18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Student
P................� • 2012-10-11, 16:20
- Jaki jest szczyt ubóstwa?
- W zimnym, ciemnym, pustym pokoju w akademiku siedzi głodny, wychudzony student i ceruje prezerwatywę.

Zgłoś
Avatar
magixs 2012-10-11, 16:23 15
A jaki jest szczyt suszy??

Jak ludzie wrzucają takie rzeczy...
Zgłoś
Avatar
P................� 2012-10-11, 16:26 6
up

chyba uraziłem studenta ;/
Zgłoś
Avatar
wolfisko 2012-10-11, 16:31 5
To nie jest szczyt ubóstwa, tylko rzeczywistość.
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-10-12, 8:39 3
Nie wrzucajcie wszystkich studentów do jednego wora. Jak się mieszka w akademiku lub na stancji i nie oszczędza, to taki efekt jest. Codziennie dojeżdżam do Lublina i nie narzekam. Jest czas na piwo, kebaba i "jebaba"
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-10-12, 10:01
Lepsza byłaby łatka, taka jak na rowerową dętkę
Zgłoś
Avatar
mrowek1-85 2012-10-12, 10:13
Stać go na opłacenie akademika i opłaty studenckie więc chyba aż tak źle nie jest
Zgłoś
Avatar
b3mol 2012-10-12, 15:29 1
To nie student tylko jebana oferma. Można studiować i żyć w normalnych warunkach. Problem w tym, że obecnej młodzieży się niczego nie chce robić. Rodzice wyślą go do akademika, dadzą jedzenie, dadzą pieniążki, a te kurwy płaczą jak to jest im ciężko na studiach :|. Studiowałem na UG w Sopocie na dziennych, a jedyne czego potrzebowałem od rodziców do pomoc w płaceniu czynszu za kawalerke. Tylko pół sumy. Dałem radę się sam utrzymać i co więcej utrzymać auto. Pełen etat można ogarniać jak się chce. Robiłem na kasie i nie płakałem, że hujowa robota. Mi się nawet podobało. Dużo młodych ludzi pracowało więc było z kim pogadać i się pośmiać.
Jak "hurtownia_magnetowidów" powiedział/a "Jest czas na piwo, kebaba i "jebaba"".
A teraz hejtujta !
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2012-10-12, 19:51 2
@up jak się studiuje psychologię to musi być dużo wolnego czasu.
Zgłoś
Avatar
andyq 2012-10-13, 2:22
Jak mnie wkurwia to gadanie o ubogich studentach. Jak student jest ubogi to tylko znaczy że przechlał całą kasę którą tatuś dał. No i się skurwysynowi dupy ruszyć do pracy nie chce. Te kawały były aktualne za komuny a nie teraz gdy trzeba mieć kasę żeby iść na studia. Więc kończ waść wstydu oszczędź, idź na studia i jak znajdziesz takiego biedaka to ...każ Rumunowi spieprzać bo pewnie przyszedł coś z akademika zajebać.
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-10-15, 14:09
Wikmndfm napisał/a:

@up jak się studiuje psychologię to musi być dużo wolnego czasu.


A Ty co, pewnie umysł ścisły?

PS: Żeby nie było, trzeci rok zastosowań matematyki UMCS.
Zgłoś
Avatar
b3mol 2013-01-17, 15:56
@up@up@up
A nie psychologie, a zarządzanie się studiowało. Akurat jeżeli porozmawiasz z wykładowcami i niektóre przedmioty można zaliczać z inną grupą to i 2-3 dni wolne Ci się zrobią.
Zgłoś