18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Sutik 2010-02-21, 16:20
hehehe miałem z kolesiem mikroekonomie i na egzaminie zamiast standartowych grupy typu a,b,c,d były:
A jak Apokalipsa
B jak Będziesz miał/a dwóje
C (akurat nie pamięam)
D jak do zobaczenia we wrześniu
Także ogólnie pozytywny Pan
Zgłoś
Avatar
D................o 2010-02-21, 16:38
ale wredny
Zgłoś
Avatar
PanKaczka 2010-02-21, 17:21
Już jest w wiadomościach:

tvn24.pl/0,1644329,0,1,wykladowca-zyczy-oblanym-studentom-pracy-w-kfc,...

Akurat będzie moim wykładowcą w tym semestrze (tyle, że nie na UE). Na wykładzie organizacyjnym wydawał się całkiem spoko, chociaż ma dziwne podejście do życia...
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-02-21, 17:26
Jestem kurewsko ciekaw dlaczego wszystkich tak ciagnie na studia ekonomiczne Potrafi ktos to wytlumaczyc?
Zgłoś
Avatar
Czepson 2010-02-21, 17:32 2
sakara87 napisał/a:



no to genialnie, a potem dziwic sie niedouczone tempe chuje wychodza w swiat


Zgłoś
Avatar
Balbados 2010-02-21, 17:41
To że ktoś jest tępy, niedouczony itp. nie znaczy, że można go tak obrażać i proponować samobójstwo ! Moim zdaniem to skandal i tylko świadczy właśnie o poziomie, ale prowadzącego ćwiczenia.
Kiedyś wykładowcy mieli jakieś zasady i np. nie wolno było nawet powiedzieć uczniowi/studentowi czegoś w stylu "Pan się nie nadaje i należy zrezygnować".

Obudzą się jak to zwykle bywa kiedy ktoś faktycznie sobie coś zrobi (na tym linoleum) i ciekaw jestem jak ten Wielki Wszechmogący w posiadaniu wszystkich mądrości pseudo naukowiec się będzie wtedy czuć.

Oj też mi się wydaje, że to oleje ...
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-02-21, 17:47
Nansze napisał/a:

takie to życiowe xD

Na szczęście u mnie nie ma takich "hardkorów" xD



Nansze, ale za to na filozofii jest prof. Ibek xD
Zgłoś
Avatar
xkxkxkxkxk 2010-02-21, 17:50
Mikroekonomia to był największy absurd na moich studiach. Absolutnie nieżyciowe i nikomu w praktyce niepotrzebne, ale uczyć tego muszą żeby profesorkowie mieli gdzie grzać dupę, a później zatrudniać swoje dzieci. Czy na studiach ekonomicznych w Polsce nie może być więcej tych wartościowych przedmiotów, zamiast takich na których przez 60 minut, z zegarkiem w ręku, rysuje się na osi współrzędnych i omawia wykres, który tak naprawdę nie obrazuje nic co przydatne?
Zgłoś
Avatar
kesi 2010-02-21, 18:08
boston808 napisał/a:

Zdawanie na UE we Wrocławiu mikroekonomii obrosło legendą. Akurat dr. Scheuer nie należy do krwiożerczego tria jakim jest J. Szapiel, G. Wrzeszcz-Kamińska (sam mam u niej warunek) oraz B. Klimczak. Nie radze pisać podań o komis bo i tak ich nie zdacie. 300 zł na warunek i do przodu

Edit. Dla nie wtajemniczonych, mikroekonomii na UE we Wroc trzeba uczyć się samemu w domu ew. na wykładach. Na ćw. ćwiczeniowcy sprawdzają dogłębnie czego do tej pory się nauczyliście, a i niech cię ręka boska broni przed zadaniem pytania:
-Ale czy mogła by mi pani to wytłumaczyć?
-Co to znaczy "wytłumaczyć?"? Nie nauczył się pan? W takim razie niech pan wyjdzie z sali bo nie jest pan gotowy aby uczestniczyć w zajęciach. 3 pkt karne i żegnam



Ja jestem na Informatyce i Ekonometrii na ZIFie i jakoś u nas z mikroekonomią (z Jasińskim) nie było większych problemów. Gorzej było z analizą np.
Moim zdaniem osoba, która idzie na uczelnię ekonomiczną, musi mieć jakiekolwiek o pojęcie o tego typu przedmiotach.
Nie do końca rozumiem to zainteresowanie tematem, nagłaśnianie sprawy i wysyłanie wiadomości na maile władz ue, ponieważ tak naprawdę robią one większą krzywdę tym osobom, które mają zdawać poprawkę/ komisa/ starać się o warunek, niż w/w profesorowi.

BTW właśnie zmienił wpis na swojej stronie:
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2010-02-21, 18:22 2
Ciekawi mnie czy ktoś mu manto spuścił? Jak dla mnie takie szumowiny nie powinny wykładać niczego poza zakupami z emeryckich wózków przy kasie w Lidlu. Jak ja nienawidzę tych pseudowyedukowanych pierdolców z tytułem doktora habilitowanego i rozpaczliwie niskim poziomem kultury osobistej i wiedzy podstawowej.

U mnie jest pani doktor, która cierpi na kłopoty z "jenzykiem polskim" i mówi mniej-więcej tak:

"ja se tutej siondę, a wy se chwile zaczekacie" oczywiście należy do tego dołożyć wieśniacko-buracki akcent...
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-02-21, 18:27
U mnie na uczelni też jest taka pani dr ekonomii. Ale to jest tępe babsko. Żal ludziom dupę ściska, że takie głąby zdobywają w Polsce tytuł dr.
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-02-21, 18:37
to ja widziałem CV 19-letniej laski, która napisała, że jest "żonata" i ma wykształcenie "poctawowe". A w miejscu, gdzie dorabiam, jest 26-letni facet, który na rezerwacji pisze "dla klijęta". eh.
Zgłoś
Avatar
voxiferra 2010-02-21, 18:47
to jest mój wykładowca, ciągle twierdzi, że w dzieciństwie bito nas kablem od żelazka i nie ma sensu się uczyć bo i tak umrzemy po czym zgnijemy.
Zgłoś
Avatar
Cokolwiek 2010-02-21, 19:44
W tym temacie najśmieszniejsi są wszyscy absolwenci Wyższych Szkół Wypasania Byków, którzy najchętniej ogłosiliby dżihad na wszystkich wykładowców śmiących posiadać poczucie humoru.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-02-21, 19:57
Tak dla przypomnienia
sadistic.pl/wyzsza-szkola-wstydu-vt24216.htm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie