18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Świat mody
siriah_pl • 2013-10-08, 16:52
Zacny numer w wykonaniu telewizji śniadaniowej TVN!



Co za pustostan mają Ci ludzie we łbach - nie ogarniam...
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-10-08, 17:12 57
Haha, niezła beka z debili. Piwko!

Zaraz się zacznie hejt, ze TVN, jebać Tuska i te sprawy. Racja, ta stacja manipuluje, jest strasznie pretensjonalna i nie bez powodu jest tak postrzegana. Choć nie oglądam TV, czasem tylko włączę to stwierdzam, że raz na jakiś czas coś dobrego można tam znaleźć. I puszczają dobre megahity!
Zgłoś
Avatar
skysky 2013-10-08, 17:32 67
To tylko pokazuję że ten cały świat mody to jedno wielkie dno. Ludzie bez własnego zdania, pierdolą od rzeczy byleby tylko się przystosować. Pierdole jakieś pismaki czy blog bo sam się kurwa potrafię ubrać i chuj mnie obchodzi czy coś za 2 tyg nie będzie w modzie. "Gówno to gówno a nim jest nurt główny"
Zgłoś
Avatar
DeSalvo 2013-10-08, 17:35 4
Jak widać dobre ubranie to nie wszystko... w głowie też coś trzeba mieć.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-10-08, 17:49 54
Założę się gdyby spytali o wujka Adolfa to by powiedzieli że z chęcią preferują jego styl .

W sumie dobry styl wujku Adi

Zgłoś
Avatar
BulaKSSG 2013-10-08, 17:54 92
To nie jest pierwszy dobry materiał młodego Chajzera. Kiedyś za taki krótki dokument o tym jak tworzyć newsa, gdzie praktycznie pojechał po wszystkich swoich "kolegach" z TVN-u, Polsatu i TVP, cała telewizja była na niego obrażona.
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-10-08, 18:02
Zastanawia mnie jak to jest od strony formalnej bo przecież teoretycznie i praktycznie Ci ludzie zgodzili się udzielić wywiadu dla TVN ale nie wiedzieli że zostaną ofiarami dowcipu, nie przeczę, wszyscy to kompletni idioci ale gdyby któryś z nich chciał pozwać TVN o poniżenie w opinii publicznej za pomocą środków masowego komunikowania to miałby szanse wygrać. Chyba.
Zgłoś
Avatar
Azalians 2013-10-08, 18:05 12
ja pierdole, dla Chajzera piwko się należy, ale kurwa mać, jak tak się zastanowić to te blogerki i reszta pedalstwa jest niestety wzorem dla młodego pokolenia, całe szczęście nie całego, ale i tak jeden wielki chuj i Marszałek Piłsudski&Roman Dmowski to się w grobach przewracają, że o taką Polskę walczyli...ja pierdole, co za ludzie.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-10-08, 18:05 33
Czyli odkryto karty, ze sztuka, moda zajmuja sie IDIOCI, pozerzy, nienadajacy sie do niczego kmioty. Tyle od wujka.
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2013-10-08, 18:07 46
Zawód jutuber/blogerka, ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
Azalians 2013-10-08, 18:11 1
@up mihaueeek, całe szczęście dla Świata, nie ma szans, aby wygrali sprawę przeciw TVN za ten żarcik, bo oceniając fakt, iż są nagrywani i mogą być wykorzystani w tv/mediach powinni mówić prawdę i powiedzieć: nie znam typa, to chyba nie jest projektant, a że głupota zapędziła ich tam gdzie ich zapędziła to trudno. Dobra osobiste nie zostały naruszone w żadnym stopniu, bo podmiot sam, z racji swojej głupoty, ośmieszył się. Widząc kamerę osoba powinna liczyć się z tym, że zobaczy to ktoś więcej, jak ona i rozmówca
Zgłoś
Avatar
teken 2013-10-08, 18:14 4
Kurwa moda, a ci wszyscy ludzie wyglądają jak debile
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-10-08, 18:15 3
Nie dość że pozerzy to jeszcze mózgowcy niczym z "matura to bzdura". Skoro słysząc kilka takich nazw nie skojarzyli że to trolling to albo są to niedouki albo...
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-10-08, 18:50 3
Sacha Baron Cohen (znany również jako Borat) już wiele lat temu obnażał głupotę ludzi ze świata mody, i to nie przypadkowych 'jutuberów' a często najbardziej wpływowych 'osobistości' z tego 'światka'

Jakby ktoś chciał to była tego cała seria, poszukajcie sobie, momentami jaja jak berety
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2013-10-08, 19:01 1
No ca za debilne chujowe wydmuchane pizdoloty. Puste cipowate łby, niech zadupcają sracze w gimnazjach myć, uczciwa praca przynajmniej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie