18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
D................r 2010-07-12, 1:01 40
Ta niania też posrana, dzieci mieszkają z jej mężem :p
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-07-12, 1:02 42
Jestem za aborcją !
Zgłoś
Avatar
Vendis 2010-07-12, 1:08 6
No ja pierdole! Masakra! Bo przecież można przypisać wszystko ADHD
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-07-12, 1:11 174
Virdos - za aborcją? A co, przewdziałbyś, że dzieciak będzie takim chujem?
Komorro ma podpisać ustawę, która zabrania bić dzieci. Nawet kurwa klapsów. I jak się nie będzie stosować, to Ci zabiorą bachora. TO jest chore i TO prowadzi do takiej patologii.
Jak byłem gnojem to nie raz dostalem po dupie i jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby podnieść rękę na swoją matkę.
Ale widać teraz od liberalizmu europejskiego się w dupach pierdoli.
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-07-12, 1:19 20
Magik2501, Przynajmniej podsunąłem ci pomysł na mądrą wypowiedź. Komentarz możecie zignorować, ale i tak jestem za aborcją!
Zgłoś
Avatar
kucopony 2010-07-12, 2:01
moja matka by mi tak wpierdoliła że przez tydzień na dupie bym nie usiadł jakbym tak sie zachowywał ..
Zgłoś
Avatar
14.Gumis 2010-07-12, 2:07
Mieli by starszego brata (nie wazne jakiego) to on by im wytlumaczyl i by chodzili jak w zegarku ale ze to usłyszy na podwórku co jego kolega robi to probuje byc jeszcze lepszy i fajniejszy na podworku
Zgłoś
Avatar
Harry90 2010-07-12, 3:52 94
Te matki są tak tępe że naprawdę zasługują na wpierdol. Najpierw się nauczyć wychowywać, a potem rodzić kurwa.
Zgłoś
Avatar
WarriorOfAnal 2010-07-12, 4:04 23
Ktoś musi zastępować jej męża
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-07-12, 4:19 3
"chciałabym żebyś przeprosił mamę, powiedział, że jest ci przykro i że to się nie powtórzy" ok ale idź już z tego pokoju kobieto i oddajcie mi moje mp3
Zgłoś
Avatar
DakrSilver 2010-07-12, 6:35 5
jak kobieta, której własne dzieci wolą mieszkać z ojcem a nie z matką i taka baba ma uczyc wychowywać dzieci innych ludzi?? A dzieciak to wpierdol powinien zebrac raz a do porządku
Zgłoś
Avatar
blacknile 2010-07-12, 6:51 3
Pamiętam do tej pory jak dostałem wpierdol pasem od mamy zrobiła to raz i wystarczyło mi to na resztę życia. ADHD jakoś kiedyś takie dziwne zjawiska nie istniały.
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-07-12, 7:27 41
Sami kurwa pedagodzy kurwa, onetowi specjaliści od wszystkiego - czyli od niczego.


Mp3 odzyskane
Zgłoś
Avatar
G................9 2010-07-12, 7:59 74
Matka pozwoliła sobie wejść na głowę i teraz ma. Pokazała dzieciakowi że nie jest autorytetem, teraz zbiera po głowie.
Pokolenie dzisiejszych 30-kilku latków zbierało po dupie, w szkole zrobiłeś coś złego - wpierdol od nauczycielki linijką, w domu ojciec poprawił, do tego szlaban, żadnego kurwa roweru i piłki na tydzień i koniec, wyleczony byłem. O ADHD nikt nie słyszał, zapędy malca leczyło się w "zarodku", teraz Cię dzieciak opluje i mam go kurwa przytulić?
Moje dziecko, jak każdy 3 latek próbował sprawdzić na ile może się posunąć - uderzył raz i czekał na reakcję. Po jej braku uderzył ponownie, mocniej, dostał w dupsko i więcej nie próbował - to jest metoda, może inna od nowo-amerykańskiej jebanej mody na nianie i inne pierdy, ale skuteczna, sprawdzona przez poprzednie pokolenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie