18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Świat mody
siriah_pl • 2013-10-08, 16:52
Zacny numer w wykonaniu telewizji śniadaniowej TVN!



Co za pustostan mają Ci ludzie we łbach - nie ogarniam...
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2013-10-08, 19:07 3
A tak. Duet Schleswig i Holstein - ci co współpracowali z Hugo Bossem - to oni mieli wystrzałowy pokaz mody plażowej na Helu, 1 września...
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2013-10-08, 19:27 7
Oni nawet nie skumają jak zobaczą to w telewizji. Kolesie ubrani jak pedały, panien ki ubrane jak kolesie, youtuberzy, vlogerzy etc, etc. Co to za lipa ci ludzie, jaka tępota ich ogląda i słucha co mówią. Jaki oni pokazują poziom, jaki przekaz? Jednak ktoś ich ogląda pewno wielu z tych co tutaj wchodzi.
Na ulicy normalnie taki koleś, tak ubrany, tak się wypowiadający normalnie dostałby wpierdol.
Może przystopujcie trochę z tą tolerancją bo to co się na szczęście przeważnie tylko ogląda jest bardzo, bardzo chore.
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-10-08, 19:32
Co to za muza w 00:23?
Zgłoś
Avatar
kjds 2013-10-08, 19:50
Marna kopia jednego z ostatnich materiałów Jimmiego Kimmela, z resztą jest o tym wspomniane na początku. Bleee :[
Zgłoś
Avatar
Bluss 2013-10-08, 20:06 9
Zgłoś
Avatar
P................r 2013-10-08, 20:34 1
SgtPepper1942 napisał/a:

Haha, niezła beka z debili. Piwko!

Zaraz się zacznie hejt, ze TVN, jebać Tuska i te sprawy.



i znów se przytrzasnąłeś chuja drzwiami panie prorok!
Zgłoś
Avatar
ill24 2013-10-08, 20:45 1
ja pierdole, ale kurwa syf muszą mieć w baniach te wypierdki...
Zgłoś
Avatar
norusek 2013-10-08, 20:49
@skysky może spytamy o to Wdowę?
Zgłoś
Avatar
LuckyFreak 2013-10-08, 21:04
Ciśniecie po nich jakby to bylo jakies bezprecedensowe wydarzenie. To nie ludzie z tego materialu maja tendencje do pierdolenia o rzeczach o ktorych nie maja pojecia. To jest cecha 95% ludzi. Ludzie pierdolą niestworzone historie na tematy na ktorych w ogole sie nie znaja, a ten program jedynie to przedstawil na konkretnym przykladzie ludzi swiata mody.
Zgłoś
Avatar
limakoF 2013-10-08, 21:13 5
BulaKSSG napisał/a:

To nie jest pierwszy dobry materiał młodego Chajzera. Kiedyś za taki krótki dokument o tym jak tworzyć newsa, gdzie praktycznie pojechał po wszystkich swoich "kolegach" z TVN-u, Polsatu i TVP, cała telewizja była na niego obrażona.



Masz rację. Ja go zapamiętałem z tego reportażu

Zgłoś
Avatar
szadzio 2013-10-08, 21:16
przypomniało mi się jak ziomek co wrócił z Norwegii opowiadał jak mu Fiordy z ręki jadły - podobny typ pojęcia o czym się pierdoli nie mając bladego pojęcia I CHUJ
\
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-10-08, 21:36
@up mihaueeek

Nie założą sprawy bo o co niby ? Przecież uważają samych siebie za wszystko wiedzących znających się na wszystkim w modzie itp. Blogerzy, jutuberzy, czy jak oni się tam kurwa pajace zwą. Chcieli zabłysnąć to zabłysneli swoją głupotą i brakiem jakiejkolwiek wiedzy na temat tego kto będzie prezentował swoje projekty, jak również o tym że oni wiedzą tyle o modzie co nasi posłowie o polityce I ty jeszcze myślisz, że mogliby sprawę założyć, przecież oni się modlą by jak najmniej osób to zobaczyło bo wyjdą na życiowych nieudaczników co tylko pozują że są kimś itp. Ja go podziwiam, bo jebany zachował twarz i dalej ciągnął temat by ich pogrążyć
Zgłoś
Avatar
Revelict 2013-10-08, 21:43
Kto mi znajdzie tych jutuberów? bo bym sobie bekę zrobił
Zgłoś
Avatar
Vaffanculo 2013-10-08, 22:11 1
Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa jeszcze raz KURWA MAĆ
Zgłoś
Avatar
KorkyTaczer 2013-10-08, 23:19
@szadzio
Fiordy z reki jadly ale w jakims kabarecie
tak a propo's pierdolenia niestworzonych historii...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie