18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Ramsey007 2010-02-21, 20:34
Cokolwiek napisał/a:

W tym temacie najśmieszniejsi są wszyscy absolwenci Wyższych Szkół Wypasania Byków, którzy najchętniej ogłosiliby dżihad na wszystkich wykładowców śmiących posiadać poczucie humoru.



śmiej Ty mieć poczucie humoru do takiego fajfusa to zobaczysz, który dzień dłuższy...
Zgłoś
Avatar
xxxxgladxxx 2010-02-21, 22:00
xkxkxkxkxk napisał/a:

Mikroekonomia to był największy absurd na moich studiach. Absolutnie nieżyciowe i nikomu w praktyce niepotrzebne



Pan Scheuer na pierwszym wykładzie powiedział dokladnie takie słowa. Tego czlowieka trzeba poznać, kompletny luzak z bardzo ciekawym poczuciem humoru i podejsciem do świata. Nie rozumiem tego całego oburzenia... Widać w naszym kraju nikt nei wie co to ironia lub sarkazm... Pozdrawiam "tempego" kolege i życze mu udanej pracy przy łopacie
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-02-21, 22:47
ty tam na górze
Ja sie kiedys spotkałem ze pisze sie "tempe chuje" a ty odrazu rzuciles sie jak szczerbaty na suchary ale skoro uraziłem twoja humanistyczna dusze to prosze o wybaczenie, słaniam sie na kolanach!
Zgłoś
Avatar
xxxxgladxxx 2010-02-21, 22:51
łoł, następny internetowy pseudo inteligent ktoremu w zyciu nie wyszło kocham forum onetu i komentarze na sadisticu
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-02-21, 23:49
xxxxgladxxx napisał/a:

łoł, następny internetowy pseudo inteligent ktoremu w zyciu nie wyszło kocham forum onetu i komentarze na sadisticu



widac, a zanadto
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-02-22, 2:13 1
sakara87 napisał/a:

Ja sie kiedys spotkałem ze pisze sie "tempe chuje"



to chyba jak z kolegą na gg rozmawiałeś
Zgłoś
Avatar
sekretny 2010-02-23, 3:23
Zalosne.
Chcial byc smieszny czy ki chu* ?
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-02-23, 9:49
sekretny napisał/a:

Zalosne.
Chcial byc smieszny czy ki chu* ?



może po prostu wkurwił się poziomem wiedzy studentów, którzy przyszli na egzamin?
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-02-24, 15:01
A może jest chujem bo upierdolił na poprawce 80 ludzi? Może Ci najbardziej wyedukowani na tym forum nie wiedzą, ale to oznacza 80 warunków, po kilka groszy każdy.
Zgłoś
Avatar
koko.szatan 2010-02-26, 17:25
gregohr napisał/a:


wiesz, masz 22 lata, więc to twoje pokolenie. Ci "studenci", którzy nie zaliczyli,są niestety produktami nowej epoki. Mam do czynienia z takimi młodymi ludźmi przez CV, które przesyłają do firmy, w której pracuję. Uwierz mi- czytając, że ktoś ma wyższe wykształcenie i jednocześnie pisze kwiatki w stylu":
"Hciałbym pracować w waszej firmie... mojimi głównymi zainteresowaniami są sport i podruże... umiem internet..."



taaa.. oczywiście kieeeedyś to były stuuuudia..
najlepiej wpierdolić wszystkich do jednego wora.
Zgłoś