18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
Avatar
N................e 2010-02-21, 12:24
takie to życiowe xD

Na szczęście u mnie nie ma takich "hardkorów" xD
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-02-21, 12:36
a u mnie sa tylko boja sie wyrazic swoje uczucia
Zgłoś
Avatar
Balbados 2010-02-21, 12:47 3
Za coś takiego to dyscyplinarnie powinni go usunąć.
Hardkor nie hardkor ... raczej zwykła szuja i debil. Powinien jeszcze napisać przez kogo nie zaliczyli.
Zgłoś
Avatar
Uzurbator 2010-02-21, 12:49
Niemiecka pała
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-02-21, 12:56 27
Balbados napisał/a:

Za coś takiego to dyscyplinarnie powinni go usunąć.
Hardkor nie hardkor ... raczej zwykła szuja i debil. Powinien jeszcze napisać przez kogo nie zaliczyli.


wiesz, masz 22 lata, więc to twoje pokolenie. Ci "studenci", którzy nie zaliczyli,są niestety produktami nowej epoki. Mam do czynienia z takimi młodymi ludźmi przez CV, które przesyłają do firmy, w której pracuję. Uwierz mi- czytając, że ktoś ma wyższe wykształcenie i jednocześnie pisze kwiatki w stylu":
"Hciałbym pracować w waszej firmie... mojimi głównymi zainteresowaniami są sport i podruże... umiem internet..."

To tylko przykłady braków w wykształceniu językowym, ale jednocześnie pokazuje poziom ogólny. Dzisiejsi studenci już nawet nie stosują zasady 3xZ (zakuć, zaliczyć, zapomnieć)- pomijają pierwszy jej człon...
Zgłoś
Avatar
sickboi 2010-02-21, 13:05 6
Widzę, że w kimś obudził się doktor Freud;] Napisz o tym książkę! Poza tym od kiedy wypowiedź zaczyna się małą literą Panie Zjadłemwszystkierozumy?
Swoją drogą doktor Szapiel ma chyba konkurencję
Zgłoś
Avatar
a................s 2010-02-21, 13:23 1
wśród na jest zdrajca... już to jest na demotach...
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-02-21, 13:24
sickboi napisał/a:

Widzę, że w kimś obudził się doktor Freud;]



Widzę, że przynajmniej nazwisko utkwiło ci w głowie. Gdybyś jeszcze wiedział coś więcej o tym, czym Freud się zajmował, to byś na ślepo nie strzelał.
I nie, nie zjadłem wszystkich rozumów. Podałem tylko suche fakty. Boli cię, że twoi rówieśnicy są nieukami? Słusznie.
Zgłoś
Avatar
kesi 2010-02-21, 14:08
gregohr napisał/a:


"Hciałbym pracować w waszej firmie... mojimi głównymi zainteresowaniami są sport i podruże... umiem internet..."



Mnie bardziej rozwala jak ktoś pisze, że jest "inteligętny"

BTW To strona mojej uczelni i podobno facet znany jest ze specyficznego poczucia humoru. Sama jednak tego nie sprawdziłam, ponieważ mikroekonomię miałam z kimś innym. Nie zmienia to faktu, że na tej uczelni spotkałam się z dużo większym chamstwem ze strony wykładowców.
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-02-21, 14:20
na kazdej uczelni jest taki kwiatek, tylko trzeba na niego trafic

U mnie np pewien szanowny doktorek, imienia i nazwiska nie podam bo on moze siedziec na tej stronie , pamietam ze zwyzywal nas ze mało sie uczymy a tylko dupczymy sie po akademikach i miał racje ;].
Chociaz mnie tez cholernie wkurza ze totalne głaby dotarły na 3 rok którzy kompletnie nic nie umieja.
Zgłoś
Avatar
Watashi 2010-02-21, 14:21
Zgadzam się gregohrem. Aktualnie jestem na studiach i przeraża mnie jak ludzie podchodzą do całej sprawy. U mnie w grupie jest koleś, który ma warunek i nie wiem jakim cudem zaliczył semestr, bo ze wszystkiego oblewał. I jak pomyślę, że później zostanie on inżynierem, potem magistrem to się boję o przyszłość. I takich osób jest multum... Nie raz słyszałam "Ale ja tu przyjechałam studiować, a nie się uczyć! Helołł!"
Zgłoś
Avatar
boston808 2010-02-21, 15:34
Zdawanie na UE we Wrocławiu mikroekonomii obrosło legendą. Akurat dr. Scheuer nie należy do krwiożerczego tria jakim jest J. Szapiel, G. Wrzeszcz-Kamińska (sam mam u niej warunek) oraz B. Klimczak. Nie radze pisać podań o komis bo i tak ich nie zdacie. 300 zł na warunek i do przodu

Edit. Dla nie wtajemniczonych, mikroekonomii na UE we Wroc trzeba uczyć się samemu w domu ew. na wykładach. Na ćw. ćwiczeniowcy sprawdzają dogłębnie czego do tej pory się nauczyliście, a i niech cię ręka boska broni przed zadaniem pytania:
-Ale czy mogła by mi pani to wytłumaczyć?
-Co to znaczy "wytłumaczyć?"? Nie nauczył się pan? W takim razie niech pan wyjdzie z sali bo nie jest pan gotowy aby uczestniczyć w zajęciach. 3 pkt karne i żegnam
Zgłoś
Avatar
xxxxgladxxx 2010-02-21, 15:39
haaa, moj wykładowca xD trzeba przyznac jest zdeczka pomylony ale zdac u niego nie jest az tak trudno poniewaz caly test jest na zasadzie "prawda" lub "fałsz"
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-02-21, 16:00
xxxxgladxxx napisał/a:

haaa, moj wykładowca xD trzeba przyznac jest zdeczka pomylony ale zdac u niego nie jest az tak trudno poniewaz caly test jest na zasadzie "prawda" lub "fałsz"



no to genialnie, a potem dziwic sie niedouczone tempe chuje wychodza w swiat
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie