18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
B................r 2010-07-12, 8:07 37
Wynik bezstresowego wychowania za parę lat matka za mp3 dostanie kosę pod żebra.
Zgłoś
Avatar
VeQe 2010-07-12, 9:18 17
"-jestes za czy przeciw aborcji?
- a ty
- no jak kobieta jest w ciazy to za, ale jak nie to po co jej aborcja"
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-07-12, 9:31 6
kuwa powiązać i o chlebie i wodzie to się gnojek uspokoi.
Zgłoś
Avatar
Lew 2010-07-12, 11:16 2
Inaczej : Jak się dzieciaka rozpieszcza to potem matkę będzie bił, nie jestem za biciem dzieci ale czasami czasami trzeba przypier*** w dupsko by wiedzieli kto rządzi i ze rodzicom się należy szacunek.

Ale przeważnie to zawsze jest wina złego wychowania rodzicom typu

-tato tato kup mi komputer
-już synku lecę tylko bądź grzeczny
Zgłoś
Avatar
serdel1 2010-07-12, 11:16 11
TpWc napisał/a:

Ta niania też posrana, dzieci mieszkają z jej mężem :p


Jasne, lepiej wzorem innych olac potrzeby dzieci i zatrzymac je przy sobie za wszelka cene. A ojca potraktowac jak bankomacik i od dzieci separowac, na zlosc.
Szacun dla baby wlasnie za to, ze potrafi dobro wlasnego dziecka uznac ponad wlasne.
Na pohybel tepym matkom, polskim sadom rodzinnym i takim bezmozgim debilom jak ty, wspierajacym ten proceder.
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-07-12, 11:17 4
dziwne że nikt nie wini matki, jak chcesz mieć dzieci to musisz dawać im przykład a ona taka dupowata sie nadaje do hodowli kurcząt
Zgłoś
Avatar
Bartz 2010-07-12, 11:19 3
"Obsikać mamę"
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-07-12, 11:20
BTw 3:00 Epic moment
Zgłoś
Avatar
serdel1 2010-07-12, 11:20 6
Gurgul99 napisał/a:

...Moje dziecko, jak każdy 3 latek próbował sprawdzić na ile może się posunąć - uderzył raz i czekał na reakcję. Po jej braku uderzył ponownie, mocniej, dostał w dupsko i więcej nie próbował - to jest metoda, może inna od nowo-amerykańskiej jebanej mody na nianie i inne pierdy, ale skuteczna, sprawdzona przez poprzednie pokolenia.



Niezupelnie. Pokazujesz mu wlasnie ze napierdalac wolno, tylko ze trzeba byc najpierw silniejszym.
Wychowanie bez lania nie jest wbrew pozorom trudniejsze. Kara dla mojego 4 latka jest podniesiony glos, nigdy nie dostal klapsa. Dodatkowo dostaje juz pierwsze lekcje SW i jakos nie przychodzi mu do glowy zeby boksowac kogokolwiek.
Zgłoś
Avatar
meatball 2010-07-12, 11:22 7
potem chodzą takie półmózgie dresy i tylko patrzą komu przypierdolić, bo mają nadmiar agresji
Zgłoś
Avatar
bartdrummer 2010-07-12, 11:29 5
ten program jest na maksa pokurwiony a tą całą nianię stary ruchał w kołysce. Kurwa, mam 12 i 7 letnich chłopaków, jestem ojcem i jakby 1% tego co te bękarty robią zrobiłyby mi, to tak bym w papę wypierdolił że przez tydzień by smarki zlizywali
Zgłoś
Avatar
dln69 2010-07-12, 11:29 2
dostał czerwoną kartkę i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
Cruk 2010-07-12, 11:31
W takiej sytuacji jest jedno proste rozwiązanie. Wszyscy a zwłaszcza ta niania do gazu w pizdu! Matka nie potrafi wychowywać dzieciaków nawet w najmniejszym stopniu, niania... nawet nie skomentuję, dzieciaki no cóż... niech poćwiczą parkour z ostatniego piętra w wieżowcu prosto w dół.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2010-07-12, 11:39 4
Ja naprawdę dziwię się, że matka jest taką pizdą i nie wypierdoliła mu porządnie w ryj.
Zgłoś
Avatar
teken 2010-07-12, 11:50 1
Ta matka jest jakaś przyjebana. Jak można dać sobą tak pomiatać ? Pokazała, że jest słaba i dzieciak to wykorzystuje, ale swoją drogą, nieźle jest przypierdolony, a w szkole łatwo nie będzie miał, napotka kogoś silniejszego to nie będzie miał ciekawie Tak na to patrząc, stwierdzam, że moje pokolenie jest normalne, bo nie znam osoby, która była tak przyjebana w tym wieku.

MP3 Dawaj
- co tu się dzieje ?

No kurwa epicka metoda wychowania.

Kurwa jak na końcu zobaczyłem tego gangstera w koszulce Pokemon to oplulem monitor XD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie