18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Studia
mishamaster1991 • 2014-09-16, 17:11
Najbardziej sadystyczne jest życie. Przekonałem się o tym dzisiaj gdy po 4 latach studiowania Budownictwa, zaliczając wzloty i upadki zostałem bezpowrotnie wydalony ze studiów... Jebać licea i wmówione nam pierdoły na temat ich i studiów :/ Gimnazjaliści wybierajcie technika i żyjcie z jakimikolwiek perspektywami pracy i zawodu...
Zgłoś
Avatar
Gównoburz 2014-09-16, 17:12
Czyli widzę że poprawka wrześniowa poszła się jebać
Zgłoś
Avatar
Sloner 2014-09-16, 17:19 1
Niezmiernie nam z tego powodu wszystko jedno.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-09-16, 17:23 2
Ale ty musisz tępy być, kobiety to studiują i zdają
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-09-16, 17:29
Nie słuchajcie gimbazjaliści, po technikum będziecie tak samo w dupie.
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2014-09-16, 18:29
Jaranie się studiami to pedalstwo, a inżynierzy i humaniści, to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-09-16, 20:33
LeweOkoSaurona napisał/a:

Jaranie się studiami to pedalstwo, a inżynierzy i humaniści, to ciota i chuj.



Mówi przyszły inżynier studiów technicznych...
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2014-09-16, 20:42
Inżynier nauk humanistycznych.
Zgłoś
Avatar
s................s 2014-09-16, 23:01 5
Studia techniczne to gówno, chyba że jesteś pasjonatem z nad przeciętnymi zdolnościami. Plus jest taki, że jest po tym praca. Jak się odbębni ten tytuł, to stresować się już potem nie ma czym, bo i tak zwykle ma się robotę za minimalną krajową, więc jak Cię wypierdolą (albo co bardziej prawdopodobne, firma sama się rozleci, jak wszystko w tym kraju), to najwyżej pójdziesz do Lidla, albo (jeśli lubisz swoje zajęcie) do jakiejś innej prywatnej firmy spod bandery "ilu potrzeba murzynów by wyrąbać las ---> jednego, niech zapierdala po godzinach jak się nie wyrabia". Najważniejsze to jakiś staż podłapać, by było co do CV wklepać, bo po studiach i tak się chuja umie, co najwyżej rozwiązywać biegle całki lub inne gówno z którego jest zerowy pożytek, a służy ino nabijaniu przez uczelnię kasy z wpisów warunkowych.
Poza tym na studiach zapierdalasz i płacisz (wynajem, dojazdy, warunki, niekiedy korepetycje jak prowadzący w chuja leci), a po studiach zapierdalasz i Tobie płacą, co prawda rozmoczonymi okruchami po kromce od czerstwego chleba, ale lepsze to niż wieczne użerania się z dziekanatem i płacenie za dojazdy krocie, bo leniwa pinda nie ma czasu przez pół roku legitymacji podbić. Zawsze też możesz założyć firmę, zadłużyć się, nie mieć na wypłaty dla pracowników i stać się "skurwysynem i wyzyskiwaczem". Ale i to nie jest najgorsze - sam nie zostaniesz. Windykacja będzie dzwonić częściej, niż teściowa z zaproszeniem na herbatniki.
Niby nas to wszystkich jebie, ale się wykażę odrobiną empatii: Szkoda chopie, sam na czwartym roku żem miał takie jazdy, że już mało żem tego nie popierdolił. Sobie postawiłeś wysoko poprzeczkę, teraz będziesz mieć niższe wykształcenie niż imprezowicz po socjologii, ale po fakcie, kto by się tam takimi pierdołami przejmował. Dziś już te wszystkie magistry chuja znaczą, a jak jesteś ogarnięty i bystry (a skoro dotrwałeś do czwartego roku na tak pojebanym kierunku, to pewnie tak jest), to sobie poradzisz.
Tyle że budowlankę i takie tam odradzam, chyba że Twoim planem na życie jest harówka, walki z urzędasami i zachlanie się z rozpaczy na śmierć.

Przyszłość jest po zawodówkach, nie słuchajcie mam!
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2014-09-16, 23:42
mishamaster1991 napisał/a:

Jebać licea i wmówione nam pierdoły na temat ich


"a teraz wszystko, czego was nauczyli do tej pory w szkołach możecie wyrzucić do kosza"
KLASYG
a coś nowego?
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-09-17, 7:39
@up widzę pan do liceum poszedł, czekam na rezultaty, koleżanki które kiedyś poszły do liceum teraz albo studiują i cyckają rodziców, albo są hostessami - ewentualnie te brzydsze na kasie idzie spotkać. Idź pan w chuj
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2014-09-17, 11:13
Blutok, ja dopiero w gimnazjum:)
ale do liceum już w przyszłym roku
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-09-17, 11:24 1
No widzisz śląski pachołku, aj a studiuje, pracuje w branży i zarabiam spoko kase.

Da sie, da sie xD

ALe trzeba wiedzieć komu obciągnąc.

Pozdrawiam
Agata
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-09-17, 16:32
Aaahahahahah kurwa, z budownictwa wyleciał . Japierdole, sądziłem, że najwięskze tumany są w gimnazjach. Ale to chyba jednak nie jest prawda .

Idź do mamy się wypłakać czy coś... trza sie uczyc było. o ile 13latek może tego nie ogarniać to dwudziestolatek juz powinien .
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2014-09-17, 16:59
Agata_Bjacz napisał/a:

a studiuje, pracuje w branży i zarabiam spoko kase.



i masz 21 lat? to nawet jeszcze inz nie zrobilas...wiec co ty mi tu pierdolisz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie