18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
kapral 2013-09-04, 23:22 1
Nameless napisał/a:

podatków się nie odprowadza, a miasta często zajebujecie syfem (śmiecicie), autami po mieście jeździć nie umiecie i robicie korki, bo na wsi skrzyżowań z sygnalizacją za bardzo nie ma.



to żem sie kurwa uśmiał

jak wynajmuję mieszkanie, to właściciel odprowadza podatek dochodowy? a jak kupuje u pani w sklepie pomidora to czy z tego pomidora, odprowadza podatek? a jak zużywam wodę, prąd i gaz to przypadkiem nie zarabia na tym firma która też, UWAGA, odprowadza podatki? a kiedy zacznie tam "słoik" pracować to gdzie podatki mu potrącą? w rodzinnym mieście czy tam gdzie pracuje?

otwórz kurwa oczy, podatki są we wszystkim co kupujesz i w każdej usłudze z której korzystasz. ale skąd to możesz wiedzieć skoro pod skrzydłem mamy pewnie siedzisz?

co do syfu i korków, przejdź się synku po wawie i powiedz mi czy w czasie wakacji, gdy większość słoików siedzi po chatach, miasto jest czystsze i nie ma korków? pomogę Ci, jeden chuj jest bo często bywam. ale skąd to możesz wiedzieć.

dla tego twojego krakowa i wawy jedyny ratunek to "słoiki" które przywożą kulturę i hajsy, bo już dawno byście się zburaczyli i zapadli w siebie z dumy.

a może boli że przyjeżdżają kulturalni ludzie i dupczą wam dziewczyny? w takim razie możesz mieć do mnie żal
Zgłoś
Avatar
TheTriangle 2013-09-05, 19:01
Tak czy siak Warszawa nadal jest spoko. Najwięcej roboty za jako takie zarobki i miejsc gdzie kasę można wydać.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-09-06, 23:51
kapral napisał/a:



to żem sie kurwa uśmiał

jak wynajmuję mieszkanie, to właściciel odprowadza podatek dochodowy? a jak kupuje u pani w sklepie pomidora to czy z tego pomidora, odprowadza podatek? a jak zużywam wodę, prąd i gaz to przypadkiem nie zarabia na tym firma która też, UWAGA, odprowadza podatki? a kiedy zacznie tam "słoik" pracować to gdzie podatki mu potrącą? w rodzinnym mieście czy tam gdzie pracuje?

otwórz kurwa oczy, podatki są we wszystkim co kupujesz i w każdej usłudze z której korzystasz. ale skąd to możesz wiedzieć skoro pod skrzydłem mamy pewnie siedzisz?

co do syfu i korków, przejdź się synku po wawie i powiedz mi czy w czasie wakacji, gdy większość słoików siedzi po chatach, miasto jest czystsze i nie ma korków? pomogę Ci, jeden chuj jest bo często bywam. ale skąd to możesz wiedzieć.

dla tego twojego krakowa i wawy jedyny ratunek to "słoiki" które przywożą kulturę i hajsy, bo już dawno byście się zburaczyli i zapadli w siebie z dumy.

a może boli że przyjeżdżają kulturalni ludzie i dupczą wam dziewczyny? w takim razie możesz mieć do mnie żal


Jesteś idiotą, bo nie rozumiesz chyba, że podatki powinno płacić się w miejscu zamieszkania, a nie zameldowania - gdzie indziej pieniądze trafiają. To tak samo jak na kempingu płacisz taksę klimatyczną. Mieszkasz w Krakowie? Odprowadzaj podatki w Krakowie. A chuj mnie obchodzi właściciel sklepu, w którym robię zakupy - on odprowadza swoje podatki, a ja swoje. A nasze podatki, mój drogi, składają się na kasę społeczeństwa w którym żyjemy i leci na to wszystko co nas otacza (sprzątanie ulic, koszy na śmieci - miejskich, oświetlenie dróg, etc.). WIĘC NIE PIERDOL MI TU!

Reszty komentować nawet nie będę, bo żadnych argumentów nie przedstawiłeś, a próbowałeś mnie jedynie głupkowato zaatakować.
Zgłoś
Avatar
Nidrax 2013-09-07, 23:51 1
pylaochos napisał/a:

(...) bodaj 2 pok. w stecz zamieszkujac (...)



Weź sobie przy pierdol w ten pusty cymbał.
Zgłoś