18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
RockyWood 2013-07-07, 14:22
@4x4offroad

zapraszam do Wa-wy
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-07-07, 15:34 1
Chyba nikt z was nie szukał nigdy mieszkania w Wawie. Za dobrym mieszkaniem się gania nawet miesiąc dwa, a nie oferuje się, że łaskawie można jakieś obejrzeć. Oczywiście wymagania nie są jakieś z dupy wzięte, ale ona powinna mieć je napisane na karteczce i szukać na gumtree, otodom i innych stronach z ogłoszeniami czegoś co jej odpowiada. Mieszkanie nigdy do niej samo nie przyjdzie.
Zgłoś
Avatar
Nabuke 2013-07-07, 16:46
widze ulepszyłeś cenzure i usunoles moj komentarz xD dzieki stary ale ja nadal mam jej imie i nazwisko xD
Zgłoś
Avatar
SzaraEminencja 2013-07-07, 18:16
Pomijając kwestie samych oczekiwań, w ogłoszeniu jest w chuj błędów językowych... ale co ja tam mogę wiedzieć, nie jestę studentę i skończyłem tylko 2 klasy liceum
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-08, 4:05
Widać, że koleżanka na zachodzie pobywała, bo tu takie wymagania to standard... no ale i ceny są rzędu 300 funtów za 13m2 więc w sumie można wymagać...
Zgłoś
Avatar
kwrtwlp 2013-07-08, 7:10 5
Pierdolicie jak potłuczeni, nie każdy chce mieszkać w gównie z brudasami i dziewczyna wie czego chce. Chrzanienie że na zachodzie pobywała, i że ceny typu 300funtów, brytole Ci mózg przeżarli i nie byłeś widać nigdzie indziej niż na zmywaku u turasa w kababie pod Londynem.
Zgłoś
Avatar
NWC 2013-07-08, 7:16
energetyk napisał/a:

mały bonus na pierwsza wstawke

Obrazek



Mam wszystko czego potrzebujesz
Zgłoś
Avatar
marmar 2013-07-08, 8:05
No kurwa, rzeczywiście wymagania. Nie lubi jak ktoś śmierdzi papierosami jak cap i ma alergię na koty. Nie lubi też tłoku typu 8 osób w mieszkaniu 40m kw.. Nic dziwnego, tak się nie da pracować. Co prawda nie wiem dlaczego nie lubi drewnianych okien. Pewnie jej się kojarzą z takimi przedwojennymi.
Zgłoś
Avatar
Quazzare 2013-07-08, 8:11
Pozyton napisał/a:

Ogłoszenie, które można dopasować do przeciętnej studentki! To co opisała to absolutna norma przy wynajmowaniu, a i z kasą nie poskąpiła. Skończcie gimbazować i skończcie gimbazę, zróbcie maturę i idźcie na studia, to zobaczycie, że dziewczyna jest normalna. Banda hejtujących lemingów. Zaraz będzie główna, a najlepszym komendarzem będzie pewenie zdjęcie cycków lub jakiś hejt. Droga administracją: sadol zaczyna przypominać srejka i inne gówna!



Może i chce normalnie, ale za 750, taki metraż, serio ku*wa? I to ogrzewanie no ja pierrr... po za tym nie czarujmy się za 750 to chyba czynsz opłacisz a do tego dolicz opłaty, na dodatek z niepalącymi. Cholera, idę zapalić bo nie wierzę.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-07-08, 8:48
Karenz88 napisał/a:

Ja pierdole co to za moda że do każdego tematu wstawia się post z cyckami .
zaraz zlecą się gimbo onaniści i piwka polecą , oczywiście temat zaraz będzie na głównej .
robi się z tego portalu kwejk 2 .
Jeżeli ktoś pamięta wstawkę o Karachan.org oraz bardzo ostrą reakcje z ich strony (nowe zabezpieczenia itp ) .
Anonki boją że z ich chanem stanie się to samo co sadistikiem , fala dzieciaków liczące na sławę w internecie zaleją i zniszczą unikalną społeczność a portal zacznie być modnym gówno podobnym demoto-kwejkiem .
Nie pozdrawiam .
Pierdol się .


nawet kropki nie potrafisz postawić gimbusie

moge jej wynajac bude dla psa bo wolna
Zgłoś
Avatar
pr05p3r0 2013-07-08, 9:26 4
Żenujący temat. Całkiem przyziemne wymagania, może Internet i koty mogą wydawać się fanaberiami, ale sam jestem uczulony tylko na te zwierzęta, więc rozumiem. Połączenie internetowe też chyba staje się standardem. To przynajmniej zaważyło na wyborze mojej lubej, kiedy szukała mieszkania "na spółkę".
I dobrze, że napisała od razu, bo nie dostanie oferty kąta na skłocie - przy drzwiach, skoro nowa.
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-07-08, 9:32
Spiddy napisał/a:

No i jak to skomentować? Tępa dziwka.



A może ona ma plan? Tępa dzido.
Zgłoś
Avatar
nie weszlo 2013-07-08, 9:48 2
O co Wam chodzi? Za 750 zł miesięcznie spokojnie może takie warunki dostać, z resztą wcale nie przesadziła.
Łammy stereotypy!
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-07-08, 9:58 1
ogolnie 750zl za mieszkanie, załóżmy ze z 300-400zł za żarcie i przy przeciętnym 1200zł człowiek ma 50-150zł na inne rzeczy(ale pewnie tez przejazdy by się przydało ogarnąć, może kupić coś potrzebnego?)

POLSKA KURWA
Zgłoś
Avatar
kizug666 2013-07-08, 10:41
Kurwa, wy chyba nie wiecie gdzie jest SGH, co? Za taką kasę to se może szukać mieszkania np na Białołęce albo Pradze. W okolicach Centrum Warszawy to w takiej cenie można wynająć mieszkanie w czasie generalnego remontu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie