18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-10-14, 9:31 1
Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.
Zgłoś
Avatar
Isakpm 2022-10-14, 9:40 20
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



Jarek, pobudka!!!!! Zesrałeś sie...

P.s nakarm kota

Zgłoś
Avatar
programista4k 2022-10-14, 10:14 1
nogi byś lizał chłopce? Ja pitolę
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-10-14, 10:43
CO ona kurwa za tarło odstawia. Jak się to ćwiczenie nazywa? ..... (<--- Tu musi wypowiedzieć się jakiś ekspert)
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2022-10-14, 10:58
Hier ist das erste deutsche Fernsehen mit dem Tagesschau.
Zgłoś
Avatar
ebeebe_ebeebeebe 2022-10-14, 11:03 1
baronturbina napisał/a:

CO ona kurwa za tarło odstawia. Jak się to ćwiczenie nazywa? ..... (<--- Tu musi wypowiedzieć się jakiś ekspert)



Te ćwiczenie nazywa się "allahy" albo "dzień dobry"
Z tym że to co ona odpierdala to karykatura ćwiczeń w ogóle...

Bania powowinna być w drugą strone (przy maszynie), bez zapierania się nogami i cofania dupy. Chodzi tylko sam brzuch.

tzw. ego lifting
Zgłoś
Avatar
wlazidup-Krzysztof 2022-10-14, 11:09 1
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



i po kiego to piszesz jak jest Redtube
Zgłoś
Avatar
WrednyStaryDziad 2022-10-14, 13:50 2
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



7 to chyba przez przypadek nacisnąłeś Jareczku?
Zgłoś
Avatar
Adae 2022-10-14, 14:08 2
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Te ćwiczenie nazywa się "allahy" albo "dzień dobry"
Z tym że to co ona odpierdala to karykatura ćwiczeń w ogóle...
Bania powowinna być w drugą strone (przy maszynie), bez zapierania się nogami i cofania dupy. Chodzi tylko sam brzuch.
tzw. ego lifting



No prawie trafione. Jestem ekspertem, wiec wprowadze opinie odmienna do obiegu.
"Dzien dobry" to cwiczenie w ktorej ciezar ciagnie w odwrotnym kierunku sluzacy wzmocnieniu plecow i posladkow. Zazwyczaj robione przez wykonywanie sklonow ze sztanga na plecach.
Co do prezentowanego cwieczenia. Samo ono jest ogolnie, mowiaz jezykiem naukowym, chuja warte. Jesli ma juz cokolwiek byc warte, to musi byc wykonywane tak jak na filmiku, bo pozwala to na nalozenie obciazenia, ktore zmusza nas do pracy wiekszej niz zwykle sklony. Samym celem wykonywania tego cwiczenia jest wzmocnienie calego tulowia i miesni stabilizujacych.
Wykonywanie w sposob opisany przez Profesora Nauk Ebeebe Ebeebeebe (po nazwisku domniemam, ze Pan Profesor wywodzi sie z Uniwersytetu w Abudzy) jest korzystne glownie w sytuacji, w ktorej cos nas wkurwia w domu i musimy zabic troche czasu, a nie mamy kasy ani znajomych.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-10-14, 14:45
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Te ćwiczenie nazywa się "allahy" albo "dzień dobry"
Z tym że to co ona odpierdala to karykatura ćwiczeń w ogóle...
Bania powowinna być w drugą strone (przy maszynie), bez zapierania się nogami i cofania dupy. Chodzi tylko sam brzuch.
tzw. ego lifting



dokładnie! inna nazwa to żółwiki
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2022-10-14, 16:43
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



Chciałeś napisać 7 centymetrową glizde.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-10-16, 22:22
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



Zapomniałeś przecinka między "3" i "7"
Zgłoś