18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
świąt kurwa nie będzie
nowynick • 2017-11-22, 8:43
Mer Paryża oświadczył, że w tym roku odwołuje jarmark bożonarodzeniowy z uwagi na "zalew tandety na tym targu".



Panie Francuz, te Wasze Renault Magnum aż takie szkaradne to nie jest, a mknące po autostradzie ciał w odniesieniu do Waszej polityki migracyjnej wygląda wręcz epicko nie tandetnie

PS Ramadan se kurwo odwołuj!
Zgłoś
Avatar
roman32 2017-11-22, 22:52 2
tandeta to im kraj zalewa
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-11-23, 1:33 1
Wiecie a jednej strony to pewnie podtekst islamski itp itd. Ale abstrahując od tego to ja bym chciał żeby u nas trochę ukróciło się handel tandetą z chin.

Wystarczy pojechać do pierwszego lepszego "kurortu" nad polskim morzem, ewentualnie jakiegoś turystycznego miasta. Wszędzie pełno stosik, bazarków z jakimś kurwa gównem z chin. Magnesiki, piłeczki, maskotki, zabawki dla dzieci, materace, kubki, tania biżuteria, koraliki, otwieracze do kapsli, czapeczki, poduszki itd itd.
No kurwa to jest nikomu nie potrzebne, a jedyne co robi to utrudnia przejście przez deptak - bo najczęściej tam się chuje z tym rozkładają.

Chciałbym żeby w PL takie coś wprowadzili, może w końcu by się dało jechać w celach turystycznych i nie wkurwiać się, że czujesz się jak w jebanym centrum handlowym.
Kilka lat temu byłem w Zakopcu na Krupówkach - nie wiem jak jest teraz, ale wtedy sobie powiedziałem, że moja noga w najbliższych kilku latach na tym deptaku nie stanie. Po kiego chuja jechać do Zakopanego, żeby spacerować pośród sklepów Adidasa/Nike, aptek, McDonalda i oczywiście handlarzy badziewiem?
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2017-11-23, 2:08 6
@up

Doskonale rozumiem o czym mówisz, handlujący tym całym badziewiem janusze, którzy zamiast straganów mają stoliki turystyczne powinni dostać bana. Chodzi bardziej o to, że miał to być jarmark bożonarodzeniowy, który "chujowo wygląda" i się nie odbędzie. Za to wypięty dupy brudnych arabów wyglądają na tyle zajebiście, że mogą się modlić do woli. W centrum. Co tydzień.
Zgłoś
Avatar
urteusz 2017-11-23, 3:45 3
@waloos

Panie, od magnesikow to sie Pan odpierol!
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-11-23, 8:14 1
@ waloos i @ BenderXXX, Gdyby "Janusze" nie kupowali tego chłamu to by nikt nie sprzedawał, jeżeli byście nie pili piwa to byście lamentowali, żeby browary zlikwidować? Pierdolicie trochę jak te wege zjeby, my nie jemy mięsa to zakażmy hodowli i uboju, rynek sam się reguluje, jeżeli jest popyt to jest podaż
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-23, 10:07

tandeta? W większości rzemiosło nie chińszczyzna, zresztą to przecież tylko wymówka. Kredą piszą "nie boimy się" a tak naprawdę srają w gacie na dźwięk silnika ciężarówki...
Zgłoś
Avatar
Timitum 2017-11-23, 12:31 1
Zastanawiam się, czy i kiedy rdzenni Europejczycy się wkurwią.
Zgłoś