18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Świadectwo prawie doskonałe
0.0 • 2019-06-01, 20:35
Grzebiąc w starociach natrafiłem na moje świadectwo ukończenia szkoły
podstawowej z 1993 roku. Niedoskonałe,, bo mi je babka z techniki popsuła,
ale czy ktoś z Was ma lepsze? Nienawidziłem budy i gardziłem
nauczycielami. Miałem takie przekonanie, że oni wszyscy są niedorozwinięci
umysłowo, jak widać odwzajemniali je...

Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-06-01, 23:42
Ja mówie tylko prawde ja mam racje racje mówie tylko ja,a ty chuja się nie znasz znam się tylko ja

Balcerowicz musi odejść!!!Balcerowicz musi odejść!!!Balcerowicz musi odejść!!!Balcerowicz musi odejść!!!
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-06-01, 23:43 2
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Dobrze wiesz o co mi kurwa chodzi ,ich waluta zyskała 65% wartości,a w latach 90 była 1-1.Teraz z innej beczki rudy Tusk z rozstowkimiem rozmontowujue OFE,ale jest cisza bo było 160 mld rudy wziaał równe 80mld żeby zasytpać dziurę kryzysu z 2008 r.Rozwiązują coś co uratowało kraj przed bankructwem,a Kaczyński do domyka,bo ma nie chybha miał drugie 80mld.A ten filar się sprawdził po kryzysie przy dobrej koniunkturze powinno znowu być i wrosnąć do 160 mld,bo kryzys przyjdzie jeszcze nie jeden,a w zusie nie ma żadnych pieniędzy.Likwidują coś razem co pozwoliło Rzeczpospolitej odbić sie od dna Rowstowswki z rudym,a jarek zapina,dopina,a rosja nam pomoże



No właśnie nie do końca, rudy przeniósł obligacje skarbu państwa wykupione przez OFE do ZUS , czyli umorzył dług państwa wobec OFE, i przerzucił spłatę tego długu z państwa na ZUS i z tej operacji nie przybyło ani złotówki w budżecie.

A PISowski pomysł zakłada realne zajebanie kilkunastu miliardów żeby rozdać patusom za głosy.
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2019-06-01, 23:47 1
Na bank jesteś beneficjentem 500 + albo regionalnym ssakiem socjalnym.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-06-01, 23:48
ludzie wezmą,ale nie winie ich za to w końcu to ich pieniądze...Dają trzeba brać,to puste pułki ludzi nauczyli,żeby łapać co jest cokolwiek bez zastanowienia.Bieda lata robią swoje
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-01, 23:48
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

...ty chuja się nie znasz znam się tylko ja



Kurwa mać jaki Ty masz zryty łeb....
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-06-01, 23:50
nie jest ukryty
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-01, 23:51 1
No nie ukrywasz się ze zjebaniem swego bereta...
Zgłoś
Avatar
pawian22 2019-06-02, 0:07 6
Zgłoś
Avatar
banerr 2019-06-02, 0:08 1
Fejk jak chuj i troll.
Zgłoś
Avatar
fumoffu0_0 2019-06-02, 0:14 1
Na siłę cię przypuszczali z klasy do klasy żeby za parę lat to już nie był ich problem...

Powinno być tak, debili jak ty zostawiać na rok by powtarzali materiał a jak dalej będą sprawować problemy wyjebać ze szkoły i tyle, jak rodzice chcą byś mimo wszystko kontynuował edukację to prywatnie a nie za państwowe pieniądze ....
Zgłoś
Avatar
banerr 2019-06-02, 0:23 2
Jak na szkołę specjalną to świetne świadectwo.
Zgłoś
Avatar
krukibiale 2019-06-02, 1:14 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Z Twojej wypowiedzi wynika, że złotówka jest dwa razy droższa od korony, ale to Czesi mają silniejszą walutę.... Kurwa wyjaśnij to, bo nijak nie kumam tematu, tym bardziej, że nie jest tajemnicą, jak kształtował się kurs korony w ostatnich kilkunastu latach.



Sprawa jest prosta. Czesi mają niezdenominowaną walutę. Gdyby ucięli sobie zero (tak jak my ucinaliśmy zera w 1995) to nagle kurs wynosiłby 1,7 zł za jedną koronę czeską Jakby tego było mało Czesi zazwyczaj (mediana) dostają wyższe pensje w koronach od Polaków (mediana to ca 23 000 koron netto, co daje +/- 3910 zł netto, przy polskich ca 2800 netto).
Przewaga Czechów wynika z różnych kwestii:
- mniejsze zniszczenia w czasie 2ws
- w okresie komunizmu nastawienie gospodarki głównie na przemysł lekki (nie na ciężki jak my), co pozwoliło im płynniej przejść do fazy "gospodarki rynkowej" (czyt. nie musieli "prywatyzować na dziko"),
- sprawniejsza dekomunizacja (oni przynajmniej ją mieli...),
- sąsiedztwo Bawarii...

nie jesteśmy mniej zaradni od Czechów, pracujemy ciężej i dokładniej (wg różnych badań), po prostu mieliśmy i mamy mniej szczęścia (za komuny i do rządów teraz).
Gdybyśmy z naszą pracowitością i solidnością zamienili się miejscami z Czechami (powiedzmy od 1945 roku) to dzisiaj byśmy tam zarabiali zapewne ok. 5000 zł netto (mediana).
Także pracujmy dalej solidnie i rozsądniej głosujmy
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-02, 1:47
mierny ale wierny
Zgłoś
Avatar
fdM 2019-06-02, 3:00
Szkoła w obecnej postaci przynosi więcej szkody niż korzyści. Przede wszystkich hamuje wyobraźnie, kreatywność i podporządkowuje ludzi. Ja się nie zdziwię, jeżeli gość sobie bardzo dobrze teraz radzi.
Zgłoś
Avatar
rafal.szejny 2019-06-02, 3:04 1
saves napisał/a:

Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.



Tez mialem takie oceny. Cala klasa ze mnie brechtała...
Potem zostalem dekarzem, trzepie kase i teraz ja brechtam z nich i ich piatek z biologii i fizyki

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie