18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Nameless 2010-12-03, 15:05
Feragas napisał/a:


Nameless napisał/a:

@up
Ja obstawiam wężyk łączący impulsową pompę turbo ciśnieniową z homogenizatorem ultradźwiękowym i wstrząsarką typu vortex.


Ja się kurwa pytam, na chuj mechanicy marnują czas i wchodzą na sadistica pisząc durne jebane posty, jakby się na czymś znali, a chuja robią i wiedzą. Nagrajcie się na ten filmik na YT o bez szczelnym obijaniu się w pracy to na pewno go wygracie, jebane barany po szkołach z praktyką jak miesięczny onanista.


Jesteś idiotą, czy tylko udajesz?
Zgłoś
Avatar
lesny21ck 2010-12-03, 19:12
Feragas napisał/a:



Ja się kurwa pytam, na chuj mechanicy marnują czas i wchodzą na sadistica pisząc durne jebane posty, jakby się na czymś znali, a chuja robią i wiedzą. Nagrajcie się na ten filmik na YT o bez szczelnym obijaniu się w pracy to na pewno go wygracie, jebane barany po szkołach z praktyką jak miesięczny onanista.



Masz racje chuja sie znaja bo to byl przyzad do cwajgolenia na hiperbajerze,z wlasciwosciami ssaco-ciagnacymi i ubzdryngiwacz do bumbulatora z niebieskim piktafonem,ale spoko kupia go w nibylandii za 3 wiercipietki
Zgłoś
Avatar
o................9 2011-10-25, 14:47
dziura w tłoku i zapalony olej... nie wiem czy z turbiny poszło, a może dziura w tłoku. te kosmiczne obroty nie wzięły się z benzyny tylko z oleju:)
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-10-25, 15:41
Koszty widzę tu, hyhyhy
Swoją drogą, ciekawe co nie wytrzymało...
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-03-15, 7:39 3
Zgłoś