18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
Świat mody
siriah_pl • 2013-10-08, 16:52
Zacny numer w wykonaniu telewizji śniadaniowej TVN!



Co za pustostan mają Ci ludzie we łbach - nie ogarniam...
Zgłoś
Avatar
meme18 2013-10-08, 23:20
Przecież to photoshop

trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,14744433.html

Same pedały w tym materiale.
Zgłoś
Avatar
Xesis 2013-10-09, 1:19
to jest lepsze niż polska liga hokeja
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-10-09, 3:12
Co za banda zjebów, ja pierdole
Zgłoś
Avatar
daymaker 2013-10-09, 10:04
Czarno na białym obnażony świat mody - czyli jedna wielka ściema i improwizacja. Blogerzy, blogerki, youtuberzy, youtuberki i inne ścierki chuja wiedzą o świecie mody, a uważają się za nie wiadomo kogo. Przychodzą tam tylko po to żeby połapać znajomości i się wylansować.

Mdli człowieka na sam widok tego towarzystwa wzajemnej adoracji - najgorsze że te pedały, lesby i banda zniewieściałych lamusów dyktuje najnowsze trendy mody i mówi nam jak się mamy ubierać. Za szaty warte 10zł każą nam płacić nieraz i po 200.

Wiem wiem, ból dupy, ale kurwa nóż się w kieszeni otwiera...
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-10-09, 13:43
Najbardziej boli, jak napisał kolega stronę wcześniej, że Ci pajace, pozerzy, lamerzy, hipsterzy czy kurwa inne chuje muje niszczą nasz świat. Rok temu nie miałem pojęcia, że jacyś blogerzy,youtuberzy i inne jeże są na tym świecie, a teraz oni są idolami(?!)dla młodych pokoleń? Za moich czasów(mam 25lat) to idolami był Rocky, Arnold, Bruce Willis albo Lee, Jet Lee, Sigal w radiu leciała dobra muzyka, w teledyskach była muzyka,a nie same plastiki i wywloki, które wypinają dupską na pół ekrany, a chuj z tym co śpiewa. Nawet głupie bajki na Cartoon Network:( Dokąd kurwa zmierza ten świat:(
Zgłoś
Avatar
Kozar 2013-10-09, 17:00
Qrwa, właśnie tak widzę świat mody. Bo w 2018 na wiosnę będą modne khaki, a w 2640 powróci rdestowy w paski czarne podwiązki.
Zgłoś
Avatar
Faith955 2013-10-09, 21:03
Jebana szara masa, tak o was mówię "uświadomieni" sadole. Tacy jesteście anty rządowi, tvn'owi itp. a zrobili w chuja nie tylko was, ale 90% osób oglądających to.

Zacznijmy od tego, że osoby występujące w tej parodii są z dupy wzięci, ktoś ich zna? Stanowią jakąś czołówkę w tym popierdolonym "świecie mody"? Ich blogi czy chuj wie co czytają miliony osób? Mam kilka znajomych co siedzą w temacie dość długo i orientują się kto kim jest.
Wynik?
Na zaprezentowanym materiale 10 osób które pytałem JEDNA rozpoznała jakiegoś chuja wartego blogera z widownią mniejszą niż wasze mózgi(wydaje się niemożliwe, a jednak).
Jasia który wystąpił na materiale pomijam, bo z tego co się orientuję to poza tym, że daje się fotografować niewiele sobą reprezentuje w tym światku "mody".

I jeszcze ta skośnooka, co ona tam kurwa robi?
Ktoś kto się minimalnie na tym zna, nie wspominając o naprawdę popularnych blogerach/vlogerach itd. z tej kategorii wyśmiałby gościa zadającego pytania i wystawił kartkę "tvn kłamie".

ps. nie bronię nikogo, nie śledzę tego gówna, jedynie co robię to zanim zobaczę coś takiego, szczególnie ze znaczkiem TVN to zaczynam się zastanawiać gdzie haczyk i go szukam.
Jebane tępaki

ps2. telewizja widzi, że upada zwłaszcza wasz kochany tvn będzie robić takie ataki w stronę youtube/blogów, żeby wam pokazać jacy to debile w tym internecie są i że lepiej oglądać telewizję która jest taka zajebista. Przecież nie mogą stracić ludzi którym piorą mózg. W sumie wynikiem ich działań jesteście Wy, więc wylogujcie się i spierdalać na kanapę przed tv. Przynajmniej nie będziecie zostawiać swojego śladu głupoty.
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-10-10, 8:57
@UP
Chyba trochę przesadzasz. Bardzo możliwe, że specjalnie wybrali tych debili do reportażu co nie zmienia faktu, że są debilami:) A nam nie musisz o tym mówić, bo wątpię żeby ktokolwiek stąd nagle przestał "czytać internet" a zaczął oglądać TVN:)
Zgłoś