18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Świadectwo prawie doskonałe
0.0 • 2019-06-01, 20:35
Grzebiąc w starociach natrafiłem na moje świadectwo ukończenia szkoły
podstawowej z 1993 roku. Niedoskonałe,, bo mi je babka z techniki popsuła,
ale czy ktoś z Was ma lepsze? Nienawidziłem budy i gardziłem
nauczycielami. Miałem takie przekonanie, że oni wszyscy są niedorozwinięci
umysłowo, jak widać odwzajemniali je...

Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2019-06-01, 20:39 30
No dobra, może dałbym Ci przybić gwoździa.
Ale nie jestem pewny.
Zgłoś
Avatar
saves 2019-06-01, 20:42 171
Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.
Zgłoś
Avatar
kmiecioslaw 2019-06-01, 20:42 8
Najważniejsze znaleźć w życiu sposób na siebie. A szkoła jest zjebana. Ja sprzedaję maszyny do przemysłu a udaję przed swoimi pracownikami magistra inżyniera
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-06-01, 20:46 1
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-06-01, 20:46 25

teraz lepiej?
Zgłoś
Avatar
0.0 2019-06-01, 20:59 1
saves napisał/a:

Naprawdę ciekaw jestem, czym się dzisiaj zajmujesz, bo to tutaj raczej nie nastrajało optymistycznie.



Zasadniczo niczego mi nie brakuje, Mógłbym nawet powiedzieć, że posiadam pokój ducha, sumienia i trzosu.,.. No ale gdybyś chciał zrealizować jakąś
zbiórkę dla mnie to przyjmę ten szmal, czemu nie...

HAL9000/2 napisał/a:

teraz lepiej?



Zdecydowanie. Tak właśnie miało wyglądać.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2019-06-01, 21:01 10
Po pierwsze - kiedyś to było trudniej w szkołach - jak to mawiają starzy. Serio nie wiem bo skończyłem liceum przeszło 11 lat temu. Ale patrząc na coraz debilniejszy system nauczania można wysnuć daleko idące wnioski, że rzeczywiście "kiedyś to kurwa było"
Tak więc twoje mierne to dziś byłby pewnie bardzo dobre:D

Po drugie - 90% ludzi z chujowymi ocenami "jebie szkołe i jebie nauczycieli i wogole JP na 100%" i te 90% potem zamiata chodniki albo klepie druty na budowach narzekając jaki to świat jest zły i nie sprawiedliwy.

Po trzecie - jeżeli ktoś znalazł sposób na życie mimo chujowych ocen i niechęci do szkoły i nie kradnie to nic tylko gratki:)

Ja też nie nawidziłem budy jednak starałem się mieć jak najlepsze oceny(tak jakby jednak gadanie starej o sadzeniu kwiatków na skwerku to nie była ściema

Dobra koniec tego mojego pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2019-06-01, 21:07 25
Tłuk i tyle.
Zgłoś
Avatar
C................I 2019-06-01, 21:10 27
Typowy wyborca PiSu z 6 dzieci, beneficjent 500+. Jesteśmy dumni...
Zgłoś
Avatar
0.0 2019-06-01, 21:10 4
azerbejdzanification napisał/a:


Ja też nie nienawidziłem budy jednak starałem się mieć jak najlepsze oceny(tak jakby jednak gadanie starej o sadzeniu kwiatków na skwerku to nie była ściema
Dobra koniec tego mojego pierdolenia.



No, a ja się postarałem o jak najgorsze, a to też było wyzwanie. Dostać dwóję z wuefu, plastyki, czy muzyki, albo niedostateczny z religii naprawdę nie było łatwo.
Zgłoś
Avatar
C................s 2019-06-01, 21:15 55
Chuj_WIELKI napisał/a:

Typowy wyborca PiSu z 6 dzieci, beneficjent 500+. Jesteśmy dumni...



Ale ty kurwa typowy światowiec jesteś, wyborco chuj wie której opcji.
Zgłoś
Avatar
0.0 2019-06-01, 21:15 5
Chuj_WIELKI napisał/a:

Typowy wyborca PiSu z 6 dzieci, beneficjent 500+. Jesteśmy dumni...



Taki jestem, oto ja...
Zgłoś
Avatar
C................I 2019-06-01, 21:18 11
Idę po popcorn. Komuś jeszcze przynieść?
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-06-01, 21:22 5
azerbejdzanification napisał/a:

Po pierwsze - kiedyś to było trudniej w szkołach - jak to mawiają starzy. Serio nie wiem bo skończyłem liceum przeszło 11 lat temu. Ale patrząc na coraz debilniejszy system nauczania można wysnuć daleko idące wnioski, że rzeczywiście "kiedyś to kurwa było"
Tak więc twoje mierne to dziś byłby pewnie bardzo dobre:D
.


no właśnie nie bardzo, ja skończyłem ponad 20 lat temu, córka jest w czwartej klasie, takie rzeczy jak ma ona my mieliśmy w piątej, a niektóre to i w szóstej
świadectwo miałem bardzo podobne, ukończyłem tylko szkołę podstawową, nie wstydzę się tego, mam firmę na brak kasy nie narzekam, pracuje dla mnie od 9 do 12 osób z czego 8 od lat więc chyba też dobrze zarabiają
nie matura lecz chęć szczera ....
teraz zrobią studia za grube tysiące i jak roboty nie mają to płacz, bo takie szkoły pokończył
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie