18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ZapZip 2013-02-13, 19:25
Hmm, wykonanie - OK,
ale fabuła słaba, nie widzę tu "skrajnych" subkultur.

Kiedyś to były widoki, wszędzie celtyki na ścianach, łysi we zielonych lub czarnych flekach, białe sznurówki w glanach. Punki w obcisłych i potarganych lumpach, filetowych lub dziwacznych kolorach, albo długie zielone płaszcze, nie uraczyło się takiego bez pizdy pod okiem. Teraz tego mało, może mniej ale zawsze gdzieś się coś znajdzie.

To tutaj, nie wiem widzę tam normalne osiedle i normalnych ludzi...
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-02-13, 19:32 1
mdma4871 napisał/a:

wszystko fajnie i przyjemnie, tylko bawi mnie jedna rzesz, a mianowicie to ze jest spina pomiedzy brudasami i pseudo-huliganka ( bo nie moge ich nazwac huliganami)..
po pierwsze nie ma juz takich sytuacji, moze jedynie na Marszu Niepodleglosci i podobnych swietach gdzie lewactwo probuje cos szczekac a pozniej spierdalaja w poplochu, pewnie teraz kazdy sie rzuci i mnie zblizga, bo chlopaki sami zrobili film i fajnie sie oglada i punk not dead.. ale no kurwa mac, w 99,9% to brudasy sa tepione i podobne scierwa.
dzieki,
dobranoc!



Nie dzieki i spierdalaj. Kozak w necie pizda w swiecie. Chuja wiesz o ulicy. Wszystkich pozostalych uzytkownikow przepraszam za te slowa ale po prostu kurwa nie mozna stac z boku jak sie to czyta. Jestem juz starsza mlodzieza i doskonale wiem jak bylo i jak jest. Latalismy za skinami ze sprzetem bez sprzetu. Bylo tez tak ze spierdlalalismy co sil w nogach jak ekipa byla solidniejsza. Nic nie jest czarno biale i nie pierdol mi tutaj o 99% bo w dupie byles i gowno widziales.
Zgłoś
Avatar
mdma4871 2013-02-13, 20:38
Kolego powyzej:
- to ty raczej jestes kolezka ktory spina sie przez internet, jesli potrafisz czytac, to nie napinalem sie tylko na filmie bylo paru malolatow, na oko 18-20 lat, ktorzy skrecili sobie film, tylko jak czasami sam zapewne zauwazyles czesto charaktery ktore sa pokazywane na filmach, cienko wypadaja w rzeczywistosci, albo sa cienka kopia.. tak jak w tym przypadku, ale nie chce juz mi sie rozwodzic.
tak kiedys sie ganialo, ok, a od polowy lat 90 siedzisz zamkniety w pokoju przed swoim komputerem, nie wiesz jak jest teraz? no moje krzywe oko wlasnie tak jest, ze to ty w dupie byles i gowno widziales.
Co do tego czy jestem mocny w grupie? Pewnie ze tak, zapewniam cie ze zazwyczaj chodze sam po miescie i tez sie czuje pewnie.
Siedze juz sporo w temacie wiec zadna cipa nie bedzie mi robic wywodow tutaj!
Pozdrawiam!

Nabs napisał/a:

@mdma4871 nom faktycznie tak było kiedyś, że już w komentarzach musisz jechać od "brudasów" i "podobnego ścierwa". Bo przecież wszystko inne niż ty to jest chujowe etc. Zagrożeniem właśnie są tacy kozacy jak ty, mocni w grupie albo tylko w necie. Na drugi raz jak będziesz coś pisać przeanalizuj to (trudne słowo) bo w tym momencie jesteś jebanym hipokrytą, a podobni tobie stawiają ci piwa. Chciałbym zobaczyć ciebie leszczu czy w grupie takich "brudasów" powiedziałbyś im że są brudasami.

I nie, nie utożsamiam się z żadną subkulturą, bo dla mnie to jest debilizm, ale z drugiej strony, jak widzę te jebane spinki o to kto do jakiej subkultury należy, to ręce mi się rozkładają.



Noo i jeszcze Reksio sie znalazl co bedzie mi tu szczekac;)
Nie wyzywam kazdego kto jest inny ode mnie od brudasow, tylko nazywam to po imieniu - punk- smiec. Czy sie myle? Akurat ta subkultura to smierdziele, duzo bezdomnych ktorzy na rynku zbieraja na winiacza, tarzaja sie w blocie na koncertach - fuck the system-anarchia pelna geba- free love- love peace cannabis itd..
Nie wiem czemu nazwales mnie hipokryta i w ogole do czego to mialo byc.
wiec to ty sie pizduniu nie spinaj.
Masz niby 25 lat a piszesz jak zbuntowany 17 latek;)
pozdrawiam,
strzala!
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-02-13, 20:47
Forma bardzo dobra, niestety jak dla mnie 0 treści.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-02-13, 21:03
mdma4871 napisał/a:

Kolego powyzej:
- to ty raczej jestes kolezka ktory spina sie przez internet, jesli potrafisz czytac, to nie napinalem sie tylko na filmie bylo paru malolatow, na oko 18-20 lat, ktorzy skrecili sobie film, tylko jak czasami sam zapewne zauwazyles czesto charaktery ktore sa pokazywane na filmach, cienko wypadaja w rzeczywistosci, albo sa cienka kopia.. tak jak w tym przypadku, ale nie chce juz mi sie rozwodzic.
tak kiedys sie ganialo, ok, a od polowy lat 90 siedzisz zamkniety w pokoju przed swoim komputerem, nie wiesz jak jest teraz? no moje krzywe oko wlasnie tak jest, ze to ty w dupie byles i gowno widziales.
Co do tego czy jestem mocny w grupie? Pewnie ze tak, zapewniam cie ze zazwyczaj chodze sam po miescie i tez sie czuje pewnie.
Siedze juz sporo w temacie wiec zadna cipa nie bedzie mi robic wywodow tutaj!
Pozdrawiam!

Noo i jeszcze Reksio sie znalazl co bedzie mi tu szczekac;)
Nie wyzywam kazdego kto jest inny ode mnie od brudasow, tylko nazywam to po imieniu - punk- smiec. Czy sie myle? Akurat ta subkultura to smierdziele, duzo bezdomnych ktorzy na rynku zbieraja na winiacza, tarzaja sie w blocie na koncertach - guck the system-anarchia pelna geba- free love- love peace cannabis itd..
Nie wiem czemu nazwales mnie hipokryta i w ogole do czego to mialo byc.
wiec to ty sie pizduniu nie spinaj.
Masz niby 25 lat a piszesz jak zbuntowany 17 latek;)
pozdrawiam,

Moze toszke przesadzilem, nie powiem, bo zrobiony jestem od wczoraj i w sumie filmu nie ogladalem calego bo po minucie wiem ze to nie dla mnie, tylko komentarz. Jedno jest pewne nie wyjezdzaj mi ze 99% bo tak jak pisalem powyzej nic nie jest czarno biale bo krwi sie troche ulallo i zeby wybilo. Tez pozdrawiam.

Zgłoś
Avatar
R.G. 2013-02-13, 22:47
Dziękuje za miłą lekturę hejtów A co do filmu to jeszcze tak się acodinem nie oćpałem o.O
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-02-14, 6:12 3
mdma4871 napisał/a:

Noo i jeszcze Reksio sie znalazl co bedzie mi tu szczekac;)
Nie wyzywam kazdego kto jest inny ode mnie od brudasow, tylko nazywam to po imieniu - punk- smiec. Czy sie myle? Akurat ta subkultura to smierdziele, duzo bezdomnych ktorzy na rynku zbieraja na winiacza, tarzaja sie w blocie na koncertach - fuck the system-anarchia pelna geba- free love- love peace cannabis itd..
Nie wiem czemu nazwales mnie hipokryta i w ogole do czego to mialo byc.
wiec to ty sie pizduniu nie spinaj.
Masz niby 25 lat a piszesz jak zbuntowany 17 latek;)
pozdrawiam,
strzala!



Oho widzę nawet psycholog który po mojej wypowiedzi stwierdza mój wiek, tylko po co stalkujesz mój profil, skoro jesteś taki obcykany? A to jakiś problem że ci małolat może dojebać? Czy może z dupy argument aby mieć się czego uczepić? Bądź tak zajebisty i umieść swój wiek, ale tego nie robisz odruchowo, wiesz dlaczego? Dlatego że jakbyś tam wpisał wiek, to byłby kolejny trop, a im więcej ma się tropów tym szybciej ktoś może cię znaleźć i ci wpierdolić za szczekanie w necie i nazywanie ludzi brudasami. No i przede wszystkim - przedstawić się potrafią ludzie dojrzali (psychicznie), a dzieci się chowają po kontach ustawiając sobie wiek, co by konia zwalić na hardzie do laski z kutasem.

Znam wielu ludzi, dresów, metalów etc. Znam kilku takich metali którzy zamawiają buty, i robią im buty na zamówienie za ponad tysiąc złotych. Jeżeli takich ludzi śmiesz nazywać brudasami, czy śmieciami, to nasza dyskusja kończy się w tym miejscu, bo nie zamierzam biegać po twoim poletku nieskalanym myślą.

A tutaj masz przykład dlaczego subkultury są zagrożeniem dla jednostki:







Oczywiście nie żebym bronił emo, bo to dla mnie pizdy, ale tutaj jest ładnie to pokazane, jak większość atakuje mniejszość. Mimo że emo to pizdy, to i tak nie idą te dresy na solówkę, tylko idą w kilku. Ale zgodnie z tym co napisałeś przecież takich sytuacji nie ma a to są jedne z pierwszych filmików jakie znalazłem pod hasłem "emo".

W subkulturach pojebane jest to, że większość uważa że to właśnie ich subkultura jest tą najlepszą, tą najbardziej super etc. W efekcie czego powstają spiny, no i bez kilku kolegów nie warto wychodzić, bo można dostać wpierdol - czyli życie w wiecznym strachu. I jaki to ma sens? Kolejne pojebane wymyślone podziały, tak jakbyśmy mieli lubić tylko jeden gatunek muzyki, czy jakieś inne gówno. Takie samo ścierwo jak religie. Milion tysięcy odłamów, i każdemu z nich się wydaje że to właśnie jego wiara jest najlepsza, najwspanialsza, prawdziwa. A w istocie praktycznie wszystko to jest jeden wielki syf.
Zgłoś
Avatar
mdma4871 2013-02-14, 8:38
Nabs napisał/a:



Oho widzę nawet psycholog który po mojej wypowiedzi stwierdza mój wiek, tylko po co stalkujesz mój profil, skoro jesteś taki obcykany? A to jakiś problem że ci małolat może dojebać? Czy może z dupy argument aby mieć się czego uczepić? Bądź tak zajebisty i umieść swój wiek, ale tego nie robisz odruchowo, wiesz dlaczego? Dlatego że jakbyś tam wpisał wiek, to byłby kolejny trop, a im więcej ma się tropów tym szybciej ktoś może cię znaleźć i ci wpierdolić za szczekanie w necie i nazywanie ludzi brudasami. No i przede wszystkim - przedstawić się potrafią ludzie dojrzali (psychicznie), a dzieci się chowają po kontach ustawiając sobie wiek, co by konia zwalić na hardzie do laski z kutasem.

Znam wielu ludzi, dresów, metalów etc. Znam kilku takich metali którzy zamawiają buty, i robią im buty na zamówienie za ponad tysiąc złotych. Jeżeli takich ludzi śmiesz nazywać brudasami, czy śmieciami, to nasza dyskusja kończy się w tym miejscu, bo nie zamierzam biegać po twoim poletku nieskalanym myślą.

A tutaj masz przykład dlaczego subkultury są zagrożeniem dla jednostki:







Oczywiście nie żebym bronił emo, bo to dla mnie pizdy, ale tutaj jest ładnie to pokazane, jak większość atakuje mniejszość. Mimo że emo to pizdy, to i tak nie idą te dresy na solówkę, tylko idą w kilku. Ale zgodnie z tym co napisałeś przecież takich sytuacji nie ma a to są jedne z pierwszych filmików jakie znalazłem pod hasłem "emo".

W subkulturach pojebane jest to, że większość uważa że to właśnie ich subkultura jest tą najlepszą, tą najbardziej super etc. W efekcie czego powstają spiny, no i bez kilku kolegów nie warto wychodzić, bo można dostać wpierdol - czyli życie w wiecznym strachu. I jaki to ma sens? Kolejne pojebane wymyślone podziały, tak jakbyśmy mieli lubić tylko jeden gatunek muzyki, czy jakieś inne gówno. Takie samo ścierwo jak religie. Milion tysięcy odłamów, i każdemu z nich się wydaje że to właśnie jego wiara jest najlepsza, najwspanialsza, prawdziwa. A w istocie praktycznie wszystko to jest jeden wielki syf.



Po pierwsze masz napisane pod avatarem ile masz lat, wiec nie po odpowiedzi stwiardzam wiek.
Po drugie, wydaje mi sie ze nie jest istotne ile mam lat, skad jestem, czy mam brata, siostre i czy lubie chipsy ziemniaczane.
Jesli tak bardzo Cie to interesuje, to aktualnie siedze nad Zat.Perska, za miesiac bede w innym mscu ale pochodze z WRO, za pere miesiacy zapewne tam bede albo tez w innym mscu w PL, to Ty zgrywasz mi tutaj koguta ktory pieje nie wiem do czego, kurwa Pan sowa z Kubusia puchatka ktory pozjadal wszystkie rozumy.
Jeszcze tekst typu - "nie wstawiasz wieku, zdjecia, czy tam jakis danych, bo tak bylo by mnie latwiej namierzyc, znalezc i spuscic wpierdol;) Nooo powiem Ci ze potrafisz wywolac usmiech!
nie dojebales mi bo siedzisz po drugiej stronie kabla gdzies 4,5tys km ode mnie i tu sie z Toba zgodze w necie kazdy jest kozakiem ktory rozpierdala bramke, badz Popyem badz innym rzeznikiem;)
Na harda nie wchodze, no wszedlem moze 2 razy ale nie jaraja mnie takie rzeczy, zrobilem profil bo czasami jak tu wejde top rece opadaja.. ale ogolnie Sadistic jedna z lepszych stron, ale tak zalozylem konto zeby czasami cos napisac;)
Po trzecie nie wiem po jaki chuj wstawiales te filmy, do czego to mialo byc, aaa. i zapomne do czego to mialo byc ze jestem hipokryta? Wstawiles te filmy ok ale kurwa do czego one nawiazuja?? jaka to subkultura na pierwszym filmie?? jakies ruskie cwele co naprawiaja jakis gosci,
drugi mi nie wchodzi a trzeci to jakies malolaty znecaja sie nad jakimis cieplymi cieciami,
ale jesli tak na to patrzysz to tu masz jednostke ktora zagraza subkulturze heh!:

po czwarte piszesz ze to ja wrzucam wszystkich do jednego worka i krytykuje:
''Oczywiście nie żebym bronił emo, bo to dla mnie p*zdy".. brawo! kurwa brawo!
to Ty pozniej robisz swoje wywody odnosnie religi itd wielki Panie filozofie.
ja juz dziekuje, bo to jest tragikomedia!
jesli cos chcesz badz jestes cwaniak to napisz wiad, to ustawimy sie na bajer, bo zgrywasz nie wiadomo kogo i mi tutaj dupe zawracasz gdzie ja tylko wysmialem malolatow!
strzala! bez odbioru;)
PS, dam Ci piwo bo pewnie sie meczyles i Ci kable powychodzily,tak samo za filmy ze je wstawiles.. no i sa przeciez walentynki!
SternalApollo napisał/a:

tupolej,

Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-02-14, 8:44
ciekawie się czyta
Zgłoś
Avatar
mdma4871 2013-02-14, 9:23
R.G. napisał/a:

Dziękuje za miłą lekturę hejtów A co do filmu to jeszcze tak się acodinem nie oćpałem o.O


kolego, nie "hejtuje" jak to napisales, uwierz ze troche siedzie, a wlasciwie siedzialem w temacie i film mnie troche rozbawil,
ale zycze wszystkiego dobrego i ciesz sie zyciem!
pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-02-15, 4:52
Cytat:

po czwarte piszesz ze to ja wrzucam wszystkich do jednego worka i krytykuje:



Zacytuj gdzie tak napisałem, jeżeli tak nie napisałem, to nie zmyślaj, bo tak robią dzieci, którym brak argumentów.

Cytat:

PS, dam Ci piwo bo pewnie sie meczyles i Ci kable powychodzily,tak samo za filmy ze je wstawiles.. no i sa przeciez walentynki!



Koło rodzynków mi lata twoje piwo, twoje zdanie, oraz to kim jesteś, oraz skąd jesteś.

Cytat:

Wstawiles te filmy ok ale kurwa do czego one nawiazuja??



Kiedyś w podstawówce uczyli mnie że jeżeli kogoś się chce przekonać podaje się argumenty, ale widzę dla ciebie to coś zupełnie nowego.

Cytat:

to Ty pozniej robisz swoje wywody odnosnie religi itd wielki Panie filozofie.



Aha czyli jak ktoś ma o czymś jakieś zdanie, znaczy że jest filozofem. Dziwi mnie to po chuj się tutaj w ogóle wypowiadasz, skoro kogo kolwiek zdanie to od razu filozofowanie.

Cytat:

Po drugie, wydaje mi sie ze nie jest istotne ile mam lat, skad jestem, czy mam brata, siostre i czy lubie chipsy ziemniaczane.



Jeżeli to jest nie istotne, po co mi wyjechałeś z tekstem że chyba mam 17 lat a dane w profilu są przekłamane?

Człowieku gubisz się w swoich argumentach. Jak już napisałem wcześniej, przeczytaj z 10 razy to co piszesz, oraz to co piszą inni do ciebie i spróbuj to zrozumieć, a jak sprawia ci to problemy to się wyłącz z dyskusji bo robisz z siebie błazna.

Cytat:

i zapomne do czego to mialo byc ze jestem hipokryta?



Wydawało mi się to oczywiste, no ale nie podejrzewałem że ktoś kto się w ogóle włącza do dyskusji, może tego nie zrozumieć - internet jest pełen dziwnych ludzi. Ale spoko, znaj moje dobre serce, już ci śpieszę z tłumaczeniem. Otóż w swoim pierwszym poście tego tematu napisałeś że takie akcje, że grupka jakiejś subkultury może w jakiś sposób piętnować inną subkulturę. No i ty napisałeś że takie coś miało miejsce może kiedyś, dodając że w 99% brudasy są tępione. Czyli najpierw piszesz że takie coś nie ma miejsca, jednocześnie później samemu sobie zaprzeczając. Ale dopiero teraz sobie uświadomiłem, że ty nie wziąłeś tego filmu jako analogię, gdzie to mogą być zupełnie inne subkultury, tylko ty to odebrałeś dosłownie, jako walka punków z dresami. Teraz widzę że ten twój wiek, raczej może być podany prawidłowo, i faktycznie masz prawie 70 lat, stąd by wynikały jakieś problemy z myśleniem. No albo zwyczajnie jesteś opóźniony - zdarza się.

Dołączyłem filmiki z dresami bijącymi emo, jako potwierdzenie tego że ten film jest analogią, a subkultury czyli podziały prowadzą w większej mierze tylko i wyłącznie do konfliktów. Bo nawet jeżeli nie należysz do żadnej subkultury, to jeżeli znajdziesz się pomiędzy jakimś konfliktem, to jeżeli nie będziesz za kimś, jednocześnie będziesz przeciw nim.

No ale po co się tutaj produkuje, skoro wrócisz (o ile) i rzucisz jakimś zjebanym postem, w którym logiczna nawet nie będzie interpunkcja..
Zgłoś