31 9
Ale tu pełno zacietrzewionych pedałów. Kurwa przecież nikt nikomu nie broni iść na studia. Możecie studiować i czerpać z tych studiów wszystko co one ze sobą niosą łącznie z chlaniem, imprezami i dupczeniem. No ale zapomniałem jeszcze trzeba chodzić na zajęcia i zaliczać sesję ale tego to już żadnemu się nie uśmiecha woli zapierdalać łopatą i pierdolić potem głupoty jaki to z niego pracuś.
Zgłoś
Avatar
aktom 2013-12-19, 9:37 14
Idealny post żeby osoby, które nie dostały się na studia mogły sobie hejtować studentów. Jako student chce bardzo przeprosić wszystkich za to, że moich rodziców stać na to, żebym w przyszłości mógł znaleźć dobrą robotę, a zawodówka nie wydawała mi się najlepszą alternatywą.
PS. Nie każdy student to student europeistyki czy innego kulturoznawstwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie