18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
MCL 2013-07-08, 10:54
Pojebało laskę... wymagania spoko. Nikt nie chce się kisić na 20m^2 w dwójkę. Ale... cena? 750zł? Popierdoliło ją do reszty, minimum 1000zł i to jak szukałem mieszkania nie w Wawie a np w Rzeszowie czy Katowicach... Np za kawalerkę 700-1000zł to minimum i to nie najwyzszych lotów
Zgłoś
Avatar
zieli88 2013-07-08, 15:06
ej ej daj namiary na studentkę ! mogę jej coś zaoferować !
Zgłoś
Avatar
D................2 2013-07-08, 16:53 1
energetyk napisał/a:

mały bonus na pierwsza wstawke

Obrazek


Ale chcę z tą dziewczyną więcej zdjeć
Zgłoś
Avatar
wyslannik 2013-07-08, 17:05 1
przeciez ona tylko pokoj chce wynajac, nie cale mieszkanie... opis jak najbardziej normalny. za taka cene (750 zl) to ona na spokojnie pokoj znajdzie. dla mnie jest to kompletnie normalne ogloszenie. poza tym ludzie czesto szukaja kogos do "dwojki" bo im np wspollokatorka odpadla. ogloszenie jak znalazl. tylko banda gimnazjalnych debili i maminsynkow co to jeszcze na kieszeni rodzicow siedza hejtuja takie posty. sam wynajmuje pokoj o takim standardzie i to za mniejsza kase...
Zgłoś
Avatar
jajebie666 2013-07-08, 17:24 1
Dokladnie pokój za 750 znajdzie i to w dobrym stanie jeszcze pisze ze może byc współdzieleny , sam mieszkam za 600 (całe mieszkanie ze wszystkimi opatami,wychodzi niecale 2000zl) co prawda nie samo centrum, ale spoko. Mam wrażenie że połowa was z mamusiami jeszcze mieszka i nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Piona tępe dzidy
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-07-08, 17:34 1
Ja osobiście uważam, że bardzo dobrze stawiać swój standart i cene z góry. Przynajmniej wie czego chce, nie weźmie pierwszej lepszej dziury jak większość studentów na których za mieszkanie w gównie tłucze się hajs. Autor tematu powinien wyprowadzić się od mamci i popłacić sobie sam rachunki to zobaczy, że dziewczyna nie urwała się z choinki a ma bardzo życiowe i normalne wymagania.
Zgłoś
Avatar
U................u 2013-07-08, 18:09 1
Widać że wypowiada się mnóstwo gimbusów którzy mieszkają z mamą i jeszcze nic sobie nie szukali lub tempem pizdy którym tatuś znalazł mieszkanko . Za 500 zeta takie coś powinna znaleźć , niektórzy są debilami i płacą tyle za miejsce w mieszkaniu z 10 studentami pod własnością jakieś cebulaka-cwaniaka , który by najchętniej na 5 m kwadratowych wjebał by po 3 osoby .

Ps.Grudziądz to nie wieś . 100 tys mieszkańców DZIWKO !
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-07-08, 18:30
Mi się wydawało że to ludzie szukają stancji a nie stancja ludzi. Przegląda się ogłoszenia i wybiera co pasuje. Ale czego się spodziewać po ambitnych studentach/maturzystach. Myślą, że zrobią szkołę rzucą w sieć cv i pracodawcy będą się o nich bić i licytować kto da większą pensję.
Zgłoś
Avatar
kasia978 2013-07-08, 19:21
Plecionkarz - bardzo się mylisz. Takie oferty studentów są bardzo częste i oczywiście skuteczne. Mój chłopak w zeszłym tygodniu dał ogłoszenie, że szuka pokoju - w ciągu kilku dni otrzymał kilkanaście ofert, z których mógł spokojnie przebierać. Ja sama jak szukałam mieszkania otrzymałam wiele ofert. Jesteś bardzo naiwny, skoro myślisz, że tylko studentom zależy na stancji - dla właścicieli jest to forma zarobku i także dbają o swój interes. Widocznie nie masz doświadczenia w pewnych sprawach, ale mimo wszystko swoją opinię wyrazić warto.

Jeśli chodzi o samą ofertę jest jak najbardziej typowa, taka jakich wiele można znaleźć w Internecie. Obecnie szukam pokoju i wiem, że zdecydowana większość ofert skierowana jest do lokatorów niepalących a zwierzęta nie są mile widziane. Mało kto chce, by jego ciuchy i książki przesiąkły zapachem fajek. Poza tym jak dziewczyna pisze, ma uczulenie na zwierzęta, a choroby alergiczne często współwystępują z astmą, dlatego tym bardziej się nie dziwię, że może obawiać się dymu. Plastikowe okna to teraz standard, większość PRL-owskich bloków już od dawna ma wymienione. A to że wymienia swoje standardy, zawęża liczbę interesantów i likwiduje problem telefonów w sumie nieprowadzących do niczego.

Jeśli dla kogoś to dużo, niestety współczuję warunków w jakich mieszka. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
dzidzius91 2013-07-08, 21:08
Kobieta uświadomiona i wie co jej do życia potrzebne.
"Musi być ........., pralka, kuchenka, lodówka, prąd, ciepła woda, ogrzewanie." (niepotrzebne zostało wykropkowane).
Zgłoś
Avatar
Loki_1993 2013-07-08, 22:32 1
Ja jebie nie wiem co wam tutaj się nie podoba, normalne ogłoszenie, jak uważacie że powinna płacić 2000 złoty za dwójkę prąd mieć 3h dziennie, wody ciepłej brak a tą zimną najlepiej ze studni wciąganą to się jebnijcie. Ja pierdole doda gościu cycki i jest na głównej, aż czasami ma się wrażeinie że na samosi się jest do kurwy nędzy.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2013-07-08, 22:59 1
Eh tu wiekszosc to pierdoli od rzeczy, ktos wyzej ze w Rzeszowie za kawalerke 1000 zł, roznica taka ze ty w tej kawalerce mieszkasz sam a ona z 2-3 wspollokatorkami co daje lacznie jakies 3000zł miesiecznie za mieszkanie od nich wszystkich. Za 750zł LUZEM idzie znalesc mieszkanie w nowym budownictwie, umeblowane i eleganckie, nawet na strzezonym osiedlu (znajomi juz 3cie mieszkanie w wawie w cenie 750-800 na lebka w 4 osoby wynajmuja z ww. warunami), wiec prosze o tych co nie maja bladego pojecia o nie pierdolenie glupot. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2013-07-08, 23:49
eeee jak dla mnie to normalka. to ze ktos dba o swoja wygoe nie znaczy ze jest dziwny. dziwni sa luzie ktorym wystarcza minimum.
Zgłoś
Avatar
hajtkol 2013-07-09, 2:38
Jak ktoś wie jak nazywa się laska ze zdlęcia-bonusu, to proszę o odpowiedź tu albo priv. Z góry dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Embody 2013-07-09, 19:59
Cytat:

Eh tu wiekszosc to pierdoli od rzeczy, ktos wyzej ze w Rzeszowie za kawalerke 1000 zł, roznica taka ze ty w tej kawalerce mieszkasz sam a ona z 2-3 wspollokatorkami co daje lacznie jakies 3000zł miesiecznie za mieszkanie od nich wszystkich. Za 750zł LUZEM idzie znalesc mieszkanie w nowym budownictwie, umeblowane i eleganckie, nawet na strzezonym osiedlu (znajomi juz 3cie mieszkanie w wawie w cenie 750-800 na lebka w 4 osoby wynajmuja z ww. warunami), wiec prosze o tych co nie maja bladego pojecia o nie pierdolenie glupot. Pozdrawiam.



Da się i taniej, za 700 góra we 3 osoby na 65mkw. Budownictwo nowe, z 1999 roku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie